İçeriğe Yönlendir

Viofo A129 Araç Kamerası 2019'un En İyisi !!!

Olgu Erhan

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

O elektrikçi abi bu çıkmış yerinden geçmiyor derse 20 lirayı vermesek olur mu? ;)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
O elektrikçi abi bu çıkmış yerinden geçmiyor derse 20 lirayı vermesek olur mu? [emoji6]

Olur valla 20 TL cepte kalır, izmirdeyseniz ben bedavaya yapiyim. Ev yapımı bira da ikram ederim :p
  • Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ben yine ya kendim yaparım ya da spesifik araçta tecrübesi olan birine yaptırmayı tercih ederim.

Trim sökmesi asıl mesele. Onu bilen yapabilir. Ya da araştıran. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
8 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Ben yine ya kendim yaparım ya da spesifik araçta tecrübesi olan birine yaptırmayı tercih ederim.

Trim sökmesi asıl mesele. Onu bilen yapabilir. Ya da araştıran. 

Trim ile işin yokki. Tavan lambası hattından alınacak. Ben öyle yapacağım yine. 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Artık eski kameraları forumda eşe dosta arkadaşa satıp A129'a geçme zamanı :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Artık eski kameraları forumda eşe dosta arkadaşa satıp A129'a geçme zamanı :)

Hakket ya. Sende bi dünya kamera var. Açsana ilan 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Hakket ya. Sende bi dünya kamera var. Açsana ilan 

Kıyamam hiç birine,

7161e1e21e223c9a95f939094d075ecd.jpg
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

İncelemeyi beğendim elinize sağlık, kur yüksek oluncu fiyat biraz düşündürüyor... 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
İncelemeyi beğendim elinize sağlık, kur yüksek oluncu fiyat biraz düşündürüyor... 

valla açıkçası bizi dolar kuru vs derken karın tokluğuna yaşamaya alıştıranlar utansın...
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
51 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

valla açıkçası bizi dolar kuru vs derken karın tokluğuna yaşamaya alıştıranlar utansın...

Kendi adıma, yabancı sitelere bakarken 100-150 usd ürünleri... ooo iyiymiş alalım bitane şeklinde bakardım.. şimdi 50 usd üstü oldumu düşündürüyor..

43 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Valla şu kamera işi gerçekten çok mühim. Hiç alamayan g1ws alsın taksın derim. 

Kamera alacağım ama daha karar veremedim, araca android multimedya takacağım, alacağım kamerayı da onunla ilişkilendireyim mi yoksa bireysel kayıt mı mı yapsın daha ordayım ben :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aliden ilk defa ürün aldığım zaman dolar 1.3 tl idi yanlış hatırlamıyorsam 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Şimdi az önce Ankara'dan bir abimize sipariş ettim, 

20 Tl extra sigortası, fuse parçaları için extra 2 dolar takipli kargo ödemesi ile toplam fiyat 793 TL tutmakta.

Not ek bilgi olarak verelim. Şu anki indirim kodu ile yalnız bu rakamlar. Çoğu zaman kodlar yemiyor ve tutar yüksek çıkabiliyor.

Kamera Satın Alma linki :  https://goo.gl/QbN31x   + Park modu kablosu : ➤  https://goo.gl/My5Vr4 

İkisini aynı anda sepete ekliyoruz ve indirim kodunu uyguluyoruz. Böylelikle 2 üründe sigortalı olarak tek kargo ile geliyor.

İndirim kodu : Alibuy1291125 

★☆★Fuse sigorta Bağlantı Parçaları ; ★☆★ ➤ Fuse Tab Parçası :  https://goo.gl/nCgQuH  

Bu ürünü alırken 2 dolarlık takipli kargo mutlaka seçilmeli, yoksa çok yavaş gelir ve takip edilemez.

Taksit olayı için kartından taksitli nakit avans almış. 3 taksit ödeyecekmiş.

750 tl için 41 tl faiz işliyor bankalar ortalama. 

gr8Eq3.jpgZXkmZG.jpgoX3ojb.jpglqjmdJ.jpg

Taksitli Nakit Avans olayı :

6aPdJ0.jpg

22 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Kendi adıma, yabancı sitelere bakarken 100-150 usd ürünleri... ooo iyiymiş alalım bitane şeklinde bakardım.. şimdi 50 usd üstü oldumu düşündürüyor..

Kamera alacağım ama daha karar veremedim, araca android multimedya takacağım, alacağım kamerayı da onunla ilişkilendireyim mi yoksa bireysel kayıt mı mı yapsın daha ordayım ben :)

Viofo A129 Kamerayı Android multimedya ile çok kolay eşleştirip izleme yapabilirsiniz. Geri vites kamerası bile olur yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu linkten alınca size de bişey kalıyor değil mi? Onu alışveriş  puanı mı yapıyorlar?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Şimdi, Mehmet Göktürk yazdı:

Bu linkten alınca size de bişey kalıyor değil mi? Onu akışveriş puanı mı yapıyorlar?

Evet bir miktar puan yüklenmesi oluyor. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Arıza yakabilir

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Arıza yakabilir

Adamın kendi arıza zaten hiç bişi olmaz [emoji23][emoji23][emoji23]
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
3 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Arıza yakabilir

Yakmaz, sanmam. 130ma hassasiyeti olan bir yer değildir 

Yorum bağlantısı
Osman Ünal
1 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Yakmaz, sanmam. 130ma hassasiyeti olan bir yer değildir 

Ben tavan lambasına bağladım problem yok.

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Tek dezavantaj kapıları kitleyince elektrik kesiliyor, kameranın park modu işlevini kullanamıyorsun.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Arabanin obdsine baglanip tum devir hiz sicaklik bilgilerini kaydetme özelliği olan bi kamera yokmu

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
39 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Arabanin obdsine baglanip tum devir hiz sicaklik bilgilerini kaydetme özelliği olan bi kamera yokmu

Kamera şeklinde yok android multi medya ya bunu yaptırabilirsin...

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

su yukardaki uzatmali sigortadan cok degerli bir abim gondermisti. bayilmistim😍 gorunce hatirlamadan olmaz, o coktan unutmustur. ama yine de cok sagolsun varolsun.

Adam gibi bir kamera da bana lazim. A101 mali kullaniyoruz cok para vermeden is gorecek bisey ne var 😬

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...