İçeriğe Yönlendir

C-Max II - Sol Far Yıkama Çalışmıyor

Can Tuncay

Recommended Posts

Can Tuncay

Merhaba aracımın sağ taraftaki far yıkama çalışırken sol taraftaki far yıkaması çalışmıyor yani yuvasından çıkmıyor. Kontrol ettiğim zaman su sıkma esnasında alt kısımda su biriktiğini gördüm. Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Can Tuncay
36 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Hortumu yerinden çıkmış olabilir 

Bunun için lifte kaldırılıp bakılması mi gerekir 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Araç yapısını bilmediğim için net yorumlayamam ama lifte almak gerekli olabilir.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Benim s maxte olmuştu aynısı suyu tamponun altından kaçırıyordu, hortumu düzeltince yıkama çıkmaya başladı.

Yorum bağlantısı
Can Tuncay
2 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Benim s maxte olmuştu aynısı suyu tamponun altından kaçırıyordu, hortumu düzeltince yıkama çıkmaya başladı.

Teşekürler işten çıkınca deneyeceğim lifte kadırıp

Yorum bağlantısı
Can Tuncay

Merhaba aracı tamircime götürdüm. Bana o parçanın yerine yapıştırıldığını söyledi perşembe cuma aracımı musluoğlu yetkili servisine devirdaim ve triger değişimi için bırakmıştım. orada başına birşey gelme ihtimali çok yüksek. kamera görüntülerini talep edeceğim yarın ilk iş. ya arkadaş yetkili servise  güvenip arabada mi bırakamayacağız ahlaksızlığa bakar mısınız 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Can Tuncay

sorun çözüldü ne olur hakkınızı arayın kimsenin sizi kandırmasına izin vermeyin. Birşey daha öğrendim bu far yıkama jetleri ve volvo s60lar in far yıkamaları bire-bir aynı onuda paylaşmak istiyorum zaten parçanın üzerinde ford ve volvo kabartması var. Ecoboost motoruda s60 larda kullanmışlar 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sorun nasıl oluşmuş? geçmiş olsun. bir bilgi daha: volvo ile sizdeki motor da aynı

Yorum bağlantısı
Can Tuncay
19 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

sorun nasıl oluşmuş? geçmiş . bir bilgi daha: volvo ile sizdeki motor da aynı

19 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Çağlar Abi başkasının işini benim parça ile görmeye çalışmışlar sonrası malûm. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yuh! Bayağı yetkili servisin b.k yemesi? Hırsızlık bildiğiniz? Dava açsanız kesin kazanırsınız.

Yorum bağlantısı
Can Tuncay

konu tatlıya bağlandı sorun kalmadı 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...