İçeriğe Yönlendir

Roomster TDI

Murat Kırçal

Recommended Posts

Murat Kırçal

Arkadaşlar daha önce fabia , logan , ve  laguna buldum. Hepsinin içinde adam akıllı bir laguna çıktı ,ama yedek parça yüzünden vazgeçtik. Şimdi skoda roomster bulduk. 2009 model 242000 km de 1.4 tdi 80 hp. Sahibi 27500tl istiyor. Bütün bakımları serviste yapılmış. Sizce nasıl bir araç? Kronik sorunları varmıdır?

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

fiyatı uygun duruyor hatta en uygun 3. araç malum sitede 25 adet var satılık ilanı ,

parça sıkıntısı yaşanması muhtemel gibi duruyor ve bana göre dizel için km biraz yüksek

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Yedek parça yüzünden Laguna'dan vazgeçmişsiniz. Roomster'in yedek parçası var mı acaba. Hangi araçla benzer alt yapı bunlar.

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
Bir saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Yedek parça yüzünden Laguna'dan vazgeçmişsiniz. Roomster'in yedek parçası var mı acaba. Hangi araçla benzer alt yapı bunlar.

Wolkswagen diye biliyorum. 

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
21 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

ruhsat kamyonet oabilir? gibi birşey hatırlıyorum

Aman abi vallahi yıkılırım kamyonet geçerse :D .. Mpv diye biliyorum inşallah kamyonet değildir.  Bizim dayı bey yarın bakacak . Bakalım sahibinin dediği gibi çıkarsa pazarlık yapıp alacağız.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sadece bir ara bir taksi alacaktı, o yüzden vazgeçmişti diye hatırlıyorum, gözümle görmedim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...