İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Lastik Ebatı

Sedat Çakır

Recommended Posts

Sedat Çakır
(düzenlendi)

Selamün aleyküm arkadaşlar 2004 Mondeo Ghia x araç için uygun lastik hangisidir?

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
basliktaki harf hatasi duzeltildi.
Yorum bağlantısı
Sedat Çakır
Selamün aleyküm arkadaşlar 2004 Mondeo Ghia x araç için uygun lastik hangisidir?
225 50 17 var şuan üstünde kasislerden geçişler de arkada insan olunca sanki arka lastikler çamurluğa sürtüyor.

Yorum bağlantısı
Sedat Çakır
(düzenlendi)
Şimdi, Çağlar Bayur yazdı:

fabrikadan 205/50/17 çıkar.

Teşekkür ederim çağlar bey o zaman bu ebatta lastik arayayim.

tarihinde Sedat Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
(düzenlendi)

Surtmemesi lazim. Bende 225 45 17 var su an. 2.3 cm daha yuksek sizdekiler emin olamadim simdi belki de surtebilir.

tarihinde Harun Kocaçalışkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Halil ibrahim Oruc

205 50 17 ve 225 45 17 arasinda cok az bir fark var.   Android kullanicilari  Tire Expert  programini yukleyip kiyaslamayi gorebilirler

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Çağrı Çınarer

Üstad, bende de 2007 Mondeo Ghia X var. Daha önceki lastikler 205/50/R17 idi. Kullanma kılavuzunu internetten indirdiğimde fabrika çıkışı 205/50/R17 veya 205/55/R16 olarak gösteriyor. Ben şuan 205/55/R16 kullanıyorum. Yakıtta ciddi anlamda azalma yaşadım ve aracımın içi daha az ses alıyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
5 saat önce, Çağrı Çınarer yazdı:

Üstad, bende de 2007 Mondeo Ghia X var. Daha önceki lastikler 205/50/R17 idi. Kullanma kılavuzunu internetten indirdiğimde fabrika çıkışı 205/50/R17 veya 205/55/R16 olarak gösteriyor. Ben şuan 205/55/R16 kullanıyorum. Yakıtta ciddi anlamda azalma yaşadım ve aracımın içi daha az ses alıyor.

eski lastiğinizi durumu çok kötü imiş demekki. o 2 ebat arasında tüketim farkı olmaz, ses zaten lastiğin yapısına bağlı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...