İçeriğe Yönlendir

Mondeo Laguna Avensis?

Evren öz

Recommended Posts

Mustafa Arıkan
24 dakika önce, Evren öz yazdı:

Bir tık üstün olma ihtimali olabilir kişiden kişiye değişmek koşuluyla ama aynı zamanda fiyat konusunda da bir tık üstün olduğunu düşünmek lazım 

Allah gönlünüze göre versin hocam. Size göre bir tık üstün olan hangisi ise onu alın. 

Yorum bağlantısı
Evren öz
1 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Allah gönlünüze göre versin hocam. Size göre bir tık üstün olan hangisi ise onu alın. 

Allah razı olsun kardeşim bu arada yanlış anlama superb çok beğendiğim bir araçtır 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
57 dakika önce, Evren öz yazdı:

Bir tık üstün olma ihtimali olabilir kişiden kişiye değişmek koşuluyla ama aynı zamanda fiyat konusunda da bir tık üstün olduğunu düşünmek lazım 

Siz eklediniz listeye superbi. Ben üstün olma ihtimaline inanalardanım. Fiyatları baz alırsak laguna rakipsiz bence.😊

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
(düzenlendi)
On 18.12.2018 at 13:06, Mehmet Göktürk yazdı:

Sıfır Laguna var mı piyasada?  Safran?  Concorde? Espace?   Latitude?  Scenic? Avantime? Vel Satis?   Nerde bunlar?

Hocam kendi aracım diye demiyorum, Scenic i aradan çıkaralım. Zira Scenic hala üretiliyor. Kadjar satılmaz diye TR ye gelmiyormuş(Renault bayisinin sözü). Kadjar dan bıktığımız da gelir diye düşünüyorum. 

On 18.12.2018 at 17:57, Murat Öngür yazdı:

Avensis mondeo dan kolay satılma imkanı yok Tr de , Fordun her modeli toyatonın her modelinde çabuk satılır.

özellik olarak dersek mondeo diğerlerinden  önce diyebiliriz özellikle mondeo nun yol tutuşuna yaklaşamazlar bile

Avensis binmiş biri olarak son cümleye katılmıyorum. Mondeo evet güzel yol tutuyor. Fakat Avensis ne Aurise benziyor ne de Corollaya(Çünkü bu ikisi yol tutma konusunda Avensis e göre çok çok geride). Avensis üretilirken hedef kitlesi Avrupa ülkeleriydi. Ve inanın mükemmel yol tutuyor. Ben çok şaşırmıştım. Konfor açısından Avensis ile Mondeo yu eşdeğer görüyorum. Laguna dersek, parçasını bulamazsınız. 20000 liraya arabayı alır. Ivırına zıvırına yan sanayisi olmadığı ve piyasada bulunmakta sıkıntı çekildiği için dünyanın parasını verirsiniz. Ucuzdur. Ama yanaşmayın. Avensis verdiğiniz her kuruşu hak eder. Hele LPG işin içine giriyorsa, Toyota açık ara öndedir. Düzeltiyorum "D-4 motorlar hariç".

tarihinde Bülent Tarakçı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren öz
Bir saat önce, Bülent Tarakçı yazdı:

Hocam kendi aracım diye demiyorum, Scenic i aradan çıkaralım. Zira Scenic hala üretiliyor. Kadjar satılmaz diye TR ye gelmiyormuş(Renault bayisinin sözü). Kadjar dan bıktığımız da gelir diye düşünüyorum. 

Avensis binmiş biri olarak son cümleye katılmıyorum. Mondeo evet güzel yol tutuyor. Fakat Avensis ne Aurise benziyor ne de Corollaya(Çünkü bu ikisi yol tutma konusunda Avensis e göre çok çok geride). Avensis üretilirken hedef kitlesi Avrupa ülkeleriydi. Ve inanın mükemmel yol tutuyor. Ben çok şaşırmıştım. Konfor açısından Avensis ile Mondeo yu eşdeğer görüyorum. Laguna dersek, parçasını bulamazsınız. 20000 liraya arabayı alır. Ivırına zıvırına yan sanayisi olmadığı ve piyasada bulunmakta sıkıntı çekildiği için dünyanın parasını verirsiniz. Ucuzdur. Ama yanaşmayın. Avensis verdiğiniz her kuruşu hak eder. Hele LPG işin içine giriyorsa, Toyota açık ara öndedir. Düzeltiyorum "D-4 motorlar hariç".

Teşekkürler Bülent tarakçı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz
On 18.12.2018 at 17:36, Evren öz yazdı:

Sanırım iki yerde garantili olarak takan varmış 2.0 lara hocam forumlarda okumuştum

Ben çok baktım çok araştırmıştım Candan Mühendislikle konuşmuştum üşenmeden Afyondan gelirim diye.Şuan tam randımanlı bi çalışma yok demişlerdi.Belki şimdi takılıyordur ama yinede bu motora lpg öneren pek yok.Sıkıntısız binen yüzde 10 vardır şansım var o yüzde de bende olurum diyorsan alabilirsin.Bende yok olduğu için vazgeçmiştim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...