İçeriğe Yönlendir

Bu Kamera Nasıl 8€, 55TL imiş

Erdem Çağla

Recommended Posts

Murat Öngür

Üst düzey bir kamera değil normal fiyat gece neredeyse görmüyor 10 m önündeki aracın plakasını bile zor okur , ondan fiyat normal

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
2 saat önce, Ali Tolga Aksoy yazdı:

Ali babadan aldım gayet güzel iş görüyor forumda araç kameramdan yansıyalar bölümünde kayıt kalitesini görebilirsiz 

makas atan beyaz minibüs videosundaki görüntüyü ben beğendim, fiyatına göre iyi ben 1 tane picantoya takmak için alıyorum teşekkürler cevap için

Yorum bağlantısı
Ali Tolga Aksoy
makas atan beyaz minibüs videosundaki görüntüyü ben beğendim, fiyatına göre iyi ben 1 tane picantoya takmak için alıyorum teşekkürler cevap için
Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Ağustos güneşinide yedi park ettiğim yer tüm gün güneş memnunum yani

Elektrik bağlantısını, tavan lambasından 12 volt tan 5 volta düşüren stepdown regülatör ile yapmanızı tavsiye ederim. Çakmak tan bağırsak gibi sarkan kablo hoş olmuyor

Yorum bağlantısı
Ali Tolga Aksoy
Üst düzey bir kamera değil normal fiyat gece neredeyse görmüyor 10 m önündeki aracın plakasını bile zor okur , ondan fiyat normal
Değil tabi neticede 10 $ fakat fiyatına göre gayet güzel
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

Adolf Hitler'in de dediği gibi;

ucuz mal alacak kadar zengin değilim..

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
6 saat önce, Mustafa Şimşek yazdı:

Adolf Hitler'in de dediği gibi;

ucuz mal alacak kadar zengin değilim..

Ben ingiliz sözü diye biliyorum. Hitler şöyle der 'Yeterince büyük bir yalan söylerseniz ve tekrar ederseniz , insanlar sonunda buna inanmaya başlayacaktır.'

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
On 21.12.2018 at 23:45, Erhan Doruk yazdı:

Ben ingiliz sözü diye biliyorum. Hitler şöyle der 'Yeterince büyük bir yalan söylerseniz ve tekrar ederseniz , insanlar sonunda buna inanmaya başlayacaktır.'

:))

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...