İçeriğe Yönlendir

Mersin'de Ford İçin Usta Tavsiyesi

Kadir Delikaya

Recommended Posts

Kadir Delikaya
(düzenlendi)

Merhabalar ben mersinden 99 clx hatchback kullanıcısıyım. Aracı geçen yıl bu zamanlar almıştım araç çok temiz 106 binde(orjinal) ve sorun çıkarmayan bi araçtı. Sadece yazın boğaz kelebeğinden arızası olmuştu o kadar. Şuan araç marş basıyor ama çalışmıyor bujiler yağlanmış ve tahminimce benim hatamdan dolayı benzin pompası da yanmış olabilir. Her neyse Mersinde tanıdığınız iyi bir usta varsa yardımcı olmanız makbule geçecektir efendim saolun..

Araç :))  26rmY2.jpg

tarihinde Kadir Delikaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

eskiden dostlar otomotive giderdim,bir çok ford da oraya gidiyor.İnternetten bakabilirsin.

Yorum bağlantısı
Kadir Delikaya
1 saat önce, Eren Yavuz yazdı:

eskiden dostlar otomotive giderdim,bir çok ford da oraya gidiyor.İnternetten bakabilirsin.

Teşekkürler abi saolun.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Turan

Yakup Usta var. İstersen buluşur birlikte götürebilirz aracı. Yada iletişim numarası var verebilirim özelden. Yeri Makine ikmalin arkasında caminin hemen yanında.

Yorum bağlantısı
Kadir Delikaya
5 saat önce, Rıdvan Turan yazdı:

Yakup Usta var. İstersen buluşur birlikte götürebilirz aracı. Yada iletişim numarası var verebilirim özelden. Yeri Makine ikmalin arkasında caminin hemen yanında.

Hocam çok teşekkürler ilginiz için ama araba şuan yerinden oynamıyor dediğim gibi acaba usta sorunu anlamak maiyetinde gelebilir mi ? siz numarayı verirseniz sevinirim çok saolun.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Emek oto var Mersin’de ama ben yetkili serviside öneririm. Nokta atışı yaparlar

Yorum bağlantısı
Kadir Delikaya
19 dakika önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Emek oto var Mersin’de ama ben yetkili serviside öneririm. Nokta atışı yaparlar

Çok saolun arda abi. Acaba teşhis olarak eleman gönderiyorlar mı ? yani sorunu anlamak için bi bilginiz var mı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...