İçeriğe Yönlendir

Viofo A129 Araç Kamerası 2019'un En İyisi !!!

Olgu Erhan

Recommended Posts

İbrahim Bark

Olgu bey merhaba. Benim araç Ford Kuga çakmaklıkta sürekli elektrik var. Ve mevcut kameraya çakmaklığın altından paralel bağlantı ile ikinci bir soket yaptık onu da anahtarladık. Bu şekilde istediğimiz de elekririği açıp,  kapatabiliyorum.  Bu ön bilgi ile birlikte bir sorum var. Şöyleki; Viofo A129'u beraberinden gelen kablo ve çakmaklık aparatı ile bağlasam yine park modunu kullanabilir miyim? Mevcut kamerada böyle yapıyorum. Yanş ben istediğimde kameranın elektiriğini butondan açıp kapatıyorum.

İyi pazarlar dilerim.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Olgu bey merhaba. Benim araç Ford Kuga çakmaklıkta sürekli elektrik var. Ve mevcut kameraya çakmaklığın altından paralel bağlantı ile ikinci bir soket yaptık onu da anahtarladık. Bu şekilde istediğimiz de elekririği açıp,  kapatabiliyorum.  Bu ön bilgi ile birlikte bir sorum var. Şöyleki; Viofo A129'u beraberinden gelen kablo ve çakmaklık aparatı ile bağlasam yine park modunu kullanabilir miyim? Mevcut kamerada böyle yapıyorum. Yanş ben istediğimde kameranın elektiriğini butondan açıp kapatıyorum.
İyi pazarlar dilerim.

Kullanamazsınız, miss gibi sigorta panelinden bağlıyoruz cihazı özel park kiti ile.

Ve arka kamera kablosunuda iyice gizleyince süper oluyor. Bakın bu araç honda baya pahallı bir model onada öyle taktık sigorta panelinden. Şaban beyin aracı

A129 Arka kamera gizle 02
Yorum bağlantısı
İbrahim Bark
28 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Kullanamazsınız, miss gibi sigorta panelinden bağlıyoruz cihazı özel park kiti ile.

Ve arka kamera kablosunuda iyice gizleyince süper oluyor. Bakın bu araç honda baya pahallı bir model onada öyle taktık sigorta panelinden. Şaban beyin aracı

A129 Arka kamera gizle 02

Teşekkür ederim. Olgu bey. Avni beyin aracı da Honda Civic. Kamera gelince takacağız inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
İbrahim Bark
(düzenlendi)

k9P53r.jpg6azzgE.jpg

On 03.03.2019 at 15:42, Olgu Erhan yazdı:

Rica ederim, en kısa zamanda gelir inş. Kutu resimlerini bekliyoruz burada. :koskos:

qdXzqV.jpg

Resimler biraz tuhaf yerleşti. Kusura bakmayın.k9P53r.jpg6azzgE.jpg

On 03.03.2019 at 15:42, Olgu Erhan yazdı:

Cümleten İyi alşamlar.

Arkadaşım için sipariş ettiğimix VIOFA A129 kamera geldi. Park modu adaptörü ile birlikte sigorta tutucu (çoğaltıcılarını) ekleyerek aracın sigortasından bu gün bsğlamtılarını yaptık. Resimleri aşağıda. 

Şimdilik öğrenme ve deneme aşamasında.

Olgu bey bilgilendirme ve rehberlik için teşekkür ederim.

qdXzqV.jpg

tarihinde İbrahim Bark tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
k9P53r.jpg6azzgE.jpg
Cümleten İyi alşamlar.
Arkadaşım için sipariş ettiğimix VIOFA A129 kamera geldi. Park modu adaptörü ile birlikte sigorta tutucu (çoğaltıcılarını) ekleyerek aracın sigortasından bu gün bsğlamtılarını yaptık. Resimleri aşağıda. 
Şimdilik öğrenme ve deneme aşamasında.
Olgu bey bilgilendirme ve rehberlik için teşekkür ederim.
qdXzqV.jpg

Kazasız belasız günlerde kullanmak dileği ile [emoji120]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
İlhan Gülcan
(düzenlendi)

üstad bu a129 ile benim yıldızım barışmadı bak junsun alsam böyle olmayacaktı. 😋 sandiskten dedik samsung sd kart aldık enerjiyi gps modülünden değil direk bağladık kullanmadığımız zaman wifiyi kapalı tuttuk ama şimdide yeni hastalık başladı. kayıt esnasında belli süre geçince ki o ne kadar bir süre takip edemedim donup kalıyor. gücü kesiyorum açınca ancak toparlanıyor fakat sonra tekrar donuyor. ben bu a129 u sevmedim.😥

tarihinde İlhan Gülcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
üstad bu a129 ile benim yıldızım barışmadı bak junsun alsam böyle olmayacaktı. [emoji39] sandiskten dedik samsung sd kart aldık enerjiyi gps modülünden değil direk bağladık kullanmadığımız zaman wifiyi kapalı tuttuk ama şimdide yeni hastalık başladı. kayıt esnasında belli süre geçince ki o ne kadar bir süre takip edemedim donup kalıyor. gücü kesiyorum açınca ancak toparlanıyor fakat sonra tekrar donuyor. ben bu a129 u sevmedim.[emoji26]

Tekrar bi firmware indir kur bakalım.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan
On 02.05.2019 at 12:51, Olgu Erhan yazdı:

Tekrar bi firmware indir kur bakalım.

abi zaten 1.5 yüklüydü tekrar 1.5 ladım ama bilmiyorum. sanki sandisk takılıyken böyle olmuyoduda samsung 128 likmi yaptı acep 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
abi zaten 1.5 yüklüydü tekrar 1.5 ladım ama bilmiyorum. sanki sandisk takılıyken böyle olmuyoduda samsung 128 likmi yaptı acep 

Kartın resmini atarmısın. Farklı kartlarla deneme yapalım.
Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan
18 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Kartın resmini atarmısın. Farklı kartlarla deneme yapalım.

kart bu abim.  yalnız viofo orjinal forumlarında eski firmwarelerde random donma sorununu çözdük falan diye bişeyler yazmışlar yani bu sorun daha evvelde varmış . ve sanırım çözememişler.

JZ0DGn.jpg

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Furkan Avcı

Bugün aldım bakalım hem kamerayı hem park kitini.

Sigorta devre tutucu nerden alabilirim, orta boy sigorta kutusu için?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Bugün aldım bakalım hem kamerayı hem park kitini.
Sigorta devre tutucu nerden alabilirim, orta boy sigorta kutusu için?

Sahibinden comda satıyorlar. Hayırlısı olsun.
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Olgu Erhan yazdı:

Sahibinden comda satıyorlar. Hayırlısı olsun.

Orta boy için bulamadım link var mı? 

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Olgu Erhan yazdı:

Yok bu mini boy bana normal (orta) boy lazım olacak, kargoya verilmiş bile Kamera :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Yok bu mini boy bana normal (orta) boy lazım olacak, kargoya verilmiş bile Kamera [emoji4]

Resim var mı
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Furkan Avcı yazdı:

Yok bu mini boy bana normal (orta) boy lazım olacak, kargoya verilmiş bile Kamera :)

Furkan abi bu boy orta. Bunun bir küçüğü daha var. En sık kullanılanı budur. Diğer büyüğü Tofaşlarda, bazı teyplerin arkasında falan gördüm sadece.

Bu arada biz bir arkadaşın bir aracına a119v2 diğer aracına a129duo taktık. A129’un kağıt üstünde mutlaka üstünlükleri vardır ama biz a119’a bayıldık, 129’un menüsü yavaş işliyor ve arka kameraya giden fiber kablo kalın bu sebeplerle çok da bayılmadık :)

Şu an kamera alacak olanlara tavsiyem a119v2 dir. Teknomarket miydi o sitede fiyatı da çok iyi.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Emre Şimşek yazdı:

Furkan abi bu boy orta. Bunun bir küçüğü daha var. En sık kullanılanı budur. Diğer büyüğü Tofaşlarda, bazı teyplerin arkasında falan gördüm sadece.

Bu arada biz bir arkadaşın bir aracına a119v2 diğer aracına a129duo taktık. A129’un kağıt üstünde mutlaka üstünlükleri vardır ama biz a119’a bayıldık, 129’un menüsü yavaş işliyor ve arka kameraya giden fiber kablo kalın bu sebeplerle çok da bayılmadık :)

Şu an kamera alacak olanlara tavsiyem a119v2 dir. Teknomarket miydi o sitede fiyatı da çok iyi.

Bunu alayım o zaman. 

Çok araştırmadım açıkçası ama arka kamerayı özellikle istediğim için bu modeli aldım, Park modülünü de aldım. 64 GB da kart aldım. 

Bilgilendirme için teşekkürler, bakalım seazeus gt680w kaç yıldır kullandım ona göre hızlı gelecektir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Vay bee efsane kamera gt680w. Test videosu halen aklımda.

Viofo da iyidir, umarım aratmaz abi

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Furkan Avcı yazdı:
Bunu alayım o zaman. 
Çok araştırmadım açıkçası ama arka kamerayı özellikle istediğim için bu modeli aldım, Park modülünü de aldım. 64 GB da kart aldım. 
Bilgilendirme için teşekkürler, bakalım seazeus gt680w kaç yıldır kullandım ona göre hızlı gelecektir [emoji3]

Üye değilseniz aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

http://bit.ly/31SwKjE

Bu linkten alabilirsiniz ; http://bit.ly/2OMDlbk

Pro son modeli.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Olgu Erhan yazdı:

Resim var mı

küçük olanı aldım olmadı, benim araçtaki normal imiş, onuda satanı bulamadım henüz :( 

s350_sigorta.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Olgu Erhan yazdı:

Furkan Avcı yazdı:

küçük olanı aldım olmadı, benim araçtaki normal imiş, onuda satanı bulamadım henüz :( 

s350_sigorta.jpg

Abi kafam karıştı, bu linktekinden aldın ve olmadı mı?

Sendekilerin yanına şöyle bir bozuk para koyup yandan resmini çekebilir misin?

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Emre Şimşek yazdı:

Abi kafam karıştı, bu linktekinden aldın ve olmadı mı?

Sendekilerin yanına şöyle bir bozuk para koyup yandan resmini çekebilir misin?

evet bu mini olanı aldım, zaten onların üstünde amper değeri yazıyla yazmıyor mini olunca,

benim normal bidiğin papaz sigorta boyunda :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
evet bu mini olanı aldım, zaten onların üstünde amper değeri yazıyla yazmıyor mini olunca,
benim normal bidiğin papaz sigorta boyunda [emoji3] 

En kocamanı yani, yahu bi resim at görek
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...