İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Su birikmesi

Murat Kıyıcı

Recommended Posts

Murat Kıyıcı

Merhabalar herkese, aracim sanirim iceri su aliyor,debriyajin pedalinin oldugu bolgede ,paspasta islaklik oluyor, ayrica kaputu actigimda, sofor tarafi amortusor tablasinin icindede si birikiyor, neden olabilir ? Tesekkurled

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Pedalın orayı bilememde  amortisör tablasındaki su sileceğin oradaki süzgeçten süzülüyor. Ben biraz uğraştım ama durduramadım. Sileceği falan sökmek gerekti, sökemeyincede bırakmıştım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Kapi contalarini kontrol edermisiniz? ayrica kalorifer hattinida kontrol edin on silecek altindaki alandan akip geliyor diye dusunuyorum.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
3 saat önce, Murat Kıyıcı yazdı:

Orada bi conta felanmi var acaba 

Bence bir tasarım hatası var. Su ile deneyerek çözülebilecek birşey ama. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Özalp

Giderler tıkanmış olabilir kontrol edilmeli amortisör tablasının oraya Pet şişe kapağı sıkıştırdım cuk diye oturdu artık su birikmiyor denemenizi tavsiye ederim 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Giderler tıkanmış olabilir kontrol edilmeli amortisör tablasının oraya Pet şişe kapağı sıkıştırdım cuk diye oturdu artık su birikmiyor denemenizi tavsiye ederim 
Hic aklima gelmedi 13 yildir uyuz oluyordum inşallah sayenizde kurtulurum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kıyıcı

Bugun bi deneme yaptim, suyu hem camdan hemde plastigin ustunden doktum, camdan doktugum su plastik ile camin arasindan sizip silecek kolunun baglanti yerinden asagiya motora dogru indi , ama amortuser tablasinin ustune gelmedi, daha teferruatli bakmak gerek, bunun icin uygun zamanda silecek kollarimi ve plastigi sokecem .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...