İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Ford Fiesta 1.5 TDCI

Tayfun Gür

Recommended Posts

Tayfun Gür

merhaba 2013 1.5 tdci 57000de ford fiestam var yaştan ötürü triger bakımına sokmayı düşünüyorum triger kayışı seti(gergi rulmanları içinde oluyor herhalde) devirdaim, v kayışı (v kayışının rulmanı varmıdır bilmiyorum) bunun dışında girmişken şunu da değiştir diyeceğiniz bir parça varmıdr yardımınızı rica ediyorum

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Evren Erakçora yazdı:

fren hidroliği değişmeli 

İsi cok zor.Fren hidroligini degistirecek usta bulmak cok zor.Kime dediysen ağğğbi gerek yok der.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Devirdaim (su pompası) es geçmeyin.

Düzenleme: Değişecek parçalar arasında varmış. Dikkat etmemişim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Gür

yanıtlarınız için teşekkür ederim abiler cahilliğime verin ama şimdi tek tek aldığımı farz edersek 1)triger kayışı 2) trigerin rulmanı 3)v kayışı 4)v kayışının rulmanı 5)devirdaim bukadar değil mi o arada conta falan başka almam gereken birşey yok

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
yanıtlarınız için teşekkür ederim abiler cahilliğime verin ama şimdi tek tek aldığımı farz edersek 1)triger kayışı 2) trigerin rulmanı 3)v kayışı 4)v kayışının rulmanı 5)devirdaim bukadar değil mi o arada conta falan başka almam gereken birşey yok

Ben gecen sene degişdim araba 2013 1.5 tdci içinden iki çeşit triger cıkıyor dedıler 115 bınde ıdı bızım araba kayış sökdük degişmesede olurmuş gibi tertemiz kayış çıkdı karar sizin degişim konusunda dayco marka 185 e set olarak almışdım yag su triger degişim işciligi 250 vermişdim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erhan Odabaşı

5-6 ay kadar önce aracı ilk aldığımda bende dediğiniz her şeyi değiştirdim ve 950 tl tuttu hocam.. işçilik dahil..

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Gür
26 dakika önce, Erhan Odabaşı yazdı:

5-6 ay kadar önce aracı ilk aldığımda bende dediğiniz her şeyi değiştirdim ve 950 tl tuttu hocam.. işçilik dahil..

8 saat önce, Erkan Işık yazdı:

Ben gecen sene degişdim araba 2013 1.5 tdci içinden iki çeşit triger cıkıyor dedıler 115 bınde ıdı bızım araba kayış sökdük degişmesede olurmuş gibi tertemiz kayış çıkdı karar sizin degişim konusunda dayco marka 185 e set olarak almışdım yag su triger degişim işciligi 250 vermişdim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

o zaman bu malzemeler doğru değil mi eksik fazla yok 1)triger kayışı 2) trigerin rulmanı 3)v kayışı 4)v kayışının rulmanı 5)devirdaim bukadar değil mi

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

devir daim degişmedi gerek yok dedı usta problemde cıkmadı  digerleri zaten set aracın şasesıne göre cıkıyor triger zaten diş sayıları farklı cıkıyormus bazılarında ilk sahibi iseniz aracda problemde yoksa bıraz daha surun 115000 nerde 57000 km nerde 115 de ilk set degısdı bızde 

• Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Ortataş
5 saat önce, Erkan Işık yazdı:

devir daim degişmedi gerek yok dedı usta problemde cıkmadı  digerleri zaten set aracın şasesıne göre cıkıyor triger zaten diş sayıları farklı cıkıyormus bazılarında ilk sahibi iseniz aracda problemde yoksa bıraz daha surun 115000 nerde 57000 km nerde 115 de ilk set degısdı bızde 

Triger seti değişirken devir daim  değiştirmeyen ustanın dükkanına ayak basmam .

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
37 dakika önce, Mustafa Ortataş yazdı:

Triger seti değişirken devir daim  değiştirmeyen ustanın dükkanına ayak basmam .

Bu videoda sizi destekliyor  mustafa bey hak verdım sıze  bazı parcalar peuguatla ortak belkı aynı triger videoyu izleyın 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...