İçeriğe Yönlendir

Viofo A129 Araç Kamerası 2019'un En İyisi !!!

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan

İzlediğim özellikle yabancı inceleme videolarında dikkatimi çekmişti.
Uyarı için teşekkürler. 
Bir kaç gün içinde Viofo A129 siparişi vereceğim, farklı yada alternatif bir önerin olur mu?

Şu an en mantıklı seçimlerden biridir, sizden ricam youtube videomun altındaki linkleri kullanarak satın alırsanız banada destek olmuş olursunuz. Türkiye 2 sene garantilidir.

Montaj vs gibi konular için destek almak adına Facebooktab bana yazabilirsiniz.

Olgu Erhan [emoji2]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Olgu Erhan yazdı:

Şu an en mantıklı seçimlerden biridir, sizden ricam youtube videomun altındaki linkleri kullanarak satın alırsanız banada destek olmuş olursunuz. Türkiye 2 sene garantilidir.

Montaj vs gibi konular için destek almak adına Facebooktab bana yazabilirsiniz.

Olgu Erhan emoji2.png

Ekliyorum. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Muhammet  Ölmez

Park kitiyle beraber aldım kamerayı, görüntü kalitesi gerçekten iyi. Ancak sigortaya ek yapmak için gereken parçalarını almayı unutmuşum. Onları da sipariş ettim. Kendim takmayı deneyeceğim önce , beceremezsem mecburen elektrikçiye gideceğiz.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Muhammet Ölmez yazdı:

Park kitiyle beraber aldım kamerayı, görüntü kalitesi gerçekten iyi. Ancak sigortaya ek yapmak için gereken parçalarını almayı unutmuşum. Onları da sipariş ettim. Kendim takmayı deneyeceğim önce , beceremezsem mecburen elektrikçiye gideceğiz.

Dikkat edilmesi gereken ters bağlarsanız kamera bozulur.

Aparatın arkasında 2 tane sigorta yeri var birisi alt devreyi tamamlıyor birisi de üste çektiğiniz devreyi tamamlıyor. Aykut Ezer’in sitesinde nasıl yapılacağı anlatılmıştır kesin.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Muhammet Ölmez yazdı:

Püf noktalar için bana Facebook'tan yazabilirsiniz. Genelde hata yapılan noktalar için derlediğim bilgilendirici bir video ve bağlantı şekilleri ile ilgili görseller yer almakta. Şu an Premierde az meşgülüm bitince olmadı burayada koyarım herşeyi :insaat:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Muhammet  Ölmez
Emre Şimşek yazdı:

Dikkat edilmesi gereken ters bağlarsanız kamera bozulur.

Aparatın arkasında 2 tane sigorta yeri var birisi alt devreyi tamamlıyor birisi de üste çektiğiniz devreyi tamamlıyor. Aykut Ezer’in sitesinde nasıl yapılacağı anlatılmıştır kesin.

Teşekkür ederim ,  takarken emin olmak için ölçü aleti ile kontrol ederim kutupları. Anlatmış evet 😀

Olgu Erhan yazdı:

Püf noktalar için bana Facebook'tan yazabilirsiniz. Genelde hata yapılan noktalar için derlediğim bilgilendirici bir video ve bağlantı şekilleri ile ilgili görseller yer almakta. Şu an Premierde az meşgülüm bitince olmadı burayada koyarım herşeyi :insaat:

Facebook hesabım olmadığından yazamadım, buraya koyulduğunda faydalanırız. Nissan X Trail A129 Araç Kamerası Montajı videonuzu izledim, teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Muhammet  Ölmez

Usb girişlerinin olduğu taraftaki küçük plastik parça kırıldı şansıma.

Çizip yazdırdım idareten.

LAzp5u.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...