İçeriğe Yönlendir

Focus I - Sunroof Perdesi

Cebrail Armağan

Recommended Posts

Cebrail Armağan
(düzenlendi)

Arkadaşlar bayağı bir araştırmama rağmen bulamadığım için konu açma gereği duydum aracım 2001 model focus ambiente güvenlik paket aracımda sunroof var ama güneşi engelleyen perdesi yok şu anda bir sıkıntı yok ama yazın güneş tepeden vurunca sıkıntı oldu uzun lafın kısası bu perdeyi sıfır veya 2. El çıkma Ankara da bulabileceğim bildiğiniz bir yer varmı bide fiyatları konusunda bilginiz var mı şimdiden teşekkür ederim

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
tapatalk imzasi silindi.
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Sıfırını zor bulursunuz. Çıkma bakacaksınız. Yıldız oto sanayide dolaşıp sormanız gerek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
(düzenlendi)

Bulamazsanız Sunroof camına içten film kaplatın. Almak istediğini parça ayrıca Mondeo 2000-2003 arası modellerde de aynı sanırım. Parça kodları aynı.

FINIS : 1134850

1S71-A519A02-BAYRBU

tarihinde Harun Kocaçalışkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cebrail Armağan

Hocam üstünde orjinal filmi var koyu renk ama yazın yeterli gelmedi

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Cebrail Armağan

Kapattım

Bulamazsanız Sunroof camına içten film kaplatın. Almak istediğini parça ayrıca Mondeo 2000-2003 arası modellerde de aynı sanırım. Parça kodları aynı.

FINIS : 1134850

1S71-A519A02-BAYRBU
Teşekkür ederim biraz daha araştırıyım
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Sunroof montajı yapan yerlere de sorabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
Ankara da bildiğiniz bir yer varmıdır acaba
Google amcaya danışmak lazım [emoji4]
Yorum bağlantısı
Cebrail Armağan

Aradım biz de yok yapamayız ancak hurdacılar da bulabilirsin dediler
Ne yapalım sağlık olsun (:

Yorum bağlantısı
Cebrail Armağan
Şaşmaz, Ostim, Batikent'te hasarli araclardan bakabilirsiniz ama dusuk bir ihtimal olarak goruyorum. 3 numara film daha kullanisli olacaktir..
Benim de umudum kalmadı artık 1 senedir bulamadım en son bana icat yaptıracaklar (:
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Fİlm kaplatmak mantıklı, hatta 2 kat film de olabilir, 2 ya da 3 numara filmden 2 kat üst üste çekilirse bence gayet işlevsel olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Son çare film ama perde soğuk havada sıcak transferini de engeller. 

Yorum bağlantısı
Cebrail Armağan

Havalar biraz düzelsin de kendim oraya bişeyler yapacağım inşaAllah güzel olursa paylaşırım

Yorum bağlantısı
Koray Demir
On 17.01.2019 at 14:38, Cebrail Armağan yazdı:

Havalar biraz düzelsin de kendim oraya bişeyler yapacağım inşaAllah güzel olursa paylaşırım

👍çözümü var evet. Uygun ölçülerde metal plaka, abs plastik veya köpük kesilip döşemecide izole şekilde kaplanır ve uygulanabilir.

Yorum bağlantısı
Cebrail Armağan

Tamda düşündüğüm şey sert plastik üzerine tavwn rengi gri kumaş kaplama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
Tamda düşündüğüm şey sert plastik üzerine tavwn rengi gri kumaş kaplama
Mesela plexi glass güzel olur.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cebrail Armağan

Arkadaşlar yeni konu başlığı açmak istemedim benim araç kumandasında açma kapama haricinde bir tuş var boşta bunu bagaj açma tuşu yaptırmak istiyorum fiyat konusunda, uyumluluk konusunda ve yapacak yer~ usta (ankara'da)konusunda fikirlerinizi almak isterim...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 01.02.2019 at 19:40, Cebrail Armağan yazdı:

Arkadaşlar yeni konu başlığı açmak istemedim benim araç kumandasında açma kapama haricinde bir tuş var boşta bunu bagaj açma tuşu yaptırmak istiyorum fiyat konusunda, uyumluluk konusunda ve yapacak yer~ usta (ankara'da)konusunda fikirlerinizi almak isterim...

Profil bilgilerinizi tamamlamamışsınız Cebrail Bey.. 

Aracınız nedir ?

Bilgileri de tamamlarsanız sevinirim. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...