İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi Tavsiyesi

Yücel Gezgin

Recommended Posts

Yücel Gezgin

Arkadaşlar cam filmi yaptırmak istiyorum,kapı içlerini sökmeden mümkünmüdür bu iş ?Tavsiye edeceğiniz yer varmı?Temiz işçilik yapan bir usta ,veya firma?Teşekkürler.(İstanbul Avrupa yakası)

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
4 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Sökülmesine gerek yoktur zaten

Sökülür denildi,Bakınız çağlar bey.

3 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

arka camı da sökebilirler? yaptırı mısnız?

Üstadım tam anlayamadım?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

kapı döşemesini sormuşsunuz da, arka camı da komple sökerek yapacağım derse onu kabul eder miydiniz?

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Sökülmeden yapılması çok iyi değil bence ya sökmeyince o kapı içlerini kanırıyorlar, keşke sökseymiş diyorsunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Benim krom çıtaları ve camları falçata ile haritaya çevirmişler. Sonradan farkettim ama geri dönüş yok. 

Demem o ki düzgün birine yaptırın  da isterse döşemeyi yada camı   söküp  taksın.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

hocam amacınız arka taraf ise bod perde de kullanabilirsiniz..

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
27 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Sökülmeden yapılması çok iyi değil bence ya sökmeyince o kapı içlerini kanırıyorlar, keşke sökseymiş diyorsunuz.

Cam filmi oğlum istiyor ben hayatım boyunca yaptırmadım,aklıma gelmedi nedense,Konuya zaten fransızım sizlere danışmak istedim.Pek tavsiye etmiyorsunuz galiba,vazgeçtim gitti.İlginize teşekkürler.

9 dakika önce, Tayfun Aydın yazdı:

hocam amacınız arka taraf ise bod perde de kullanabilirsiniz..

İlginize teşekkürler.

17 dakika önce, İnan Çınar yazdı:

Benim krom çıtaları ve camları falçata ile haritaya çevirmişler. Sonradan farkettim ama geri dönüş yok. 

Demem o ki düzgün birine yaptırın  da isterse döşemeyi yada camı   söküp  taksın.

İlginize teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Lumar, ATR serisi. Amerikan Film Merkezi yetkili bayisi.

Önceki arabamın önceki sahibinin taktırdığı dandik filmleri söküp llumar yaptırınca farkı çok net anlamıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
19 dakika önce, İnan Çınar yazdı:

düzgün yerler hepsini sökerek yapar zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)

3 yerle görüştüm.
Biri camlar dahil sökücem dedi(kendi oto camcısı ve tanıdık), biri sadece döşemeleri sökücem dedi(film işi yapıyor), biride sökmeye gerek yok alt kısımlar(döşemenin olduğu) biraz uğraştırır ama halleseriz dedi(reklam film çekme ve araba kaplama işi yapıyor).

Eski filmlerini kendim söktüm ve camları temizledim.(1 numara film vardı)
Hiçbiryeri sökmeden yaptık şuan içinde bir sorun yok. Sadece film için döşeme duruma göre olabilirdi komple cam sökmek bana mantıklı gelmiyor. En sağlıklısı sökülerek yapılandır ama.
r5Qnym.jpg

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

3 defa yaptırdım aynı elemana sökmeden çok iyi yapıyor. Meşhur Balıkesir'de

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)

Bana da camları sökersek sıfır hata ile yaparım dedi. 

Sökmeden yaparsam %10 hata payı olur kabul edersen dedi. 

Söktürmedim çünkü tüm kapı içlerini elden geçirmiştim, sökülmesi işime gelmezdi. Bir de bizim araçlarda sökme işi daha zor.

Arka camda bi hata var, onun dışında pek hata yok. 

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

hayatımda hiç cam filmi çekmedim ama netten videolara bakarak ucuz cam filmi alıp neredeyse hatasız çektim. döşemeleri sökülmesi saçma zira ustanın aymazlığı beceriksizliği.cam ile döşeme arasında kocaman alan var. o kısmı aşağıya doğru 2 cm uzun kesecek yapıştırıken aşağı doğru ince kredi kartı gibi bir şeyi cam ile döşeme arasına sokacak olay bu yani.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Bir saat önce, Tahir Ak yazdı:

hayatımda hiç cam filmi çekmedim ama netten videolara bakarak ucuz cam filmi alıp neredeyse hatasız çektim. döşemeleri sökülmesi saçma zira ustanın aymazlığı beceriksizliği.cam ile döşeme arasında kocaman alan var. o kısmı aşağıya doğru 2 cm uzun kesecek yapıştırıken aşağı doğru ince kredi kartı gibi bir şeyi cam ile döşeme arasına sokacak olay bu yani.

O dediğin boşluk her araçta yok. Kalite ve segment ile alakalı ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Ben Ankara'da lumar atr 20 serisi yaptırdım. Çok memnunum. Usta işinin tam ehliydi. 

Yorum bağlantısı
O dediğin boşluk her araçta yok. Kalite ve segment ile alakalı [emoji6]
aracım 2012 model d sınıfı
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hiç filmsiz araç kullanmadım ancak hep de 1 numara oldu.. 

Son filmimi Çağlar yaptırmıştı nasıl yaptılar bilmiyorum.. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

son filmimi Çağlar yaptırmıştı nasıl yaptılar bilmiyorum.. 

Caglar abinin yapamadigi bisey var mi?

Adam ingiliz anahtari gibi ya😊

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
Buğra Höngül
(düzenlendi)
On 14.12.2018 at 21:06, Yücel Gezgin yazdı:
Arkadaşlar cam filmi yaptırmak istiyorum,kapı içlerini sökmeden mümkünmüdür bu iş ?Tavsiye edeceğiniz yer varmı?Temiz işçilik yapan bir usta ,veya firma?Teşekkürler.(İstanbul Avrupa yakası)

Merhabalar suntek, Llumar gibi kaliteli markalar tercih ederseniz hem sağlığınız hem keseniz için iyi bir tercih olacaktır

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
tapatalk imzasi silindi.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 15.02.2019 at 12:31, Sefa Çelik yazdı:

Doğru adresi buldum, automaster.

Bu kadar kalite bir cam filmi görmedim. Dışarıdan bakınca harika görünüyor, renkli cam gibi. Direksiyona geçince film takmayı unutmuşlar sandım, tüm camlar renksiz şeffaf. Filmler ve işçilik içime çok sindi. Hanımın cliopatra için de randevumu aldım.

Ayrıca aracı öyle bir yıkayıp teslim ettiler ki, showroomdan yanlışlıkla sıfır araç verdiler sandım. Elemanlarım bile pasta cila mı yaptırdın diye sordular. Yıkamaları bile üst kalite. 

Ofisleri, çankaya doğuşun audi bölümünün ikinci katı. 

% kaçlık takdırdın? rakam?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...