İçeriğe Yönlendir

Ford Capri 3.0 Essex

Erkut Göymen

Recommended Posts

Erkut Göymen

Merhaba arkadaşlar mk2 Capri ler için uyumlu parça ve tecrübelerimi buradan ihtiyaç oldukça paylaşacağım, ayrıca kendi aracıma yaptığım işlemleri de kısım kısım koyabilirsem de resimlerle anlatmaya çalışacağım.

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Merhaba Erkut Bey. Capri  ile ilgili çok konu olmadığından dolayı tecrübeleriniz ve paylasimlariniz  altın  değerinde...

Sabırsızlıkla bekliyoruz...

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Spor Ford'ları seviyorum :)

Merakla bekliyorum paylaşımlarınızı.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Paylaşımlarınızı merakla bekliyoruz. Dileğim mümkün olduğunca aracın orjinalliğini korumak suretiyle işlemlerin yapılmasıdır. Geçmişte 1970 ve 1975 modellerine sahip olmuştuk. Şu an piyasada Mustang'e çevrilenleri bile görüyoruz, tam bir katliam.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
9 saat önce, Erkut Göymen yazdı:

Merhaba arkadaşlar mk2 Capri ler için uyumlu parça ve tecrübelerimi buradan ihtiyaç oldukça paylaşacağım, ayrıca kendi aracıma yaptığım işlemleri de kısım kısım koyabilirsem de resimlerle anlatmaya çalışacağım.

Erkut Bey merakla beklemekteyim detaylı resimlerinizi...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
17 saat önce, Erkut Göymen yazdı:

hurdası bile olsa seyrederim zevkle. tamponlar iptal olacak mı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Göymen

Merhaba arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Önce aracımın 8 sene önceki hali ile son halinin resimlerini paylaşacağım ve zamanla başımdan geçen tecrübeleri aktarmaya çalışacağım

İlk hali 2011

268pqL.jpg

Son hali 2018 

dvk9GX.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Maşallah 🧿. Çok kıskanıyorum böyle arabalara sahip olanları. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

jantlar olması gerektiği gibi, kordonlar harika, kuputu bilemedim fonkisyonel mi göresel mi?siyah film çekmezdim ben olsam veya sadece uv enggeleyici olabilirdi

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erkut Göymen
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Tampon mevzusu konuşulmuşmuydu.. 

Tamponlar maalesef yok fakat İstanbul'dan bir arkadaşımız tampon kulağı numunesi vermişti ona göre orijinal hatlarda tamponun tasarımını yaptım tamponlar büküldu geldi fakat el işçiliğiyle araç üzerindeki formları verilip araca göre ayarlanacak bı kaportacı ustamiz var müsait bir zamanda onları da ayarlatip yakacağız ama tahminim 1.5 ayı bulur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Erkut Göymen

Merhabalar 

Bir süredir giremedim ama o süreçte eksikleri de tamamladım, özellikle tamponlar ve sticker lari yapıldı susturucular tikaliymis onları değiştirdim güzel bir karbüratör ayarı yapıldı şu an yüzde 90 olarak eksiklikleri giderildi diyebilirim. Yakın zamanda güncel birkaç foto paylaşırım

Bu arada egzoz susturuculari 1.6 Taunusunki ile aynı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...