İçeriğe Yönlendir

Focus I - Sağ Arka Kapı Kolu Boşa Geliyor

Serkan Çelik

Recommended Posts

Serkan Çelik

İçerden normal açıyor ama kapı kolunu çekince boşta duruyor nasıl tamir edebilirim arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz ?

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
(düzenlendi)

Tel kopmuş olabiir. Benim Fusion'da tam tersiydi. İç kapı kolu boşta geziyordu. Kapı plastiği söküldü. Tel pahalı olduğu için uyumlu bir tel takıldı.

tarihinde Yusuf Berke tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yalçın Korkmaz

Eliniz yatkınsa youtube trimin söküldüğü videolar var.

Yorum bağlantısı
Osman Özcan2

Benim de sol kapıda oldu içinde kapı koluna bağlı tel var o boşanıyor. Ama seninki farklı olabilir

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Arif Kolay

Serkan kardesim kapinin ic dosemesini sokuyosun. Bi wd40 aliyosun sikiyosun icerdeki kapi koluna bagli parcalara on numara 5 yildiz oluyor ayni sey basima 5 gun once geldi. Ustalar kopmustur kirilmistir bilmem ne dedi actim wd40 ile hallettim. Kol hareket yetenegini kaybediyor paslanma oluyor zamanla. Wd40 i *** küfür *** icerdende biraz hareket ettir kapi kolunun verdigi hareketi icerden kendin ver birkac kez mis gibi oluyor 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ömer Sarıgül
(düzenlendi)

Kapıyı içten hiç bir yeri sökmeden açın.. kapı mekanizmasinda düz tornavida ile sağ sol döndürülen bir vida var onu düz tornavida ile sağa yada sola çevirip kontrol edin sorununuz düzelir belki benimkinde tam tersi sorun vardı tesadüfen oynayınca düzeldi (çocuk kilidi olarak geçiyor sanırım)

tarihinde Ömer Sarıgül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...