İçeriğe Yönlendir

Focus III - Karaca Oto Ford Çıkma Yedek Parça

Selçuk Özmen

Recommended Posts

Selçuk Özmen

Arkadaşlar mrb, İstanbul Ataşehir Bostancı sanayide Karaca Oto Çıkma diye bir firma buldum internetten (aracımın stop lambasını almak için) bilen, duyan, tanıyan ya da yakınlarında olan var mıdır acaba? yardımcı olmak için, daha önce alışverişi olan vs. Ürün için parayı havale ettikten sonra kargolarım vs dedi. ne kadar güvenilir bir firma ve alışveriş! ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)

izmirde cıkmacı yokmu vardır görerek secerek alın hem orjınalmı kontrol edersin poloya kapı alayım dedım nerde darbelı kapı onu gösterdıler ben gıdıyorum dedım abı bıraz fark verırsen farklı kapılarımız mevcut dedıler amablajda  dolu kapı geldı :)) gecen yıne ankaraya yolum dusdu orjnal ford fiesta farı 550 dedıler parcacıda servısde 1800 müş yıldızda kulak mısafırı oldum kulagı kopuk fiesta farına 450 ıstedıler  görerek bakarak almak en guzeli 

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen

İzmirde var çıkmacılar ama maşallah sıfırı ile aynı fiyatı istiyorlar. İstanbulda 250 TL ye bulduğum orijinal hatasız çıkma fara 500 TL diyor buradaki çıkmacılar; kapalı kutusunu 500 e buldum diyorum bu da sıfır gibi zaten diyor. Şaka gibi Vallaha. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
9 dakika önce, Selçuk Özmen yazdı:

İzmirde var çıkmacılar ama maşallah sıfırı ile aynı fiyatı istiyorlar. İstanbulda 250 TL ye bulduğum orijinal hatasız çıkma fara 500 TL diyor buradaki çıkmacılar; kapalı kutusunu 500 e buldum diyorum bu da sıfır gibi zaten diyor. Şaka gibi Vallaha. 

istanbulda ozaman bırıne aldırtıp yollatın baksın görsun sararma soluk vs varmı yokmu oynanmısmı farla sonra gerı gönder vs ugrasmassınız  istanbul dan ben parayı yollayıp görmeden cok parca aldım problem yasamadım eger ptt nın kargo teslım esnasında kontrol ederek teslım seceneklı hızmetı varsa masrafını üstlenerek satıcıdan istebılırsınız sanırım urunu 

Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen
6 dakika önce, Erkan Işık yazdı:

istanbulda ozaman bırıne aldırtıp yollatın baksın görsun sararma soluk vs varmı yokmu oynanmısmı farla sonra gerı gönder vs ugrasmassınız  istanbul dan ben parayı yollayıp görmeden cok parca aldım problem yasamadım eger ptt nın kargo teslım esnasında kontrol ederek teslım seceneklı hızmetı varsa masrafını üstlenerek satıcıdan istebılırsınız sanırım urunu 

PTT kontrollü ödemeyi teklif ettim beyefendi kabul etmedi, arasla anlaşmamız var diye. Tanıdıklar da çok ters oraya; belki forumda bu firmayı tanıyan dürüstlük anlamında ya da yakınlarında bir forumdaş vardır diye düşünerek konuyu açmıştım. Bakalım. 

Yorum bağlantısı
Beytullah Kabadayı

selçuk geçenlerde bende böyle bir konu açtıydım ankarada güven oto diye banada sağ kapı kilidi lazımdı tamtakım antalyada 350 dedi çıkmacılar bende riske girdim parayı yatırdım malzeme kargoyla ertesi gün geldi hiç sıkıntı yaşamadım taktım oldu ama insan genede korkuyor en güzeli görerek almakta fiyatta uçmasalar 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen
2 dakika önce, Erkan Işık yazdı:

istanbul esnafı yollar kafana yattıysa al 

Vallaha geçen okuldaki su arıtma cihazının parçasını istanbulda bulmuştum yine parayı gönderdim adamlar tel. İ açmadı, yok bugün gönderecek yok yarın vs dedi yollamadı para da gitti. Okula bile vicdansızlık yapıyorlarsa şahsa haydi haydi yaparlardiye düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Vallaha geçen okuldaki su arıtma cihazının parçasını istanbulda bulmuştum yine parayı gönderdim adamlar tel. İ açmadı, yok bugün gönderecek yok yarın vs dedi yollamadı para da gitti. Okula bile vicdansızlık yapıyorlarsa şahsa haydi haydi yaparlardiye düşünüyorum 
Firma adı adresi vs varsa paylaşırsaniz iyi olur.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
[mention=24381]Erdoğan Temur[/mention] bey.
Son mesajınız hak verirsiniz ki pek uygun olmamış.
Gizledim. Bilginize.
Canın sağolsun hocam :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen
1 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

@Erdoğan Temur bey.

Son mesajınız hak verirsiniz ki pek uygun olmamış.

Gizledim. Bilginize.

Neyi gizlediniz Recep bey, anlamadım 🤔

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
1 saat önce, Selçuk Özmen yazdı:

Neyi gizlediniz Recep bey, anlamadım

vay şereften yoksun olanlar dedim onu gizledi.

Bakınız : TDK 

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Çıkmacıdan görmeden dokunmadan hissetmeden mal almayın.Şansı yaver gidenlerde sıkıntı çıkmazda,içinizde bir şüphe belirirse o zaman işler istendiği gibi gitmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen

Arkadaşlar firma ismi verdim ama; siz firma ismine takılmadan yakınlarınızda uğrayabileceğiniz, bakabileceğiniz bir çıkmacı yok mu yardımcı olabileceğiniz; izmirdekilerde ihtiyacınız olan birşey olursa sizin için de ben bakarım. Gerçi buradakiler sıfır ile aynı fiyatı istiyorlar ama yine de pazarlık yaparım sizin için! 😅

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
On 12.01.2019 at 00:05, Erdoğan Temur yazdı:

vay şereften yoksun olanlar dedim onu gizledi.

Bakınız : TDK 

Tövbe tövbee, ondan  yoksun olanlara ondan yoksun da denilmiyorsa .... :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...