İçeriğe Yönlendir

C-Max I - Motor Kulağı Civata Kırılmış

Erdem Hakkı Bağama

Recommended Posts

Erdem Hakkı Bağama

Arkadaşlar bugün farkettimki 2004 model 1,6 tdci cmax aracımın yolcu tarafında bulunan motor kulagını şasede bulunan brakete baglayan iki saplamadan biri kırılmış tıngır tıngır sallanıyor. Online olarak arattığımda bulamadım.uyduruk civata kullanmak istemiyorum nerefen bulabilirim fikri olan var mı.

Kafası torks şeklinde olan saplama civata.

Yorum bağlantısı
Erdem Hakkı Bağama
(düzenlendi)

Henüz kimseye sormadım bulunduğum yerde ford veya herhangi bir marka servisi yok c max hava filtresini alırken c maxınki yok dedi focus ver dedim o uymaz dedi ısrar ettim öyle aldım 😃 böyle bir yerde bu civatayı bulamam derdimi anlatamam. biraz mahrumiyet bölgesi genelde malzemeleri online alıp tamir işlerini kendim yapıyorum.

tarihinde Erdem Hakkı Bağama tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 dakika önce, Erdem Hakkı Bağama yazdı:

Henüz kimseye sormadım bulunduğum yerde ford veya herhangi bir marka servisi yok biraz mahrumiyet bölgesi geneldr malzemeleri online alıp tamir işlerini kendim yapıyorum.

bana öm den telefon no atın bulup yollarım size

• Beğen 8
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Erdem Hakkı Bağama

Civata konusunda yardimci olan Çağlar BAYUR'a  cok tesekkur ediyor konuyu burda kapatiyorum.

Sevgilerimle...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hüseyin Bilbey

Çağlar bey,e tşk ve alkış..Motor kulagının içinde sıvı var dimi. Sıvı bir şekilde boşaldı ise ne olur

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
32 dakika önce, Hüseyin Bilbey yazdı:

Çağlar bey,e tşk ve alkış..Motor kulagının içinde sıvı var dimi. Sıvı bir şekilde boşaldı ise ne olur

motor 2 -3 cm kadar aşağı iner (birşey olmaz da görüntü o olur) tüm kasa titrer, torpido ve bilumum alakasız yerler zırıldar.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey
On 03.03.2019 at 20:20, Çağlar Bayur yazdı:

motor 2 -3 cm kadar aşağı iner (birşey olmaz da görüntü o olur) tüm kasa titrer, torpido ve bilumum alakasız yerler zırıldar.

Peki çağlar abi yan sanayii taksak sıkıntı olurmu,  mesela iyi bir yan sanayi markası birde şanzıman takozunun orjinal markası yada iyi bir yan sanayii marka varmı

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
16 dakika önce, Hüseyin Bilbey yazdı:

Peki çağlar abi yan sanayii taksak sıkıntı olurmu,  mesela iyi bir yan sanayi markası birde şanzıman takozunun orjinal markası yada iyi bir yan sanayii marka varmı

orjinallerinin rakamı aşırı uçuk değil. yan sanayilerin ömrü kısa, totalde orijinali daha hesaplı oluor

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey
(düzenlendi)

çaglar abi bir sorum olcak merakımdan. motor takozu bildigim kadarı ile yaglı diye belirtiliyor peki bu yagmıdır hidrolikmidir yada özel bir sıvımıdır       Logosuz orjinal ürün bulunabilirmi sizin bir yazınızda görmüştüm 

tarihinde Hüseyin Bilbey tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

jel gibi bir sıvı var içinde. logosuz denen orjinal olmayan ancak kalite olarak çok yakını bulunabiliyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...