İçeriğe Yönlendir

Maaş Müşterisi Aidat Ücreti Hakkında

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Kemal Korkmaz

Yapı kredi bana da aidat yansıtmış 170 tl puan dan düşelim dediler puan yoktu %75 silelim dedi bende uğraşmak istemedim kabul ettim...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Bir güne bir gün işbankasından aramadılar amma velakin diğerlerinden hesabım olmasa bile devamlı aranmaktayım.Ya iş bankasına kriterlerim tutmuyor yada adamlar boşyere müşteri araklama politikaları ile uğraşmıyor.

Aramazlar.. Sadece şubemdeki arkadaşlar arar bazen ciddi bir avantaj olduğunda.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bence sebep şu; Ziraat Bankası 'nın uyguladığı kredi kartı borcu kapattıran krediyi kullandırtmamak için alınmış bir tedbir.

886e5a6638a34f7aac357a4c0674f022.jpg
  • Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
2 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

886e5a6638a34f7aac357a4c0674f022.jpg

Sıkı çalışsınlar, Büt 'ler geliyor.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Adı ziraat ama icraate bakıyorsun: gazete satın alma, futbol klüplerinin borcu vb. Çiftçiye gelince "yogh gardaşım yogh"

Neyse konuya devam..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma

Vakıfbank her sene yansıtır , arayıp iadesini alırdık. bu sene kullanma taahhüt istediler. ilginç geldi ama zaten kullanıyorum deyip kabul ettim. bu sene genel banka uygulaması kullanım taahhüt istemeleri sanırım. 

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Kullanmıyorum. Rahatım :nargile:

İhtiyaç duyarsam arkadaşımdan rica edip kullanıyorum ve akabinde nakiti hemen ona veriyorum.

Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu
13 saat önce, Bülent Tarakçı yazdı:

YKB nin maaş müşterisiyim. Bu yıla kadar herhangi bir ücret talep edilmediği ve anlaşmamız devam ettiği halde, Kredi kartı 2019 ocak ektreme 117 TL lik "yıllık üyelik ücreti" adı altında borç yansıtılmış. Bankayı aradım, "6 ay kapatmama sözü verin ücreti almayalım." dendi. Telefondaki arkadaşa "Benim sizinle olan sözleşmemde böyle bir ücet almayacağınız yazıyor" ne 6 ayı diyorum, tarafınıza böyle bir tanımlama yok diyor. Üstelik aynı ilçeden maaş aldığım 2 arkadaşımda benimle aynı akıbete uğramış (Şimdilik bildiğim bunlar). Böyle bir hata nasıl yapılır? Aynı okuldan 20 kişi tanımlanır da nasıl 3 kişi (şimdilik bildiğim) tanımlanmaz? Yarın bankaya gideceğim. Sorumlusu kim bakalım, nasıl bir cavap verecekler? Görmesem 117 TL yi ödettirecekler. Yakıştı mı şimdi koca bankaya? 

Anlaşmayı yapan şube bu sorunu halleder.  Şube ile genel merkez arasında kopukluk olabiliyor bu anlaşmalarda. 

Yorum bağlantısı
Hamit inan

YKB da olan hesabımı kapatmak için gittim. İmza attırdılar sonra bu sizin değil dediler.
Ben buradayım kimliğim burada anamın kızlık soyadı burada imza farklı diyorsunuz öyle mi dedim.
Öyle dediler.
Ne lazım kapatmak için dedim.
İmza sirküsü dediler.
Kıllığına o zaman 30 tl verdim noterden aldım kapattım. O gün bugün karşılaşınca rahmetle anıyorum

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Şubeye gittim. Dedim durum budur. Kredi kartı numaramın açıkca yazılı olduğu ve meramımı anlatan bir dilekçe yazdırdılar.Sözleşme fotokopisi eki ile genel merkeze yollayacağız dediler. Yolladılar. Bazen böyle olabiliyormuş. Az önce mesaj geldi; "Talebiniz işleme alınarak ilgili tutar kartınıza iade edilmiştir." yazıyor. İnternet şubesi güncel işlemlerde ise iptal işlemi için; "Bekleyen provizyon" yazıyor. Dur bakalım ne olacak? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Olmuş. Geçmiş olsun.

Gerçi dün ykb yi karaladık ama. Seviyorum da bir taraftan.
Kredi kartları aktif. Kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

hocam ben de öğretmenim bizden maaş bankamız kesinlikle kesmiyor ama 1 ay sözleşme yenileme sürecinde baktım eft ücreti falan kesiyor. hiç affetmiyorlar maşallah. ben de paramı hiç o bankada tutmuyorum ve gidiyorum başka bankanın kredi kartını kullanıyorum. kredi kartında da maximum gerçekten iyi. şu müze kart uygulaması bitmeyeydi iyiydi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Fi tarihinde aradılar kredi kartı verelim dediler. E madem vereceksiniz gönderin dedim. Kart bi geldi 500 lira limitle GOLD kart. Yani standart kart için alınan aidattan daha fazlası alınacak ve 500 lira limit. Aradım müşteri hizmetlerini. Dedim kardeşim bu ne? Eeee kem küm. Kapat kartı dedim. Daha da uğramıyorum yanına. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...