İçeriğe Yönlendir

Astra - Astra H Klima Sorunu

ömer Gönenç

Recommended Posts

ömer Gönenç
arkadaşlar merhabalar bende 2009 opel astra h 1.3 ctdi aracim var size bir konuda danişmak istiyorum.. Aracimda digital klima ekranda gozukmediği sürede klima aktif hale gelmiyor ekrandaki klima seçenekleri ara ara gidip geliyor. gelmesi 10 15 dk bile sürüyor ama ekrandaki baska yazilar falan gitmiyor sadece en aşağida olan klima göstergeri gidiyor sadece ekranda elektrikciye gittim arkadaki lehimler gevşemiş olabilir dedi söküp bakmam gerekir dedi bilgisi olan varsa paylaşirsa sevinirim tşkr ederim
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ekran aynı zamanda klima modülü ise devreye girmediği için ekranda görünmüyordur.
Yoksa ekranda görünmediği için devreye girmiyor değildir.
Yani olaya tersten bakın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, ömer Gönenç yazdı:
arkadaşlar merhabalar bende 2009 opel astra h 1.3 ctdi aracim var size bir konuda danişmak istiyorum.. Aracimda digital klima ekranda gozukmediği sürede klima aktif hale gelmiyor ekrandaki klima seçenekleri ara ara gidip geliyor. gelmesi 10 15 dk bile sürüyor ama ekrandaki baska yazilar falan gitmiyor sadece en aşağida olan klima göstergeri gidiyor sadece ekranda elektrikciye gittim arkadaki lehimler gevşemiş olabilir dedi söküp bakmam gerekir dedi bilgisi olan varsa paylaşirsa sevinirim tşkr ederim

foruma hosgeldiniz.ben sorunu anlayamadim🤔 

Yorum bağlantısı
ömer Gönenç
(düzenlendi)

şimdi hocam digital ekrandaki klima modlari var ya onlar ara ara gidip geliyor ekranda sadece klima modlari gidip geliyor diğer yazilar falan gitmiyor yani digitalda klima gozukmediği zaman aktif hale gelmiyor klima çalişmiyor  resim yükleme yapabiliyormuyuz ben yapamadim linkten bakabilirsiniz sorunum bu digital ekranin altindaki klima seceneği gidip geliyor https://hizliresim.com/V9Ea1R

tarihinde ömer Gönenç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Opelin kitabini yazabilecek bir halde iken İlk defa duydum.Nice enteresan olay yasanan opelde ilktir bence.

Opelde garip hatalarin temelinde genelde akü problemleri cikiyor.Akünüzü gizli mod kullanarak veya cihazla ölcermisiniz?on zamanda akü ile ilgili islem yapildimi?

Ben bu konuya takildim.

Uykum kacti.

Yorum bağlantısı
ömer Gönenç

aküyü yeni aldim inci akü 5 ay oldu da akü ile alaksi ne olabilir ki elektrik ile problemim yok ama ekrana hafifce vurunca klima modlari tekrar geliyor sanirsam arkasindaki lehimler gevşemiş olabilir diye dusunuyorum ben 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, ömer Gönenç yazdı:

aküyü yeni aldim inci akü 5 ay oldu da akü ile alaksi ne olabilir ki elektrik ile problemim yok ama ekrana hafifce vurunca klima modlari tekrar geliyor sanirsam arkasindaki lehimler gevşemiş olabilir diye dusunuyorum ben 

dedigim gibi aku problemlerinde garip garip hatalar ortaya cikabilmekte.Bu nedenle akuyu sordum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...