İçeriğe Yönlendir

2019'un İlk "Para" Zengini Aramızda mı?

Alpay Sumer

Recommended Posts

Servet Aydın

Forum atmini burada mı? 

Üyeliğimin derhal silinmesini, tüm üyeleri de sileceğimi bildiririm. Pis fakirler sizi 

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben bilet dahi almadim. :) Beni pas gecebilirsiniz. Ama bir gun hypermil yapa yapa o cok istedigim bisikleti alacagim.. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Forum atmini burada mı? 
Üyeliğimin derhal silinmesini, tüm üyeleri de sileceğimi bildiririm. Pis fakirler sizi 
Vizyonda eksiklik var, danışmanlık yapabilirim. Ücret karşılığı forumu alıp kovsak herkesi, biz burada dursak [emoji16]
Abi beni hatirladinmi? habire dogum gununu kutlamistim eskiden? Yaşlanmis halinin fotograflarini paylasmistim..
Bi dakka yaa... ben neler neler yapmisim [emoji16] yok ben degildim bunlari yapan galiba [mention=41867]Hasan Karabekiroglu[/mention] ve [mention=58133]Selçuk Bakış[/mention] yapmisti [emoji16] 
Fotoğraf nasıl çekilir onu bile bilmiyorum [emoji1]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
75 lira kazandim ben [emoji16] ama sadece 75 lira[emoji51]
Aidatını yatırdın mı tam da 75 TL idi, [emoji16]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Dün Tv de çekilişe rastladım, aaa bilet alacaktık ya dedim. 😁

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
11 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

75 lira kazandim ben 😁 ama sadece 75 lira😬

Zenginim ben kardeş öyle biletle neyim işim olmaz...bak kredi kartımdan yıllık aidat kesmişler 102 tl ona bile ses çıkartmıyorum, parayla hizaya getiriyorum bankayı...

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bana vergisini verseniz o da yeter :) Zekat istemiyorum bak [emoji16]

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Dört bilette bir amorti var. Büyük ikramiye tam bilete çıkmış. Aklıma geçen günkü çekiliş görüntüleri geliyor ve kıllanıyorum. [emoji51][emoji16]

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
5 dakika önce, Haluk Şentürk yazdı:

Dört bilette bir amorti var. Büyük ikramiye tam bilete çıkmış. Aklıma geçen günkü çekiliş görüntüleri geliyor ve kıllanıyorum. emoji51.pngemoji16.png

Başlıkları birleştirdim bilginize 👍🏼

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
Başlıkları birleştirdim bilginize [emoji1360]
Çok da hızlı maşallah [emoji106][emoji16]
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bilet almadım. Almam da. Allah herkesin gönlüne göre versin. [emoji4]

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
12 saat önce, Mert Gulkokan yazdı:

7 milyon tl çıkan bilet

9915188

1 milyon tl çıkan ilginç numaralar

8977111
6131177
1926666

Arka arkaya aynı rakamların bu kadar fazla çıkması ilginç olmuş :)

hiççç şaşırmadım... istatistik bilimi kapasın gitsin tükkanı

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

2019 ne yav, 2009 diyesim geliyor. 2000e girmişiz de 19 sene geçmiş.

not: bilet almadım, onun fiyatları da da enflasyona bağlı olarak artmış bilet dediğin çeyrek 5TL olur 17 miydi 35 miydi neydi.

not2: bana çıksaydı hiç çaktırmaz sıvışıp giderdim.

not3: latin amerika ülkelerinin birinde RollsRoyce ile caps atardım🤑🤑

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Dün akşam elimde bilet heyecanla sonuçları bekliyordum. Sayılar yavaş yavaş düşmeye başladı. Aha dedim ilk sayı 9. İyi başladık. Sayılar okundukça gözüm bir bilete bir de ekrana gidip geliyordu. İkinci sayıda tutmuştu. Bir şeyler hissetmeye başlamıştım. Sıcacık bir ümit kapladı içimi. Gündüz parkta gezerken talih kuşu kabanımın sağ tarafına bırakmıştı hediyesini. Dedim işaret bu. Sıra üçüncü numarada yine tuttu. Sırasıyla diğer numaralarda açıklanınca sıra son sayıya geldi. Ev de büyük bir heyecan hakimdi. Herkes şimdiden son sayıda 8 gelirse çıkacak para ile neler yapacaklarını konuşuyorlardı. Birden eskiden seyrettiğim talih kuşu adlı film geliverdi aklıma içime çöktü bir hüzün acaba herkes akrabam mı olacaktı bundan sonra. Veee son sayı da 8 olarak açılınca evde çığlık kıyamet. Herkes sevinçten havalara hopluyor. Yeni yıl bize şimdiden uğur getirmişti. Hoş akşam ki mtv vergilerini düşünürken şimdi 70 milyonunun sahibi olmuştum. Neler yapacağımızı gece geç saatlere kadar konuştuk. Sabah kahvaltıda sucuklu yumurtaların ardı arkası kesilmiyordu. Artık ben de zengin olmuştum derken annemin oğlum üstünü ört zaten hastasın sözüyle 2019'a merhaba dedim.

• Beğen 7
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
19 saat önce, Erdem Çağla yazdı:

2019 ne yav, 2009 diyesim geliyor. 2000e girmişiz de 19 sene geçmiş.

not: bilet almadım, onun fiyatları da da enflasyona bağlı olarak artmış bilet dediğin çeyrek 5TL olur 17 miydi 35 miydi neydi.

not2: bana çıksaydı hiç çaktırmaz sıvışıp giderdim.

not3: latin amerika ülkelerinin birinde RollsRoyce ile caps atardım🤑🤑

Tosun cuğumuz gibi mi, :D

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

hiç büyük ikramiye çıkan, ilk elden tanıdığı olan varmı? herhangi bir zamanda.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
4 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

hiç büyük ikramiye çıkan, ilk elden tanıdığı olan varmı? herhangi bir zamanda.

İstanbul Adliyesinden bir hakim tanıdığa çıkmıştı sene sanırım 1998-99 gibiydi. Adliyenin önündeki seyyar bayiden almıştı bileti, biletçiyle sohbetimiz iyidir, bana getirip 5 kuruş bile vermedi, bari gelip bir teşekkür etseydi diye hala söylenir durur o biletçi..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...