İçeriğe Yönlendir

Linea mı Civic vtec2 mi?

Fatih Aydın

Recommended Posts

Saygın Can Oğuz

Ben Linea alırdım. 1 yıla yakın şirket aracı olarak kullandım, beklentimi gayet güzel karşıladı.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Biraz beklenti ve keyfiyetle alakali bir durumdur.

Ben duygudan ziyade biraz mantikla olaya yaklasanlardanim.Honda nin gercekten kalitesi iyi ama ezilmemisi, hor kullanilmamisini bulmak gercekten zor. Ben olsam soyle mis gibi tertemiz bir linea alir gecerdim.

Yorum bağlantısı
Evren öz

15 yaşında bir arabaya 40 bin vereceksen elindekini hiç satma kardeşim!!!ondan sonra fiyatlar neden böyle şişik işte bu yüzden kardeşim!!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Focus1 satılıp niye civic alınır ki ? Ayrıca 1.3multijet gayet tatminkar bir performans sergiler az Doblo kovalamadık rampa da şişer biraz ama istenileni karşılar

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
On 22.12.2018 at 10:00, Önder Özcan yazdı:

Linea çok kötü bir araba değil. Bende vardı. O yaşta Civice o kadar para vermeyin. Ezilmemişi bulunsun demiş ama kaldı mı? Kaldıysa da işte böyle uçuk rakamları var. Linea tüketimiyle, bakım maliyetiyle yüzünüzü güldürür. Performansı da yeterlidir. 1.3 mj ile otobanda 190 km (200e çıkmadı :) ) hız ile yolun izin verdiği sürece yürüdüm.

1,6 si olursa daha güzel olur tabi.

bende var hemde otomatik

On 22.12.2018 at 10:51, Serdar Göktaş yazdı:

15 16 yaşında araçlara 50 bin lira istendiğini gördüm. Sırf Honda olduğu için. Temiz olduğu için. Honda güzel araba amenna ama gereksiz şişirilmiş piyasası var. Bir de üstüne yalıtımı çok zayıf. Uzun yola gitti mi insanın başı ağrıyor. 

Serdar, evet sırf honda olduğu için o paralar isteniyor şişirilmiş bir piyasası var ancak akşam gel benim arabayla bir kullan ondan sonra tekrar konuşalım 16 yaşındaki başka hangi araca benziyor farkı sen söylersin. benim tercihimdeki en büyük etken otomatik vites ve sorunsuzluk 40 bin civarın'da alabileceğim sorunsuz otomatik başka araç bulamamıştım tabi bu aracın tanıdık olması km nin düşük olması gibi bazı yan etkenlerde yok değil. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Babamda linea var sıfır almıştık, 1.4 tjet. Epey dolu ama işçilik ve kalitesi parasına kadar, olağanüstü bir kalite beklememek gerek. Bir sebeple vites körüğünün çıtçıt’ını açmam gerekti , serviste de takamadılar , değiştirmek gerek dediler hala takamadık geri. Arka cam perdesi 3 yada 4 kez kullanılmıştır , şu an kendini toplamıyor. Böyle incik boncuk şeyleri dert etmezseniz işinizi görür bence. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
6 saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

bende var hemde otomatik

Serdar, evet sırf honda olduğu için o paralar isteniyor şişirilmiş bir piyasası var ancak akşam gel benim arabayla bir kullan ondan sonra tekrar konuşalım 16 yaşındaki başka hangi araca benziyor farkı sen söylersin. benim tercihimdeki en büyük etken otomatik vites ve sorunsuzluk 40 bin civarın'da alabileceğim sorunsuz otomatik başka araç bulamamıştım tabi bu aracın tanıdık olması km nin düşük olması gibi bazı yan etkenlerde yok değil. 

Mehmet abi, senin araç tanıdıktan olması ve nispeten piyasaya göre ucuz alman senin için avantaj. Aynı durumda bende olsam senin aracı tercih ederim. Ama konuyu açan arkadaşın böyle bir şansı olmayabilir. Tanıdıktan honda bulamayacağı için ve nispeten yaşı genç olduğu, sanayiye daha az götüreceği için ben lineayı tercih ederim. Bana sanayi sanayi gezdirmeyecek araba lazım sonuçta. Senin gibi geçmişi belli olan araç olsa amenna. Ne diyor Çağlar abi; sahibi ile çay içebildiğiniz adamın arabası alınır diyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Linea tamamen ekonomi arabası, civicle aralarında çok fark var, civic önde. Beklenti bakış açısıyla ilgili karar vermek lazım. Arabadan keyif almak istiyorsanız civic ekonomi isityorsanız linea.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Yere yakın araba şehir içinde sıkıntılı, görüş zayıf. Bu yüzden linea tercih ederim. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
22 saat önce, Cem Işık yazdı:

Babamda linea var sıfır almıştık, 1.4 tjet. Epey dolu ama işçilik ve kalitesi parasına kadar, olağanüstü bir kalite beklememek gerek. Bir sebeple vites körüğünün çıtçıt’ını açmam gerekti , serviste de takamadılar , değiştirmek gerek dediler hala takamadık geri. Arka cam perdesi 3 yada 4 kez kullanılmıştır , şu an kendini toplamıyor. Böyle incik boncuk şeyleri dert etmezseniz işinizi görür bence. 

Arkadaşın lineasında cam rezistansı mı dörtlü mü hatırlamıyorum, düğmesini ararken bagajı açmıştım, yağmur altında inip kapattım mecburen.

Ama T-Jet iyi gider. :) 

Yorum bağlantısı
Cem Işık
4 saat önce, Selim Bilgin yazdı:

Arkadaşın lineasında cam rezistansı mı dörtlü mü hatırlamıyorum, düğmesini ararken bagajı açmıştım, yağmur altında inip kapattım mecburen.

Ama T-Jet iyi gider. :) 

Gitmeye gidiyor, frenler de fena değil. Ama dediğim gibi ufak tefek parça kalitesi kaynaklı sıkıntılar can sıkıyor. Mesela 4lü flaşör düğmesine basmış babam, tuş grubu olduğu gibi içeri girmiş. Geri de çıkartamadık. Kaldı öyle. Yaklaşık 1 cm içerde tuş grubu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...