İçeriğe Yönlendir

C-Max I - Yağmurda Koltuklar Nemleniyor

Erdoğan Yıldız

Recommended Posts

Erdoğan Yıldız

Merhaba arkadaşlar ford c max aracım var geçen ay şiddetli bir yağmur yağdı ertesi gün arabama bindiğimde ön koltukların tamamı arka koltuk da yarıya kadar sanki ıslanmış gibi nemlenmişti üstüne oturamayacak kadar degil ama baya bir nem ıslağı vardı sadece koltuklarda ama. Tabanda tavanda ön konsolda cam kenarlarında hiçbir şey yok ve o günden beri yağmurlu havalarda hep oluyor. Camlardan su alıyor desem arka koltuk yariya kadar nemlenmis ve cam kenarlarinda hicbir islanma yok bir de su alsa koltuklar bildiğin islanır ama bu tam ıslak değil sadece nemleniyor 

Neden olabilir bilgi verirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Mustafa Ortataş

Araçta  sunroof var mı varsa buna bağlı nemlenme yapabilir diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Erdoğan Yıldız
Bir saat önce, Mustafa Ortataş yazdı:

Araçta  sunroof var mı varsa buna bağlı nemlenme yapabilir diye düşünüyorum

Sunroof yok

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çok ilginç ve garip? koltuk üstlerine beyaz düz kağıt serin akşamdan. suyun ilk geldiği damladığı yeri tespit edin.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Camlarda içten buğu yada donma var mı?  

Yorum bağlantısı
Erdoğan Yıldız
18 saat önce, İnan Çınar yazdı:

Camlardaten buğu yada donma var mı? 

Sadece yağmur varsa olmuyor ama dikkatimi çeken çiğ yağıp camda buzlaştığı zaman yanımda park etmiş araćlara göre daha fazla buzlanma oluyor camın içi de sadece  buz tuttuğunda buğulanıyor

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

İc sirkulasyon kapagi acik kaliyor olabilir belki. Sessiz bir ortamda ic sirkulasyon ve dis sirkulasyon dugmesine basip calisip calismadigini dinleyin bi isterseniz. 

Benim aracimda cam icten buz tutuyordu. Bu kapakcik disli atlamis. Calistirinca tik tik ediyordu. Tamir ettim. Buz olayi cozuldu

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...