İçeriğe Yönlendir

Focus 1 HB den Geniş Araca Geçiş

Kerem Gemeç

Recommended Posts

• 2 hafta sonra...
Kerem Gemeç
On 18.12.2018 at 10:56, Hasan Karabekiroglu yazdı:

lqy8Pk.jpg

Karada 2 depo ile 120 km/h sabit hızla 2000 km yol yaparsa uzayda kaç km yol yapar? 

Yorum bağlantısı
Kerem Gemeç

Sıfır arac kampanyaları dan bize uyan var mı bildiğiniz

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
15 dakika önce, Kerem Gemeç yazdı:

Sıfır arac kampanyaları dan bize uyan var mı bildiğiniz

tek tek şovrumları geizn, internetteki listeleri unutun, bol pazarlık imknaı mevcut. %30-40 a varan indirimden bahsediyoruz, aöa internetten değil , yüz yüze... 2018 de ithal edilenler hala gümrükten çekilemedi... üstüne 2019 zorunlu siparişler gelecek. Nereye park edecekler?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

3 yıl fluence kullandım. Mekanik herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Yakıtı çok iyi, bagajı ve iç hacmi gayet geniş. Tek yaşadığım memnuniyetsizlik yol tutuşu oldu. Ama ben daha çok limitlerde kullanmayı sevdiğimden ve focus tan geçtiğim için bu his olabilir. Şirkette 2. Pertimiz oldu. Biri takla atmıştı  Herhangi bir yaralanma olmadı. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selçuk Bakış

Şahsen ikisi arasında C-Max tercih ederim.

C-Max dez avantajı iç döşeme açık renkte ve temizlik gerekiyor. Tavan perdesinde takılma sarkma olabilir. Kontrol ettirilir. Birde çok sevilen bir araç vazgeçmesi zor olur. 

Sw'nin ise satışı maalesef ağır oluyor araçlar aynı sayılır.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)
11 dakika önce, Kerem Gemeç yazdı:

C max da karar verdik. 

Şu ilandaki aracım da satılıktır. Fiyat olarak kararında yazdığımı düşünüyorum. Sizin yorumunuz ne olur? 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-son-indirim-ford-focus-1.6-ghia-hb-2000-model-144000-km-638360993/detay

Araç aslında çok temiz ancak fotoğraflar bu durumun öne çıkmasını perdelemiş diye düşünüyorum resimler daha gösterişli veya profesyonel tarzı olabilirdi fiyat ise piyasaya göre makul. Hayırlısı olsun.

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
(düzenlendi)

Sanki kaput ve sağ ön camurlukta güneş yanigi benzeri bi durum var gibi görünüyor gerçekte de öyle mi 

Edit: ilan açıklamasında belirtmişsiniz zaten sonradan farkettim 

tarihinde Alptuğ Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
16 dakika önce, Kerem Gemeç yazdı:

C max da karar verdik. 

Şu ilandaki aracım da satılıktır. Fiyat olarak kararında yazdığımı düşünüyorum. Sizin yorumunuz ne olur? 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-son-indirim-ford-focus-1.6-ghia-hb-2000-model-144000-km-638360993/detay

alasım geldi çok güzel renk hem :nazar: cilalalınca çok güzel durur.

Yorum bağlantısı
Kerem Gemeç

Evet yanıklar bol. Binmek isteyen boyasını yaptırırsa çok güzel görünür. Niyetim vardı ama bir türlü şartlar elvermedi. 

Fotoğrafları yenilemeyi deneyeyim. Biraz güneşli havada çekelim. Ankara bugünlerde güneşli. 

14 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

alasım geldi çok güzel renk hem :nazar: cilalalınca çok güzel durur.

Yanıklar cila ile eski haline döner mi? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yanık hiç bi şekilde eski haline dönmez.
Boyamak gerek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerem Gemeç
21 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yanık hiç bi şekilde eski haline dönmez.
Boyamak gerek.

Yeni sahibi boyanması ve LPG takılması için faaliyetlere başlamıştır artık. 

Yorum bağlantısı
Kerem Gemeç

C max için Ankara Ostim deki Dynnomoss ekspertiz e İsmail bey ile görüştükten sonra yönlendirmesi sonucu Nazım usta ile görüştüm. İsmail bey in selamını ilettim. Gayet ilgili bir firma olup işlerini de profesyonelce yaptıklarına sahit oldum. Merdiven altı iki teker bir bilgisayar bir boya kalınlık ölçer ile iş yaptıklarını sandığımız dükkanların aksine bir bakıma muayene istasyonu gibi calışan bir sistem içinde buldum kendimi. Fiyatı hiç bir tanıtıma hatırlatmaya ihtiyaç duymadan yüzde 20 indirim ile 160 TL ve yanık conta testi 60 TL ile birlikte 220 TL ye geldi. 

Arac sahibinin söylediğinin dışında da bir şey çıkmadı. Aracın gayet iyi durumda olduğu ifade edildi. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kerem Gemeç
17 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hayırlı olsun diyelim mi.

Focusu yeni sahibine teslim ettim. C max alım satımı için ufak bir sorun var ödeme noktasında o da hallolursa önümüzdeki hafta içinde devir teslim gerçekleşecek. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerem Gemeç
On 31.01.2019 at 19:05, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hayırlı olsun o zaman 

İlk tebriki aldık. Teşekkürler Mehmet bey

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...