İçeriğe Yönlendir

Opel Astra H 2011 1.3 Dizel Nasıl Bilirsiniz ?

Tolgahan Doğru

Recommended Posts

Tolgahan Doğru

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-fiyat-dustu-tertemiz-piril-piril-arac-637555089/detay

Saygıdeğer arkadaşlar araç 150 binde 2400 hasar kaydı var ve ilk sahibi. Araç hakkındaki yorumlarınız ne olur ? Fiyat nasıl  ? Özellikle bu km de bir dizel bakımlı ise alınır mı? Alınırsa sonra satilir mı😀😀  özellikle Suna dikkat et dediğiniz bir şey var mı? Yorumlarınız için teşekkür ederim simdiden

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

kronik denilen hatalari vardir.Yag sogutucu, sogutma suyu seviye,vs vs.. 

Biraz hantal denilebilir. Agir bir arac(kg)oldugundan ivmelenmesi biraz dusuktur.

Cok sevilen bir modeldir kendileri, epey bir hayrani vardir.Ama sevmeyenide vardir. Sonuc karar sizlerindir..

İlgili ilan fiyati biraz fazla geldi acikcasi.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
Bir saat önce, Alpay Sumer yazdı:

kronik denilen hatalari vardir.Yag sogutucu, sogutma suyu seviye,vs vs.. 

Biraz hantal denilebilir. Agir bir arac(kg)oldugundan ivmelenmesi biraz dusuktur.

Cok sevilen bir modeldir kendileri, epey bir hayrani vardir.Ama sevmeyenide vardir. Sonuc karar sizlerindir..

İlgili ilan fiyati biraz fazla geldi acikcasi.

Açıkçası bende görüntü olarak çok seviyorum. Yorumunuz için tesekkurler

Yorum bağlantısı
Erol Güven

Kasa ağır direksiyon kutusu sorunu bunlarda hastalık yok ben tın tın giderim derseniz karar sizin.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan

Üç tane astram oldu. Bir tanesi h kasaydı. 1.3 dizel ufak gelir. İç mekan CD player olduğu yer hariç güzel. Motordan yana sıkıntı olmaz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

6 ay falan kullandım. Kasası gidişi duruşu gayet güzeldir.
Ben yazılım attırmıştım ve egr iptal ettirmiştim 20-25 hp artışı olmuştu ama sonra debriyaj sıyırmıştı. 2.000 lira civarı değişim ücreti vardı geçen sene :) 

bu paralara Cosmo versiyonuna bakmanızı öneririm.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
1 saat önce, Erol Güven yazdı:

Kasa ağır direksiyon kutusu sorunu bunlarda hastalık yok ben tın tın giderim derseniz karar sizin.

Biraz ekonomi odaklı kullanma planım var açıkçası😁😁

1 saat önce, Mehmet Atlıhan yazdı:

Üç tane astram oldu. Bir tanesi h kasaydı. 1.3 dizel ufak gelir. İç mekan CD player olduğu yer hariç güzel. Motordan yana sıkıntı olmaz.

Fiesta 2001 den sonra 3 oda bir salon gibi gelecek bana 😁

Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
1 saat önce, Fatih Evcin yazdı:

6 ay falan kullandım. Kasası gidişi duruşu gayet güzeldir.
Ben yazılım attırmıştım ve egr iptal ettirmiştim 20-25 hp artışı olmuştu ama sonra debriyaj sıyırmıştı. 2.000 lira civarı değişim ücreti vardı geçen sene :) 

bu paralara Cosmo versiyonuna bakmanızı öneririm.

45 - 50 bandında hic cosmo denk gelmedi Fatih bey teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

cosmo olan paket daha eski modellerde fazlasiyla var, 2010 sonrasi essentia konfor a döndü isler..

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

yakıtı konusunda çok da cimri sayılır mı bilemiyorum benim ortalamam 5,2 idi satın aldığımda. Bende iken 5,8 ile aracı sattım :) Bi fiesta kadar az yakacağını düşünmüyorum.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

40 bin km kullandım aynısından en hoşuma giden araçlarım dan biri olmuştu.

İlk kalkış yavaş ama sonrası çok güzel.

Uzun yolda 6 vites çok işe yarıyor yüksek hız düşük devir.

Klima mükemmel soğutuyor.

Az yakacak bi aile aracı almak istesem ilk tercihim olurdu.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
3 saat önce, Fatih Evcin yazdı:

yakıtı konusunda çok da cimri sayılır mı bilemiyorum benim ortalamam 5,2 idi satın aldığımda. Bende iken 5,8 ile aracı sattım :) Bi fiesta kadar az yakacağını düşünmüyorum.

benzinlisi hiiic cimri degil.Kis sartlarinda kuduruyor resmen.

Yorum bağlantısı
Selçuk Tutar

Hocam benzinlisine 14 gün katlanabildim, sakin kullandığım halde  100km de 10 lt nin altına düşüremedim, çok ağır, hantal bir araç fakat çok konforlu ve inanılmaz bir piyasası var yakıt sarfiyatından dolayı ilana koydum, 3 gün içinde satıldı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru

Yorumlarınız için çok tesekkurler. Sanırım araç satılmış. Adana da arayislarim sürecek 😀

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
4 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

benzinlisi hiiic cimri degil.Kis sartlarinda kuduruyor resmen.

Dizelinde de ;  bayırı bol bir semtte oturuyorsanız anlık tüketimleri %17 falan görmek mümkün olabiliyor :) 

Yorum bağlantısı
Bekir Memur

Km fazla sayılmaz durumu güzelse sıkıntısı yoksa alınır öncelikle egr, map ve maf sensörleri temizlenir birde yazılınca uzun ömürlü şekilde kullanılır. Araba iyi kullanılmışsa sorunları yoksa asla üzmez zaten az yakıyor üzerine birde temizlikleri yapılıp yazılınca komik rakamlara gezersiniz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...