İçeriğe Yönlendir

İstem Dışı Söylenen Sözler

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Önder Özcan

Kelimelerdeki hecelerin veya harflerin yerini değiştiriyorum ben.

Mesela facebook oluyor sana fakebus :crazy:

Furkan isimli arkadaşa fun car dediğim ise tamamen iftira. 💀

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
15 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Kelimelerdeki hecelerin veya harflerin yerini değiştiriyorum

sis.. sis... değişmedi aynı mesela..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
sis.. sis... değişmedi aynı mesela..
Misal ; Traş Adanada şart.
Buda olmuyor..
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Forumun delisi vardı bir ara, şimdi akıllısını arar olduk. 

Aklınız varsa delirin 😁

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Bir saat önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

MERHABA BEN  CAVİT,  ARKADAŞLARIM KISACA MAYDANOZ CAVİT DERLER. ASLEN AYDER DENEN O YERE YAKIN BİR YERDENİM.

EĞER YOLUNUZ DÜŞERSE DENK GELİRSEK . YARDIMCI OLMAKTAN MEMNUN OLURUM.

AYDER SAKİN BİR YER DEĞİL. SAKİN BİR YER AYARLARIZ. Ben mesela çevremde cevabı sayı olan herşeye cevaben 18 derim. Bana  sorulsun sorulmasın.:)) Maydanozcu Cavit ile görüşmek isterseniz buralardayım.

Ne desem bilemedimki.Cavit ismi bir şekilde denk gelirde maydonozcu caviti bilinçsizce denk getireceğimi rüyada görsem inanmam.Bu kelimenin ağzımdan çıktığı anı iyi hatırlıyorum.

Mutfağa gittim çay doldurmaya.O an işle alakalı olmaz birşeyler var kafamda.Hesap kitap yapıyorum.Derken elimde sigara balkona çıkmışım.Maydonozcu cavit dedim.Der demezde düşünceler gitti.Ne dedim ulen ben şimdi dedim.Maydonozcu cavitde kim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan
24 dakika önce, Metin Mankal yazdı:

k9GpOD.jpg

Adam haklı

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Ebrar Tüfek
Bizonla 15 dk lık hızlı bir rampa inişi sonrası, frenler bi keyifsizleşti, hayırdır inşallah diye parmağımı yalayıp cozzzz diye diske yapıştırmıştım, sayılır mı o?
Küçük çocukken bir gün bi akraba ile araba hakkında konuşuyorduk, motor, kaputun altından havayı çekip depodaki yakıtla bizi hareket ettiriyor demişti. 8-9 yaşlarında bir çocuğa en güzel anlatış şekli de bu olsa gerek. O zamanda eski nesil dizel scudo vardı, common rail mail hak getire, babam pompa ayarını açtırmıştı simsiyah zifir duman atardı.Bir gün arabanın arkasında dururken egzoz gazının çok kötü koktuğunu farkettim, hemen yanıma kuzeni aldım, şöför koltuğuna oturttum. Kaputu açıp, arabadaki deodorantı motorun heryerine sıkıp, koşa koşa arabanın arkasına eğildim egzozu kokladım, havayı çekip hareket ediyor parfümü çekince parfüm kokacakmı diye... Baktım parfüm kokmuyor, bas bakayım şu gaza diye bağırdım kuzene, kafam hala egzozun ucunda.. Kuzen gaza yüklenince egzozdan çıkan kapkara duman direk yüzüme tabi.... İlk başta anlamadım, kuzende yere yattı gülüyor. Noldu diyorum birşey yok diyor ama nasıl gülüyor. Suratımı elliyorum elim siyahlanıyor. Allah allaa dedim, Aynadan bakmam ile karşımda kendi yüzümün zenci halini görmem bir oldu.
Bizim bi elektrik süpürgesi vardı suyuna kolonya dökünce, süpürürken kolonya kokuturdu evi. Oda çekiyor ya ordan aklımda kalmış. Sizin yazıyı okuyunca aklıma geldi. Yazarken bile gülüyorum şuanda :D
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

çok iyi pist yarışçısı olabilirsiniz derler 4er den sayarken takılma yoksa...

Takılma yoktu çok şükür 😎 madem deliriyoruz kusursuz delirelim bari :)

tarihinde Çiğdem Kaya Bilgiç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Ben Adana ruh ve sinir hastalıklarında bir doçente göründüm.Muayeneden sonraki kanaatim, doktorunda bir pisikoloğa ihtiyacı olduğuydu :) sonra dedimki acaba birde profomı gitsek :)

En son neyim var benim doktor hanım deliriyormuyum dediğimde, hayır debresyondasın dedi, ama benim sorunum mental yorgunluktu.Bir boşvermişlik,hiçbirşey yapmama isteği, hayattan keyif alamama.Eskiden telefonumun kılıfını değiştirsem onunla bile mutlu olabiliyordum.

Kafama göre bir pisikolog bulamadım gitti.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...