İçeriğe Yönlendir

Focus I - Çalışırken Trigerden Ses Geliyor Normal mi?

Serkan Çelik

Recommended Posts

Serkan Çelik

Son 1 haftadır gelmeye başladı bu ses arkadaşlar triger kayışından olabilir mi ? 

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

nasıl bir ses ? Trigerden geldiğine eminmisiniz ? video veya ses kaydı var mı ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Triger tarafından geliyorsa genelde orada devirdaim ses yapar. Video varsa daha iyi yardımcı olabiliriz

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

trigerden geldiğini nasıl anladınız ?

devir daim olmasın ?

Devir daim değil ise bilye lerde olabilir ama önce sesin geldiği yer kesin belirlenmeli, bir de triger ne zaman değişti ? 

Zamanı geldi ise triger bilyeleri ses yapabiliyor , yada yan sanayi bilyeler kullanıldıysa onlarda çok çabuk ses yapmaya başlıyabiliyorlar

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

6-7 ay önce trigerden ses geliyordu uğultu şeklinde sadece rolantideyken duyulan sonra kayboldu gerçi, geçenlerde triger değişiminde ne olduğu çıktı,gergi rulmanı çıktı ses yapan,v kayışın bir kanalıda uçmuş,bir parçanın bozulmasını diğerlerinide etkiliyor malum,bakımlar ne zaman yapıldı?

Yorum bağlantısı
Serkan Çelik

Ben aracı satın alalı 6 ay oldu bakım olarak filtreleri , ön balataları , yağı değiştirdim , benzin pompası değişti sadece 

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
18 dakika önce, Serkan Çelik yazdı:

Ben aracı satın alalı 6 ay oldu bakım olarak filtreleri , ön balataları , yağı değiştirdim , benzin pompası değişti sadece 

Triger ne zaman değişmiş ? Devirdaim veya rulmanlardan gelebilir. Video paylaşırsanız net bir fikir beyan ederiz 

Yorum bağlantısı
Serkan Çelik

Arkadaşlar ses trigerden değilmiş arka tekerlerin ordan geliyor bulamadım arızayı 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Serkan Çelik yazdı:

Arkadaşlar ses trigerden değilmiş arka tekerlerin ordan geliyor bulamadım arızayı 

Araç dururken arkadan gelecek bir ses yok ki.. 

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Benzin pompası ya da egzos içinden bir uğultu sanki arkadan gelecek başka bir ses yok durur araçta.

Yorum bağlantısı
Serkan Çelik

Pompanın ordan geliyor gibi 10 gün önce değişmişti orjinal ile 

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
2 saat önce, Serkan Çelik yazdı:

Pompanın ordan geliyor gibi 10 gün önce değişmişti orjinal ile 

Lpg var mı araçta? Bazı araçlara lpg devreye girince pompa boşa çalışmasın diye röle takılıyor röle varsa ve sağlamsa pompa değildir.

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Sabah marşa basınca aynen bu ses geliyor V kayisindan sonra ses kesik kesik gelmeye başlıyor motor ısınınca kayış da yumuşuyor ses kesiliyor,v kayısı basit çıkıyorsa gergiden attırıp deneyin kesiliyormu diye

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...