İçeriğe Yönlendir

Necvox Android İnterface - VAG

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Bu cihaz için malumatı olan var mı? Bu ara ben de cazip bulmaya başladım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

2017 sonrası parlak yekpare ekranların hem hassasiyeti hem çözünürlüğü daha iyi o ekranlarda süper olur.

benim 2016 8 inç ekranlı superb'de sony xperia z5 ile mirrorlink kullanarak video oynatabiliyorum. (yağ gibi akmıyor takılma oluyor)

gm6 teli rootladım ancak daha araçda deneyemedim, android auto üzerinden video oynatmayı deneyeceğim. Eğer mirrorlinkte olan takılma olmazsa böyle bir interface cihazına ihtiyacım kalmaz.

bu cihaz şunu çözüyor;

mesela comfort passatın var ama teybi yeterli gelmiyor, video oynatma vs. olmuyor ancak teybi atıp yerine android teyp alsan garanti gidecek, yerine gelecek teybin geri vitesi uyarıları radyo ekranı orijinal gibi olmayacak.

Bu beyin cihazı sayesinde orijinal teybi bozmadan orijinal teybin ekranına android takmış oluyorsunuz ve sürekli cep telinizi arabaya bağlamak zorunda kalmıyorsunuz. benim anladığım bu. sistem güzel çözüm güzel fiyatı da güzel. alt tarafı uydu alıcısı gibi bişey takıyor, vw'nin modüler sisteminden faydalanıyor.

çinliler üretmiş bizimkiler ithal etmiş keşke 500 civarı fiyatı olsa.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

iphone kullananlar (bizler) appconnect açtırma derdimiz var. Açtırsak bile lazım olan uygulamalar kapalı. her uygulama yok. google map yahut yandex yok. skype olsun vesaire olsun whatsapp yok. facebook yok. otoclub yok. 

Bu olursa olur. Bana mantıklı geliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
iphone kullananlar (bizler) appconnect açtırma derdimiz var. Açtırsak bile lazım olan uygulamalar kapalı. her uygulama yok. google map yahut yandex yok. skype olsun vesaire olsun whatsapp yok. facebook yok. otoclub yok. 

Bu olursa olur. Bana mantıklı geliyor. 

Hocam fiyat bilgisi aldınızmı. Bende düşünüyorum. Bilgi alırsanız benide bilgilendirirseniz sevinirim
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ben takip ediyorum gerekirse gider bakarım, karşıda ama geçtiğimde giderim.  Ben alırsam takarsam sizin de takmanız kolay olur denenmiş olur.

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
(düzenlendi)

Cihazı bilmem. Ama adam tam bir kasap. İşçiliği 10 paralık. Burada iş yaptıracak varsa bir kez daha düşünsün. Benim arabama yaptıklarının fotoğraflarını çekip gönderebilirim.

tarihinde Evren Barış Özbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Şimdi, Evren Barış Özbek yazdı:

Cihazı bilmem. Ama adam tam bir kasap. İşçiliği 10 paralık. Burada iş yaptıracak varsa bir kez daha düşünsün.

çekim var diye kabadayı davranıyor. birçok adam böyle. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hocam daha bugün teyze oğlu ile görüştüm Android işini. Ekibi iyidir. Aman dedi. Uzak durun diye. Lastik sensörü, araç bilgileri vs okumama hataları olmuş. Cihaz bir kaç defa değişmiş. En son dikiş tutmuş ama tpms iptal edilmiş serviste. Sürekli hata veriyor diye 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Necvox biraz dertli. Gereksiz de pahalı. Başka markalar bakmakta fayda var.

Ben windowsCE'lisini kullanıyorum, ses kalitesi şahane ama işletim sistemi tırt :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

çeşitli markalar var bu şekilde. Mesele şu, teybin LVDS girişinden giren bir modül. menu tuşuna uzun basınca nasıl operasyona geçiyor enteresan. Eski RC310 da menu tuşuna uzun basınca diagnostic modu gelirdi. Bu da belki öyle bir mod geçişini alıp ordan devam ediyor. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Navimex ve Carvocal'ın ürünlerine bakmak lazım derim.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
(düzenlendi)

Mehmet hocam carplay’a google maps geldi ayrıca Whatsappta var bilginiz olsun , 

tarihinde Tuna İşgören tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
On 05.01.2019 at 23:01, Mehmet Göktürk yazdı:

Interface'i taktıktan sonra geçişlerde kasma başladı gibi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...