İçeriğe Yönlendir

İphone Etkin Degil Hatası

Erkan Işık

Recommended Posts

Erkan Işık

Aksam misafir geldi cocuklar telefonu almıslar parmak okuyucu vardı ekran kıtlemiş bende ıkı kere yanlıs gırdım şifreyı hatırlamıyorum telefonuda acdım kapadım her yanlışda telefon katlamalı 1 saat sonra bır deneme hakkı 2 saat sonra bır deneme hakkı verıyor icloda yedek de yok ben sımdı bu telı nasıl acarım 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

itunes girdim fakat cıhaza erişim pasıf kurtarma moduna da dusmuyo lanet olsun böyle iphone 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

O şifre unutulmamalıydı. 

O unutulursa icloud şifresi unutulmamalı asla. Belki icloud şifresiyle çözülebilir. Müşteri hizmetlerini bir arayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

ben de çözememiştim. telefon tamircisi 50tl'e halletti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
1 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

O şifre unutulmamalıydı. 

O unutulursa icloud şifresi unutulmamalı asla. Belki icloud şifresiyle çözülebilir. Müşteri hizmetlerini bir arayın.

icloud şifreleri var bana itunes son guncel surumunu ındırmemı söyledı pcnın bırı hata verdı ındırmedık windovs 7 de servıce pack 1 yuklu olması lazım dedı sıkıldım sakın kafa ıle bırdaha ugrasacam yapmam gerekenlerı gösteren meıl attılar bıtırınce eklerım sıteye 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
11 saat önce, Erkan Işık yazdı:

lanet olsun böyle iphone 

Haha.. pardon telefonun suçu ne :)

Güvenli telefon

Vatan Şaşmaz cinayetinde de açamamışlardı.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim küçük ortak da icloud şifresini kaybetmiş. 

Tabi deneyerek de kilitlemiş. 

Yeni şifre talep etti.. 

15 gün sonra sms ile geldi. yine hata yapmış.. Tekrarını 1,5 ay uzattılar.. Sonunda açıldı.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Sim kartımda PIN yok telefonumda kilit var.

Güvenlik açısından beğeniyorum ben iPhone 'u.

Telefoncuların 50 TL 'ye açabilmeleri de şaşırttı beni açıkçası. Acaba yazılımla mı hallettiler yoksa şifre almak için gerekli prosedürü mü takip ettiler?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

hayatımızın heryeri şifre valla telefon şifreleri k.kart şifreleri bankacılık işlem şifreleri nette şifre emailde şifre :) telefon aldık yeni ona gececegiz hangisi neyin şifresiydi ugras dur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Benim pcler i tunes moduna getıremedi telefoncuya gıttım oda 4-5  girdi itunes modundan cıkdı sonunda oldu 15 lira ver abi yeter dedi aple gönderdıgı yardım menusu surada https://support.apple.com/tr-tr/HT204306    uzakdan baglantı yapalım yapalım bız dedıler ugrasmadım yardımcı olan yorum yazan arkdaşlara teşkkur ederım .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

dükkanda kullanılmayan bi iphone 4 var geçende çekmecede buldum , açayım dedim '' iphone etkin değil 458 gün sonra deneyin yazıyor'' :) demek ki daha varmış açılmasına :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...