İçeriğe Yönlendir

Yeni Yıl Bonusu Bluetooth Kulak

Haşmet Güngör

Recommended Posts

Haşmet Güngör

Geçenler de kablo karmaşasından kurtulmak için, Bluetooht  amfi kiti almıştım.Mini toplantıya da denk gelince sevgili King.  "Dede bu kiti bir kutuya mı koysak ,hem bişi deneyecem dedi" eh, güzel fikir .

geçenlerde "harika bişi yaptım, deyince gittim ama buluşma  yeri  bir diş doktoru muyanehanesi  idi.Kıllandım  da ,neyse bu yaştan sonra denek olmak bişi kaybettirmez nasılsa KING sigortam var  dedik. (Emmi King sigortası yapıyor ama biraz pahalı).Patlama olmayacağını garanti ettikten sonra,  cihazı taktılar. Güzel iş çıkarmışlar amaaaa gel, gelelim ses kulaklarımdan çıkıyor. onuda geçtik, Telefonun da bluetooht'u açık olanlar yanımdan geçtiğinde  onların müzikleri konuşmaları da benim kulaktan çıkıyor.Her ne kadar, "Dede,bunla Nobel alırız "dediyse de ııh . Tüm milletin, sesini çekemezdim. Görüntü de acayip.İade ettim. Şimdi yeniden bildiğimiz klasik kutuya koyacak ise de, NASA 'nın  uzay sinyallerini bile çekeceğini iddia ediyor.  Bakalım göreceğiz. Buyurun, iade edilemeden önceki tek resmi. Bu vesile ile Yeni yıldan bişi istemiyoruz. Sevdiklerimizi almasın Yeter. İyi seneler.

16MGEB.jpg

Bluetooht ismi nereden geliyor;

Harald Bluetooth, MS 940-981 yılları arasında Danimarka ve Norveç’i bir arada tutan ve diğer Vikingler’in aksine savaşmaktan çok konuşmayı sevdiği söylenen eski bir İskandinav kralıdır. Kral, mavi böğürtleni çok sevdigi ve sürekli yediği için, dişleri mavi olarak dolaştığından, kendisine İngilizce’de “mavi diş” anlamına gelen “Bluetooth” ismi takılmış.

• Beğen 4
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tamam. Sen demedin mi millet kıyıda köşede neler konuşuyor mutlaka dinlemem lazım diyen. Evet alıcı biraz fazla güçlü olmuş olabilir. Abartmayalım 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Nasıl yaa.
Çevredeki herkese bağlanıyor mu.

Ben de istiyorum.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Peşini bırakmayın Tüketici Hakem Heyetine başvurun bence

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
(düzenlendi)
1 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Dede  bluetooth tamam.

Wifi teknolojisi ne zaman 😊

Valla servet gönüllü denek arıyordu benim maça yemedi. La bu yoksa doktoru onun için mi cagırdı Anteni düşünmek bile istemiyorum 

tarihinde Haşmet Güngör tarafından düzenlendi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Valla servet gönüllü denek arıyordu benim maça yemedi. La bu yoksa doktoru onun için mi cagırdı Anteni düşünmek bile istemiyorum 
Abi valla bak sari benek mi sari nokta mi o hastaliga da doktor ariyordu en son[emoji16]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
12 saat önce, Haşmet Güngör yazdı:

Telefonun da bluetooht'u açık olanlar yanımdan geçtiğinde  onların müzikleri konuşmaları da benim kulaktan çıkıyor.

demek ki neymiş, buluşmlaarda telefonumuzu kapatıp hatta  kırıp suya atacağız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
21 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Nasıl yaa.
Çevredeki herkese bağlanıyor mu.

Ben de istiyorum.

Big Boss 'u kırmak mümkün mü Emmi . Emir sayarız. Buyur. Hemde stereo da değil, quadrofonik  ve Dolby.

6a51MW.jpg

• Beğen 2
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
17 saat önce, Haşmet Güngör yazdı:

Haşmet abi iyiki diş hekiminin muayenehanesinde yapmış Servet Abi. Benim muayenehanede yapsaydı ne olurdu düşünmek bile istemiyorum. Yada istiyorum :) bilemedim. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
2 saat önce, Cem Dilmen yazdı:

Haşmet abi iyiki diş hekiminin muayenehanesinde yapmış Servet Abi. Benim muayenehanede yapsaydı ne olurdu düşünmek bile istemiyorum. Yada istiyorum :) bilemedim. 

Sinyalin güçlü olduğu noktalarda sakıncalı olabilirdi 😬

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
7 saat önce, Cem Dilmen yazdı:

Hep iç organları görmek istemişimdir deli mavi led xenon ile 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

X ray firmalarina soyleyelim kelvinleri degistirsinler rontgen filmleri falan kapkara icimiz daraliyor.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aslında kafamda bi proce var. Renkli röntgen yapabilmek için. Ama imkanlar kısıtlı. Mikrodalga fırın ile denemeler yapayım 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Fazla kaplosuz teknoloji bünyeye zararlı... 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Renkli röntgen yapabilmek için

damar içindeki kan ne renk?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...