İçeriğe Yönlendir

İstanbul - Karaman Arası Yollar Nasıldır?

Erdem Çağla

Recommended Posts

Erdem Çağla

dostlar merhaba, yarın istanbuldan çıkıp ik durak karaman sonra konya ikinci durak tarsus ve  iskenderun olmak üzere yolculuğa çıkacağım. yollar nasıldır açık mıdır?

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
11 dakika önce, Osman Furkan Sumer yazdı:

cok iyi bi guzergah.. su an Adana'dayim bir kac gundur guney illerin neredeyse tamaminda bardaktan bosanircasina yagmur var.. 

yağmurdan endişe etmiyorum da kar yolları kapatır da kalırsak kötü olur

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
Şimdi, Osman Furkan Sumer yazdı:

o kadar siddetli olacagini zannetmiyorum. yine de her ihtimale karsi hava durumundan, yol durumundan takip etmekte fayda var..

bir ihtimal IĞDIR'a gitmem gerekebilir o zaman karı düşünmek lazım kış lastiği kurtarır inşallah

Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Dünden beridir Kayseri yi Malatya ve Marasa baglayan yol kapaliydi, yeni yeni kontrollu gecis yapiliyor. Konyaya gelis ve Karaman guzergahinda da benzer yollar olabilir.Yollar aciktir fakat karli ve buzludur kanimca. İmkan varsa bir iki gün erteleyin derim..

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)

Boluda hava açdı yollarda kar buz erıdı ama akşam veya sabah buzlanma devam eder gündüz yolculugu yapın gızli buzlanmadan etkılenmemek ıcın

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Dun gece geldim, etrafta kar vardı yollarda birşey yoktu, gece -9 oldu sabah her yer buz ama yollar tuzlanmış. Dönüşte de gündüz gideceğim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...