İçeriğe Yönlendir

Cep Telefonu Üzerinden İnternet Paylaşımı (Hotspot) Ücretli Oluyor.

Emrah Altun

Recommended Posts

Emrah Altun

Turkcell geri adım attı. Kıvırma amaçlı bir de saçma sapan bir bahane yazmışlar. Kullanıcılardan gelen güvenlik talebi varmış. 

Yersen...

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta

Tukurduklerini yaladilar bahaneleride guvenlik amacli yapmismislarda.musteriler istemismisde [emoji23]

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

30 günde bir ücretsiz giriş yapmak gerekiyor diye bir şey okudum. Giriş yapmazsan yine 9 lira.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
40 dakika önce, Emre Usta yazdı:

Tukurduklerini yaladilar bahaneleride guvenlik amacli yapmismislarda.musteriler istemismisde emoji23.png

9 lira ödeyince güvenli mi olacakmış :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta

9 lira ödeyince güvenli mi olacakmış [emoji4]

9 Tl ile guvenli olacakmis [emoji16]yakinda bankalarda ister guvenlik amacli sms istermisiniz [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Göktürk

Turkcell geri almış dendi ama hayır.. alicengiz yapmış..

https://tr.investing.com/news/economy-news/turkcell-nternet-paylasmna-cret-almayacak-548256?utm_referrer=https://zen.yandex.com

On 25.12.2018 at 22:20, Emrah Altun yazdı:

Turkcell geri adım attı. Kıvırma amaçlı bir de saçma sapan bir bahane yazmışlar. Kullanıcılardan gelen güvenlik talebi varmış. 

Yersen...

Atılan adım yok bir dolambaç var. O şifreyi kimse kullanamaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
14 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Turkcell geri almış dendi ama hayır.. alicengiz yapmış..

Hızlı giriş ne demek.. Bir şey anlamadım.. 

Hızlı girerseniz beleş demiş galiba.. 

Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Koşarak hızlıca girip sonra oturup kullansak olur mu acaba?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
21 dakika önce, Remzi Karaca yazdı:
56 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Koşarak hızlıca girip sonra oturup kullansak olur mu acaba?

Olmaz bence.. :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erhan Doruk

Bugün vodafone dan şirkete bildirim geldi. Vodafone tüm operatörler ücret yansıtacaklar diyor.

"Btk kararı gereği tüm oparatörlerde bu uygulama devreye girecektir.

Bilgi teknolojilerinin yayınladığı bilgiye göre şuan için paylaşım (hat)başına 9 tl lik ücret alınacaktır.

"
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Dadandılar.. bırakmazlar.

Ama dinsizin hakkından da imansız gelir.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Turkcell= Türkle alakası yok Kazıkcell, işim olmaz, data hattım vardı Gps için mecburen, hattı kapatmak için 10 gündür bekliyorum, bakalım ne olacak....

aha şimdi baktım, kapanmış, edevletten bakayım dedim nedense sadece kazıkcell "Operatör sisteminde bir hata oluştu." demekte...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Kontörlüler ne yapacak
Aylık paket alıyorlar genelde, kontörde kalmadıysa bir sonraki yükleme de mi düşecek?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Vınn alanlar için data paketi yok. Acaba ne olacak bu durumda ürün tanımlamaları gerekir. Data hattı alır geçerim ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu konu. Şu olay demi. Yanlış yorumlamıyorum değil mi.
Bunu açarsam 9 lira mı yazacaklar.
Her sefer mi. Ayda bi sefer mi.

ec3bcdad8a61a75ab29438f63732f3c9.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

"güvenlik nedeniyle" 9 TL alacaklar ve onun kotası ayrı olacak. :)

yeriz o güvenliği

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

bugün Vodafone müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede vodafone da böyle bir uygulamanın olmadığını söylediler. bu uygulama sadece Türkcell de varmış.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

saçmalığa bak,kullandığımı ödüyorum, sanane nasıl kullandığımdam...

Başıma gelen başka bir örnek, bizim evde kartlı su saati vardı, 10 m3 su aldım mesela, 5 m3 ü saate yüklüyor 5 inide yedekte kartta tutuyor alet,  yüklenen 5 biterde  yüklemezsen kartta yedek olanı yükle diye, buraya kadar güzel, baktım 1-2 unuttum, kartı takıyorum yüklüyor  güzel, ama sonra dikkat edince yüklelen miktarın 5 değil daha az olduğunu gördüm, adi saat çaktırmadan kesinti yapıyor, nasıl diyim hani ödemesiniz hattınız kesilirde kapatıp açma ücreti alırlarya tamda onun kadar kesiyor, gittim sordum, sistem böyle dediler, yahu dedim parasını peşin ödediğim 10 m3 su, ister azar azar ister toptan yüklerim sizene, saat kapatıp açma ücreti kesermi... cevap yok :angry: belediyede kıvoroyor neymiş akılla saat şartmış, araştırdım yok öyle bir kanun, dilekçeyi bastım söktüm saati klasıik saat taktım, bitti gitti, gerçi her türlü soyuluyoruzda bari bu şekilde soyulmayalım.... 

kısaca parasını peşin ödediğim şeyi ister bölerim ister sana kullandırırım, sanane Kazıksell :angry:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Programlar var bunu gizleyen. Hele ANdroid için sürü sepet. Hemen yükle.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
9 saat önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

bugün Vodafone müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede vodafone da böyle bir uygulamanın olmadığını söylediler. bu uygulama sadece Türkcell de varmış.

Biz kurumsal üyeyiz diye bize yazacak olabilirler. Bizimle ilgili MT nin maili var ücret yansıtacağız diye. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Vodafone da olmaması iyi.
Yolculuklarda çocuklar benden kullanıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...