İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - 2011 Triger Değişimi

Hakan Kontaş

Recommended Posts

Hakan Kontaş
(düzenlendi)

Merhaba lar 2011mod fort Fiesta aracımın fort servisinde 2013 te 90bin triger değişimi yapılmış 2015 te v kayışı değişmiş olduğunu söyledi Ler araç şu an 185binde 2.degisim 60bin sonra yapılacağı na göre yapilmsmidir bilenler bilgi verirmisiniz

tarihinde Hasan Karabekiroglu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Yapılıp yapılmadığını sizden önceki sahipleri söyleyebilir. Eğer tereddütte kalınan bir durum var ise en kısa sürede değiştirmek gerekir. Zira açacağı masraflar daha ağır olur. 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
4 dakika önce, Hakan Kontaş yazdı:

Merhaba lar 2011mod fort Fiesta aracımın fort servisinde 2013 te 90bin triger değişimi yapılmış 2015 te v kayışı değişmiş olduğunu söyledi Ler araç şu an 185binde 2.degisim 60bin sonra yapılacağı na göre yapilmsmidir bilenler bilgi verirmisiniz

Kaputu aç oralara triger degişim kagıdı yapıstırmışlarmı bir bakın arabanızı sizden başka kım bılebılırkı :))

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Tereddüt varsa değiştirmek lazım, yetkili servisten bilgi alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

2. Değişim  neden 60 bin sonra? 

Periyot  olarak benim bildiğim 135 bin ya da 5 yıl...

90 binde erken değişmiş. 2013 + 5  = 2018   de değişmesi gerekli idi.  Araç ne zamandır sizde?

Bu arada konu ile ilgili 2. başlık açılmış. Diğerini kilitledim. Tek başlıktan devam edelim  lütfen...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci
(düzenlendi)

banada arabayi alirken 180 bin km  10 dediler bakim kitapcigindada 180-240 bin arasi yaziyor

fransizca bilenler icin kucuk bir pdf sayfasi paylaayim ford un hemen her modeli icin butun teknik bilgiler var  triger kismi 137 inci sayfada 

http://www.servicempa.fr/wa_files/ST-2015-020_20-_20Annexe.pdf

tarihinde Mustafa Cerci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

ecoboostlar yağlı olması lazım onlar farklı, triger yağın içinde çalışıyor, ömrü uzun. 

Yorum bağlantısı
Hakan Kontaş
Bir saat önce, İnan Çınar yazdı:

2. Değişim  neden 60 bin sonra? 

Periyot  olarak benim bildiğim 135 bin ya da 5 yıl...

90 binde erken değişmiş. 2013 + 5  = 2018   de değişmesi gerekli idi.  Araç ne zamandır sizde?

Bu arada konu ile ilgili 2. başlık açılmış. Diğerini kilitledim. Tek başlıktan devam edelim  lütfen...

Yorum bağlantısı
Hakan Kontaş

İlhan bey aracı yeni aldım fort servisinde aradım bana verilen Bilgi aynen şu 2013te tiriger değişmiş 2015te ise v kayışı değişmiş çıkıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
İlhan bey aracı yeni aldım fort servisinde aradım bana verilen Bilgi aynen şu 2013te tiriger değişmiş 2015te ise v kayışı değişmiş çıkıyor
Hakan Bey, eski sahibine ulaşabilirseniz öğrenin. Eğer degişmediyse yıl olarak zaten doldurmuş. O yüzden değişim gerekli olacak.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...