İçeriğe Yönlendir

S - Max - Birde Benden Dinleyin

Muhammed Lütfullah Bozkurt

Recommended Posts

Bugün modifiyeli Elm cihazı geldi. Biraz kurcaladım. Otomatik kapı kilidini hallettim. Mercek farları gündüz farı gibi yanmaya ayarladım. Ama yokuş kalkış desteği hakkında bilgi bulamadım nerden yapabiliriz. Bu arada ön cam resistans yokmuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
Bugün modifiyeli Elm cihazı geldi. Biraz kurcaladım. Otomatik kapı kilidini hallettim. Mercek farları gündüz farı gibi yanmaya ayarladım. Ama yokuş kalkış desteği hakkında bilgi bulamadım nerden yapabiliriz. Bu arada ön cam resistans yokmuş
Gündüz farı gibi derken?

WAS-LX1A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan

Mercekli farlar nasıl gündüz ışığı yerine kullanılıyor. Ön camda ısıtma olanlar bakıldığı zaman belli oluyor

Yorum bağlantısı
Mustafa Ortataş
9 saat önce, Muhammed Lütfullah Bozkurt yazdı:

Elm cihazı için hangi programı kullanıyorsunuz bende de var her yere erisim saglamıyor

Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa
14 saat önce, Muhammed Lütfullah Bozkurt yazdı:

Elm cihazını nerden almıştınız, link varmı?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Elm cihazını Aliexpresten aldım. Bir  ayar yaptım mercekli farlar araç çalışınca direk yaniyor. Gündüz farı olarak. 2.si sisler uzunları açınca kapanıyor. Yada selektör yapınca sisler kapanıyor uzunlar yanıyor. Farklı birşey oldu. Ama hala hill launch asist için bir klavuz bulamadım.

Forscan ile yaptım. Elmconfig te var. Fakat onu tam anlayamadım beyne yazmıyor.

tarihinde Muhammed Lütfullah Bozkurt tarafından düzenlendi
İmla
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mehmet Ozyurek
Hasan Gamlı yazdı:

Geçmiş olsun Hasan Bey. 

Yaşadığınız sıkıntıları anlıyorum. Hoş şeyler olmamış.. Ancak bu durum forumu ve bu konuyu ilgilendirmiyor. Bu sebeple kaldırmak zorundayız. 

Alışveriş yaptığınız platform üstünden şikayet hakkınız varsa kullanabilirsiniz. hakem heyetleri muhtemelen ilgilenir. 

Haksızlık yaşadıysanız hakkınızı arayın. 

Ancak yeri burası değil. 

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...