İçeriğe Yönlendir

Cep Telefonu Üzerinden İnternet Paylaşımı (Hotspot) Ücretli Oluyor.

Emrah Altun

Recommended Posts

Selçuk Bakış
8 saat önce, Erhan Doruk yazdı:

Hotspot kullanımını nasıl tespit edecekler ?

Her bağlantı tipinin kodu vardı Turkcellde hotspot 12 normal kullanım 10 Facebook 2 gibi kodları var. Bu kodları Müşteri temsilcileri paket aşım durumunda sorgulama yaparken görebiliyor. 

Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Ücretsiz mobil internet paylaşımı / Ücretsiz Hotspot

Öncelikle elinizde Android işletim sistemi ile çalışan bir akıllı telefon olması gerekiyor. Bu cihaz üzerinden Google Play‘e giriş yapın ve arama bölümüne “EasyTether” uygulamasını bulun. Uygulamanın hem ücretli “Pro”sürümü hem de bizim indireceğimiz ücretsiz “Lite” sürümü bulunuyor. Litesürümünü indirim ve uygulamayı açın.

1- Eğer seçilmemişse Bluetooth seçeneğine tik atın ve aktif hale getirin.

2- Bluetooth Setup Wizard sekmesine girin

3- Burada Windows Setup bölümüne gelin, size iki seçenek sunulacak. İster driver dosyalarını telefonunuza indirin ve PC’ye kopyalayın, isterseniz de verilen bağlantıyı kullanarak, direkt olarak PC üzerinden indirin.

4- PC üzerinde kurulum işlemini gerçekleştirdikten sonra uygulama üzerindeki işlemlerinizi sonlandırın.

5- Şimdi denetim merkezi üzerinde de görülen EasyTether uygulamasına sağ tıklayın ve “Bluetooth: All Paired Devices” seçeneğine tıklayın. Burada söz konusu Bluetooth’u açık telefonunuz görünecektir. Bağlantı işlemini tamalayın ve…

6- Artık Bluetooth üzerinden hiçbir ücret ödemeden internete erişebilirsiniz.

https://shiftdelete.net/ucretsiz-mobil-internet-paylasimi-nasil-yapilir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Turkcell hattımdaki interneti, aracımdaki android m.medya cihaza veriyorum, hotspot ile. Cihaza bağlı bir hat-sim kart yok. Yani evdeki tablet gibi. Yapamayacak mıyım şimdi, bu bu demek mi oluyor.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)

Paket satın almak istediğimde hazırkartlara uygun değil dedi, bu paketin ayrıntısını açıklarlar. Yorumlamaya aceleci davranmamak lazım 

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Vodafone tarafından yapılan açıklama ile birlikte, hotspot yoluyla mobil veri paylaşımı için kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmeyeceği müjdelendi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Turkcell tespit ediyor nasıl anlıyor bilmiyorum fakat hotspot paket satıyor cihaz girmiyor ama bağlanan giriyor internette.
Paket satın almak istediğimde hazırkartlara uygun değil dedi, bu paketin ayrıntısını açıklarlar. Yorumlamaya aceleci davranmamak lazım 
Birşey sorayım saçma ama vinn wifi aldım ben bu da hotspot mantığı ile çalışıyor para mı ödeyecem [emoji3] ek olarak.
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca
Öğrenemedikleri bir tek İnternete girerken ayağınızdaki çorabın rengi [emoji16]
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
9 dakika önce, Furkan Bakırel yazdı:

Turkcell tespit ediyor nasıl anlıyor bilmiyorum fakat hotspot paket satıyor cihaz girmiyor ama bağlanan giriyor internette.Birşey sorayım saçma ama vinn wifi aldım ben bu da hotspot mantığı ile çalışıyor para mı ödeyecem emoji3.png ek olarak.

Onların sim kartları farklı zaten, o kadarda değildir herhalde 😂

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Bu hot spot dedıgınız nedır acaba dıyrlım telefonumda ınternerım var 5 gb bunu wifi acdım laptopdan kullanıyorum bunu kullanamaycakmıyım 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
19 dakika önce, Erkan Işık yazdı:

Bu hot spot dedıgınız nedır acaba dıyrlım telefonumda ınternerım var 5 gb bunu wifi acdım laptopdan kullanıyorum bunu kullanamaycakmıyım 

kullanamıyacaksın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Turkcell hattımdaki interneti, aracımdaki android m.medya cihaza veriyorum, hotspot ile. Cihaza bağlı bir hat-sim kart yok. Yani evdeki tablet gibi. Yapamayacak mıyım şimdi, bu bu demek mi oluyor.

Haberi okuyunca İlk sen geldin aklıma [emoji23]
bunu kullanamaycakmıyım 

Para vererek kullanacaksın.
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar

Yanlışlıkla bastık diyelim açtık kapadık çocuk çok yapıyor bunu hepsine basıyor ,yine 9 mu yoksa indi bindi 3 filânmı verecez

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Köyde elimiz mahkum tek seçenek turkcell, bu sebeple annem, babam ve ben turkcell'deyiz. Köye gidince de yapıyorum bunu, iş yerinde de. Ama böyle birşey olursa turkcell hattımı iptal ettiririm. Hatta superonline bile iptal ettiririm.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
6 saat önce, Remzi Karaca yazdı:

Öğrenemedikleri bir tek İnternete girerken ayağınızdaki çorabın rengi emoji16.png

İsteseler onu da ogrenirler. Hatta su anda tahmin edebilirler

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Bunun adı zam demektir araclar akıllandıkca ve buna baglı otonom sıstemler cıkdıkca el mahkum adamlar tekeden süt çıkarmış diger operatörler yapar bu işi kacıs yok

Yorum bağlantısı

Kendi evimde tuvalet kuklanımıma devlet neden vergi almıyor çok büyük açık var haber verim devlete

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Geçen ay Vodafonedan Turkcelle geçmiştim Vodafone açıklama yaptı ücret almayacağız diye. Geri Vodafone yolları görünüyor bana. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Kendi evimde tuvalet kuklanımıma devlet neden vergi almıyor çok büyük açık var haber verim devlete
Aman sus ne olur, sonra sayaç takacak yer problem olur.
  • Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca
Nasıl almıyor yaa...
Atık su parası olarak aldıkları kapsıyor onu

Yada inşallah kapsıyordur, yoksa eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmekten durumun baya bi kötü [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
2 saat önce, Mahmut Yıldız yazdı:
4 saat önce, Ali Gök yazdı:

Aman sus ne olur, sonra sayaç takacak yer problem olur.

Aman demeyin. Ben çok uzun süre kalıyorum wc'de. Vallahi evi arabayı satmak zorunda kalırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
6 saat önce, Ali Gök yazdı:

Bahçeye yaparız.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Aalslinda eger buna para alacaklarsa neden aciklama yapmislar ki. Hic boyle bir bedel icin oldugunu soyleme, yap herkese 5tl zam... Oldu bitti... Soran mi olacak sanki neden zam yaptin diye...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...