İçeriğe Yönlendir

Yazılım Güncelleme

ibrahim Olkun

Recommended Posts

ibrahim Olkun

Merhaba ben 2012 C-MAX TİTANYUM  X Paketini aldım yorumlarınızda bu güncellemeyi gördüm. Bu benim 4. C-max sim  Onlarda GHİA ve Titanyum modelleri idi performan olarak eskiler daha yüksek gibi geldi belkide yeni aldığım için olabilir yokuşlarda biraz düşük geliyor gibi düzde çok iyi acaba yazılımın bir fonksiyonu varmı  eeprom 19.202 yazmakta bilg verebilirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fabrikasyon yazılım ile performan etkilenmez de, sizdeki yenisinin emisyon normu daha yüksek ise gaz pedalı daha cansız gelmiş olabilir?

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

İlginiz için çok teşekkür ederim ben motor farkı olabilir diye düşünmekteyim birde vites farkı var alt model 5 vites bunlar 6 vites 

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Çağlar bey  motor farkı olabilir mi bu performans düşüklüğü yada banamı öyle gelmekte

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
22 dakika önce, ibrahim Olkun yazdı:

birde vites farkı var alt model 5 vites bunlar 6 vites 

o aklımda idi, 6 vitesin diğer viteselrinini oranları farklıdır, yani siz 3 te alıştığınz hızda şu an 4 tesiniz ve doğal olarak hantal kalır. 6 viteslide ara hızlarda daha sık vites değişimi gerekir aynı ataklık için.

Bence sorun yok , alışırsınız yeni ayarlara.

açıkçası 115 ps 6 ileri focus bana da hantal gelir 109 5 vitesliye göre :) damdan düşenin halinden anlarım

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

:) İlginiz için teşekkür ederim yorumda okumuştum yazılım diye aklıma takıldı sizlerle paylaşıp bilgi almak istedim .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...