İçeriğe Yönlendir

Astra H İç Kapı Döşeme Sorunu

Okan Erdem

Recommended Posts

Okan Erdem
(düzenlendi)

Arkadaşlar Selam. Aracın ön-arka iç kapı döşemeleri bildiğiniz gibi hafif yumuşak bir malzemeden üretilmiş. Aslında bu sert plastik olmasından daha iyi ve güzel bir şey fakat her güzel şeyin bir eksikliği oluyor maalesef. Benzer sorun yaşayan var mı? Çözüm önerilerinize açığım :) aldığımda varmıydı yoksa yıkamacıda mı oldu hatırlamıyorum ama sonuç itibari ile bir şekilde olmuş :) 

16NoZj.jpg

grXGYO.jpg

tarihinde Okan Erdem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Ben bir tane astra da gormedim ki orasi soyulmus olmasin.Benim aracta da ayni yeri cocuk tirmaladi.

Eliniz yatkinsa (yasal uyari:) ) Hafifce isitarak duzeltilebiliyor.ben hafif isitarak duzelttim.Cirkin kabarik goruntusu kalmadi. yada herhangi bir kaportaciya gosterin onlarda isi tabancasi tarzi birsey var adini tam bilmiyorum acikcasi.Onunla dusuk bir ayarda kullanarak duzeltirler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Erdem
4 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Ben bir tane astra da gormedim ki orasi soyulmus olmasin.Benim aracta da ayni yeri cocuk tirmaladi.

Eliniz yatkinsa (yasal uyari:) ) Hafifce isitarak duzeltilebiliyor.ben hafif isitarak duzelttim.Cirkin kabarik goruntusu kalmadi. yada herhangi bir kaportaciya gosterin onlarda isi tabancasi tarzi birsey var adini tam bilmiyorum acikcasi.Onunla dusuk bir ayarda kullanarak duzeltirler.

Alpay hocam düzeltilmiş halinin fotoğrafını paylaşabilir misiniz? Hatta önceki haline ait foto varsa before/ after yapalım :)

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

onceki hali yok , ama biraz daha fazlaydi. kapiyi ac inecem demisti bende bekle deyince sinir krizleri gecirince isirmis tirmalamisti 😁 , cekerim. unutmazsam hatirlatin lutfen.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okan Erdem
20 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

onceki hali yok , ama biraz daha fazlaydi. kapiyi ac inecem demisti bende bekle deyince sinir krizleri gecirince isirmis tirmalamisti 😁 , cekerim. unutmazsam hatirlatin lutfen.

Valla çok iyi olur hocam, hatırlatırım. Olmazsa bende düzeltmeye çalışırım

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Ya elin yatkinsa yap..Yoksa aman elleme.İnceliyor uzerindeki malzeme, geeginde bisey aman dikkat.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Erdem
On 12.01.2019 at 18:38, Alpay Sumer yazdı:

Ya elin yatkinsa yap..Yoksa aman elleme.İnceliyor uzerindeki malzeme, geeginde bisey aman dikkat.

Alpay hocam düzeltme işlemi sonrası fotoğraf paylaşacaktınız, hatırlatayım dedim

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Cok haklisin.Kusuruma bakma, inan is guc bide cocuk hasta oldugundan aklima gelmedi. sana söz gonderecegim.😖

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Erdem
1 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Cok haklisin.Kusuruma bakma, inan is guc bide cocuk hasta oldugundan aklima gelmedi. sana söz gonderecegim.😖

Önemli değil hocam, geçmiş olsun umarım ciddi birşey yoktur.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
2 saat önce, Okan Erdem yazdı:

Önemli değil hocam, geçmiş olsun umarım ciddi birşey yoktur.

cok sukur ciddi degil. ama cocuk olunca biraz daha farkli oluyor durum.

kar kis oluncada araci pek cikarmiyorum.

Cok hafif iz kaliyor ama eskisinden iyi hale geliyor.

Yorum bağlantısı
Okan Erdem
55 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

cok sukur ciddi degil. ama cocuk olunca biraz daha farkli oluyor durum.

kar kis oluncada araci pek cikarmiyorum.

Cok hafif iz kaliyor ama eskisinden iyi hale geliyor.

Tamamdır, o halde ne zaman müsait olursanız bir foto koyarsanız memnun olurum. Hayırlı akşamlar

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Bir tanidigimda bez birakip utu ile isitarak yapmisti.O daha guzel olmustu. ben amatorce yaptim 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Erdem
8 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Sözümü tutayim 😊

Ee bunda daha var diye dusunme benim berbat durumdaydi.

IMG_20190120_141545.jpg

Teşekkür ederim, yok bence gayet başarılı olmuş. Bu arada cam ile döşeme arasında sizde de bir boşluk var mı? Sanırım yapışkan ile döşeme birbirine yağıştırılmış bu da zamanla ayrılıyor. Benim döşeme ile cam arasında hafif oynama var 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...