İçeriğe Yönlendir

Focus 3 mü Fluence mi?

Emre Akbas

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel
İniş aşağı 215 yaptırabilmiştim fluance dahada yürümemişti [emoji51]

Zaten yetişemedi. Ama öz güven tam dı sellektör yapıyordu. [emoji23]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
11 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Taktıkları madalyanın bir resmini görseydik?

Yaşamımın hiçbir anını başkası için yaşamadım yaşamam. Benden artanla çevrem sebeplenir ailem dahil 

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Merhaba
Kriterler yakıt ekonomisi ve konfor açısından düşünürsek manuel sedan focus 3 mü yoksa manuel Fluence mi
fluance bildiğim yol tutuşu çok kötü 2012 vardı arkadaşta lpgli espsiz model. virajlarda korkuyorum diyordu zira araca ben de yolcu olarak bindim kasislerde araç tüy gibi sanki pamuk üstünde gidiyoruz yola basmıyor gibi araç.
2 sene sonunda saattı i20 aldı ve dağlar kadar fark olduğunu söyledi i20 yol tutuş olarak.
yakıtı lpgli makuldu içi yayla gibi tabi sorun da çıkmadı bildiğim kadarıyla
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Fluence'in limitleri aslında ilk izlenimden baya baya iyi. Zamanla kullanınca farkına varılıyor. Biraderde 2012 EDC 105bg vardı bir ara. Ama en büyük özelliği genişlik+ekonomi

İki yıl Focus 2,5 kullandım. 3 te bagaj küçültülünce focus ile bir daha yolumuz hiç keşişmedi.

Ama focus hep güzel arabadır (tabi bagaj önemli değilse)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Her salınım savrulma değildir, her kazık gibi araç iyi tutunma değildir 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Her şey yakıt ekonomisi, iç hacim, ikinci el, yol tutuş değildir. İçe sinmedikten sonra altın olsa keyif vermez. Bindiğimde bana haz verecek. Benim için bu Focus’tur başkası için Fluence. 3 sene Focus 3 kullandım. Dar, rahatsız, bagaj küçük ama Fluence de içime sinmez. Şimdi hangisi bana daha iyi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
19 dakika önce, Ahmet Gül yazdı:

Her şey yakıt ekonomisi, iç hacim, ikinci el, yol tutuş değildir. İçe sinmedikten sonra altın olsa keyif vermez. Bindiğimde bana haz verecek. Benim için bu Focus’tur başkası için Fluence. 3 sene Focus 3 kullandım. Dar, rahatsız, bagaj küçük ama Fluence de içime sinmez. Şimdi hangisi bana daha iyi?

Giulietta. :D 

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Giulietta. [emoji3] 

Hşşşt. Uyandırma milleti. Tadını alırlarsa Giu’nun kimsenin gözü ne Focus görür ne Fluence. Alfa alınmaz, mundar [emoji1787] Hem parçası da pahalı.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Sürüş keyfi ayrı bir konu, sürüş pozisyonu, direksiyon sistemi, şanzıman güzel olacak, fren dozlaması ayarında olacak, fordlarda bunlar iyi. Darmış, bagaj küçülmüş bunları benim gözüm pek görmez araç keyifli ise.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
On ‎12‎.‎1‎.‎2019 at 09:03, Koray Demir yazdı:

Mükemmel yalıtım mı emin misiniz zira focusun hiçbir kasasında böyle bir şey göremedim 🤔 Focus üstün yol tutuşunun beraberinde ceza olarak yol sesi ile meşhurdur. 😀

Hocam focus 3 ü özellikle focus -2 den çok ayrı yere koyabiliriz bu konuda. zira lifte kaldırıp arabanın altını dahil her yerini inceledim ve bence çok iyi yalıtım yapılmış focus-3 e. focus 2 deki eleştrileri bence ford bu sefer dikkate almış..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Hocam focus 3 ü özellikle focus -2 den çok ayrı yere koyabiliriz bu konuda. zira lifte kaldırıp arabanın altını dahil her yerini inceledim ve bence çok iyi yalıtım yapılmış focus-3 e. focus 2 deki eleştrileri bence ford bu sefer dikkate almış..
Focus 2 sahibi idim, bugün 50 km kadar da f3 de yolculuk yaptım(yarısında kullandım). Fark var evet ama abartılı değil.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koray Demir
9 dakika önce, Tayfun Aydın yazdı:

Doğrudur ama diğer rakipleri ile kıyaslarsak bu konuda sınıfta kalıyor. Özellikle yalıtım mevzuunda segmentinin kalite ve standartlarını her zaman Golf belirler. Diğerleri bu modeli esas alarak Golf ile rakip olabilecek mahiyette araçlar üretir. Focus ise başka özellikleri ile ön planda olmuştur. Bu her zaman böyledir böyle de kalacaktır bu gidişle 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Fluence’i ve F3 ü aktif olarak kullanıyoruz.Makyajlı ile Makyajsız fluence’i kıyaslarsak makyajlıda yol tutuşta epey iyileşme var ama bir f3 değil.Uzun yolda yapıyoruz bolca fluence ile şahsen beni yoruyor sesi vs.Fludan inip ibizaya binince sessizliği ile huzur buluyorum [emoji3]İki seçenek arasında F3, isterse 2 lt fazla yaksın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...