İçeriğe Yönlendir

Junsun 4K Çift Kamera 88 Dolar Koş Koş Süper Çekimler !!!

Olgu Erhan

Recommended Posts

Mustafa Cerci

bende almak istiyorum bir kamera hareket algilayici ve on arka kayit yapa bilen hd kayit yapan kucuk boyutlu ucuz bir sey ariyorum aklimda linkteki kamera vardi onunda fiyati malum varmi ucuz iyi tavsiye edebilecegin bir sey

https://www.amazon.fr/AUKEY-Embarquée-Supercondensateur-Capteur-G-Enregistrement/dp/B075T8H9XJ?pd_rd_wg=qYnbK&pd_rd_r=39d08983-1365-49df-b6c0-b5d938ae2172&pd_rd_w=MftOm&ref_=pd_gw_cartx&pf_rd_r=FC9XQ0M1Z3D9Y9SZD91Y&pf_rd_p=fc9f162b-41ac-5af5-b458-281e3fdc975d

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
bende almak istiyorum bir kamera hareket algilayici ve on arka kayit yapa bilen hd kayit yapan kucuk boyutlu ucuz bir sey ariyorum aklimda linkteki kamera vardi onunda fiyati malum varmi ucuz iyi tavsiye edebilecegin bir sey
https://www.amazon.fr/AUKEY-Embarquée-Supercondensateur-Capteur-G-Enregistrement/dp/B075T8H9XJ?pd_rd_wg=qYnbK&pd_rd_r=39d08983-1365-49df-b6c0-b5d938ae2172&pd_rd_w=MftOm&ref_=pd_gw_cartx&pf_rd_r=FC9XQ0M1Z3D9Y9SZD91Y&pf_rd_p=fc9f162b-41ac-5af5-b458-281e3fdc975d

Yani en iyisi bu, tam set 793 Tl ye gelmekte.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Olgucum satılıklar bölümüne ilan açsan derim.

Benim olayım inceleme, satış değil ki :)
Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

ucuzu bumu :nea:gps siz modeli 128 euro + 11 de kablosu ha guze kamera ozellikleri falanda iyi ama 

biraz daha ucuzu olursa iyi olur :biggrin:

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Bende utancimdan pahali bu diyememistim az once. Demekki fakir degilmisim gercekten pahaliymis😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Bende utancimdan pahali bu diyememistim az once. Demekki fakir degilmisim gercekten pahaliymis[emoji4]

Ben yorum yapmıyorum daha fazla mlsf aklıma yazacak birşey gelmiyor.
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
6 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Ben yorum yapmıyorum daha fazla mlsf aklıma yazacak birşey gelmiyor.

Valla bana pahali geldi. Olgu bey.İnsallah ilerleyen vadede bakariz butcemize fikrinizi aliriz.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Valla bana pahali geldi. Olgu bey.İnsallah ilerleyen vadede bakariz butcemize fikrinizi aliriz.

Dolar kuru dış güçler derken bizi bu hallere düşürenler utansın.

Eşim ve ben sabahtan akşama kadar çalışıyoruz. Eve iki maaş girmese ne araba alabilirdik ne birşey sahibi olabilirdik. İşin komik tarafı tüm mal karımın üstüne tekmeyi vursa perişanız :)

Eskiden insanlar tek maaş çalışıp evini arabasını rahatça alırmış şimdi nerdeee default_sad.png

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Tam öyle değil aslında. Eskiden hayat kolay değildi. Fazla varlık yoktu. Bi çamaşır makinesi aldıysan taksiti bitene kadar başka birşey alamazdın.

Çok şey sahibi olup büyüyünce çok çok çalışmak şart oldu. Tüm dünyada böyle artık. 

Amerikada bile insanlar fatura ödemekten borç ödemekten anaları ağlıyor. Eski 1950-60 ların refahı yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
4 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Tam öyle değil aslında. Eskiden hayat kolay değildi. Fazla varlık yoktu. Bi çamaşır makinesi aldıysan taksiti bitene kadar başka birşey alamazdın.

Çok şey sahibi olup büyüyünce çok çok çalışmak şart oldu. Tüm dünyada böyle artık. 

Amerikada bile insanlar fatura ödemekten borç ödemekten anaları ağlıyor. Eski 1950-60 ların refahı yok.

Çok haklısınız Mehmet bey, eskiden millet reno 12 toros ile gezip mutlu olurdu. İzmir den istanbula o araçta götürürdü bizi şimdi bindiklerimizde. Lux'e düşkün olduk diyebiliriz. Aslında atalarımız güzel söylemiş, azıcık aşım kaygısız başım diye :air_kiss:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Ooo kamera almışsın kanki, markası nedir?

cansın 

he tamam sen de canımsın da marka nedir?

Cansın olum cansın, 

la git bana mı yürüyorsun sen bam gümm :D :D :D

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Ooo kamera almışsın kanki, markası nedir?
cansın 
he tamam sen de canımsın da marka nedir?
Cansın olum cansın, 
la git bana mı yürüyorsun sen bam gümm [emoji3] [emoji3] [emoji3]
O saatten sonra sizde cunisun diye Çince okursun :)
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
43 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

O saatten sonra sizde cunisun diye Çince okursun :)

tamam canİsun :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Fiyat Anında artmış, en mantıklı site vergiler dahil ( gümrük vs ) yollayan Banggod olmuş. 

Kamera  https://goo.gl/vFXFNd 
indirim kodu : Bgaumotor 
İle Banggod sitesinden Turkey kargo seçip vergiler dahil alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

4K çekim örneği :

ZXYAXG.png

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

tahmin ettiğim gibi çıktı, 4k'laştırılmış görsellik veriyor. Cücük kadar sensörle 4k'yı nasıl yorumlasın, onlar da haklı :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
tahmin ettiğim gibi çıktı, 4k'laştırılmış görsellik veriyor. Cücük kadar sensörle 4k'yı nasıl yorumlasın, onlar da haklı [emoji4]

Sensörün desteği varda işlemcinin yok, Ntk 96663 çok güçlü bir chipset ama gerçek 4K desteği bulunmuyor.

Bunun yanında 1080P de gece ve gündüz nefis çekimleri var ve çok stabil bir işlemci.

Zaten 4K aşıırı gereksiz bir kavram. Örnek şu alttaki çekimleri ben 1080P kaydettim.

Drone ve aksiyon kamerası gerçek 4K 45 mpbs değerlerinine sahip olmasına rağmen çekimleri hep 1080P yaptım. Cam gibide oldu yani. :)

Tek atladığım nokta çantamda nd8 filitre olmasına rağmen üşendim ve drona takmadım. Güneş parlamaları çok oldu. Tabi birde bot hızlı giderken rüzgar sesini kessin diye tüy de takmadık hışırtı yaptı. :p

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

1/3 inçlik cücük kadar sensör nasıl alsın 4k görüntüyü allah aşkına :)

4k çözünürlüğü reel ölçüde baskı aldığınızda anlarsınız destek var mı yok mu diye. 

Drone meselesinde de şuan ancak p4 pro larda 1 inçlik sensör geldi. Onun öncekileri de 4k'laştırılmış görsellik veriyordu. Hepsi tırt'tı yani. 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
1/3 inçlik cücük kadar sensör nasıl alsın 4k görüntüyü allah aşkına [emoji4]
4k çözünürlüğü reel ölçüde baskı aldığınızda anlarsınız destek var mı yok mu diye. 
Drone meselesinde de şuan ancak p4 pro larda 1 inçlik sensör geldi. Onun öncekileri de 4k'laştırılmış görsellik veriyordu. Hepsi tırt'tı yani. 

valla sensörler vs bunlar hep dolar $ yani Real olayına bağladıkmı göçüyoz direkt :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...