İçeriğe Yönlendir

2015 Tiguan Lounge Mı -2012 XC60 D3 mü?

Kerem Çakır

Recommended Posts

Kerem Çakır

Merhabalar,

Biliyorum farklı bir kıyaslama oldu ama fiyat seviyelerinin yakın olmasından ve 4 kişilik aileme yönelik makul bir 2.el SUV alma isteğimden dolayı (tabi kaliteden ödün vermeden) ikisi arasında kaldım.

Yakıt tüketimleri ikisinin de normal araçlara göre yüksek ama SUV kategorisinde gayet iyi. Ayrıca aklımda Mazda CX-5 de vardı ama 2.el talebi nedeniyle biraz geride kaldı. 

Bu araçlarının kullanıcıların olumlu olumsuz değerli görüşlerini alabilirsem çok sevinirim.  

Şimdiden teşekkürler,

Kerem

Yorum bağlantısı
Mustafa Orak

ağır bakımları vb sorun olmayacaksa Volvo bana kalırsa Volkswagen ile kiyaslanacak bir film değil, Volvo parçalar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kerem Çakır

Her iki araçta 4x2. Volvo kalite olarak tabi ki üstün bunun farkındayım. Ancak temel nokta şu ki daha eski ve nispeten km si yüksek bir Volvo kalitesi mi, yoksa daha sade ve ikinci eli daha hızlı bir yeni araç olan Tiguan 1.4TSI Lounge mu?

XC 60'ın negatif-pozitif yönlerini sürenlerden duymak sanırım kararımı belirleyecek.

Teşekkürler,

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

İkinci el düşünülüyor ise vw. Hem de daha yeni. Daha sorunsuz. Volvo yüksek km olacak yazmışsınız. Bu km nin getireceği ağır bakımlar var birde. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Eğer volvo sıkıntısız ve çok yüksek km değilse bence volvo. Tiguanın ikinci eli diğerine göre daha hızlı olabilir ama yine de çok hızlı değil. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
24 dakika önce, Serkan Maden yazdı:

Tiguan diyorum ama üstün olduğunu için değil piyasa şartlarından dolayı.

XC60 güzel olabilir. Zevk meselesidir. Ancak gerek arıza gerekse naziklik bence tiguan dedirtir. Yolda kalmak zordur.

24 dakika önce, Serkan Maden yazdı:

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ben olsam yüksek km de geçmişini bilmediğim volvo almazdım. yoksa mutlaka iyi araçtır.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bende 2015 Tiguan Lounge var. 103.500’e almıştım. 140 veren var. [emoji4]

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

2 seçenek ise sadece Tiguan 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Gönlüm Volvo diyor mantık tiguan diyor. Volvo iyi bakım yapılmamışsa ve bazı şeylerden kaçınılmışsa arabadan soğursunuz. Tiguan ise daha az km olacağı için sorun çıkarma olasılığı daha az. Ama birinde büyük motor keyfi herşeye değer. Kararsız kaldım. Yoksa eşimde tiguan var. Bana sorarsanız şehir içi aracı golfün yükseltilmiş modeli bence.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben de. Tüm şartları düşünerek tiguan dedim.
Volvoyu Nevşehirde kime yaptıracağım.
Tiguan için ustam var :)

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Ben de. Tüm şartları düşünerek tiguan dedim.
Volvoyu Nevşehirde kime yaptıracağım.
Tiguan için ustam var default_smile.png

Abi sen arabayı sat bende hanımı ikna edem verem tiguanı sana. Ustada hazır nasıl olsa. Şaka bir yana otomatik tiguan tam sana göre abey.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...