İçeriğe Yönlendir

Samsun-Ankara Yol Durumu

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Bülent Tarakçı

Cuma gecesi(Yarın) ya da Cumartesi sabahı Samsun dan Ankara ya gitmem gerekiyor. Yol durumu şu anda nedir? Cuma ve Cumartesi günü Merzifon-Çorum-Kırıkkale civarları sis gösteriyor. Gece çıkmasam mı? Kangoo yla gideceğim. Kangoo nun yasal hız sınırı nedir? Servet neredesinnnnnn? 

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Kış aylarında mecbur kalmadıkça gece çıkmak bence çok mantıklı değil gizli buzlanma olma ihtimali yüksek oluyor.

Yerleşim Yeri içerisinde en fazla hız limiti: 50 km/h
şehirlerarası çift yönlü karayollarında en fazla hız limiti: 80 km/h
bölünmüş yollarda : 85 km/h
otoyollarda en fazla hız limiti : 95 km/h
+%10 radar payı :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Samsun yolu oldukça düz ve iyidir. Sadece çakallıya  kadar biraz viraj var ama duble yol zaten . Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ben çok daha kötü havalarda gelmiştim. Kango hız limiti ticari ise 90 olması lazım. Bu havada Sabit radarlar dışında arabalı radar olacağını sanmıyorum. 

Bugün zonguldak a geldim. Güzel kar vardı. 

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geceleri eksi değerler olsa da gündüz hava ısınıyor tüm Türkiye de. gündüz daha makul gibi yol almak

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Bende cumartesi öğleden sonra Ankara'dan Samsun'a gideceğim. Sıkıntı olacağını düşünmüyorum gündüz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

dün gece arkadaşım geldi ankara-çorum yollar temiz. burda 2 gündür yoğun bir kar yağışı yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan

Samsunda havza kavak bölgesi ve çakallı gibi yerlerde olursa olur sıkıntı. Birde samsun merkeze 15 km kalınca inişlerde yavaş gidin. Nerede ise 24 saat kontrol oluyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ben de Sahil yolundan Kilis Osmaniye Adana Mersin yolundan Alanya'ya gideceğim yol durumu nasıl acaba. 

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Ankara dayım. Yollarda sorun yoktu. Yazın nasıl geliyorsam, aynı işekilde gaz basarak geldim. 

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

28 - 30 ocak gibi geri dönmeyi düşünüyorum. Unutmaz isem tekrardan yol hakkında bilgi veririm.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...