İçeriğe Yönlendir

Kararsız Kaldım. Yardım Otomatik i20

Ali Darbaz

Recommended Posts

Fikri Keleş

bu arabalar güzelde,yürümüyor yolda.Ani hızlanma gereksiminde bana sıkıntı veriyor.Sakin kullanımda iyidir ama.

Sizin yaptığınız gayet mantıklı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
8 dakika önce, Fikri Keleş yazdı:

bu arabalar güzelde,yürümüyor yolda.Ani hızlanma gereksiminde bana sıkıntı veriyor.Sakin kullanımda iyidir ama.

Sizin yaptığınız gayet mantıklı

dizel kullanıcıları devirli araç kullanmayı bilmiyor. Gayet yürür.

sıkıntı verir ama doğru. rallide miyiz duygusu verir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
6 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

dizel kullanıcıları devirli araç kullanmayı bilmiyor. Gayet yürür.

sıkıntı verir ama doğru. rallide miyiz duygusu verir.

3 yıldır 1.0 mpı motor kullandım,bastınmı gidiyor evet ama sürekli arabayı bağırtmak yolcularda endişe yapıyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
9 saat önce, Fikri Keleş yazdı:

3 yıldır 1.0 mpı motor kullandım,bastınmı gidiyor evet ama sürekli arabayı bağırtmak yolcularda endişe yapıyor.

Hocam araba küçük olunca haliyle kendi ailemden başkası yolcum olmuyor. %90 ben eşim ve kızım yolculuk ediyoruz. 50 bin kmdir bu kadro yolculuk edince, herşey normalleşiyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu arada beyler, 

Gittiğim showroomda satılamayan, 2010 model 1,4 tsi tiguan var. Araba manual olduğu için müşteri bulamadığından 72000 tlden satılıyor. Daha 82000 kmde. 6 ileri manual. 

Bilmyorum fiyatı ne kadar cazip. :( Ama manual 6 ileri 1,4 tsi motorun potansiyelini çıkaracaktır. 

nQWJYM.jpgv6pJY4.jpg16gGjN.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

1- çok yakar

2- motorda sorun çıkma olasılığı var

riskli.

temiz güzel görünyor öte  yandan.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Tiguan felan bakacak iseniz 4x2 ve 2012 sonrası 122HP modellere bakmalısınız.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
4 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Tiguan felan bakacak iseniz 4x2 ve 2012 sonrası 122HP modellere bakmalısınız.

Mehmet Bey, söz konusu araç için performansını kabullendiğimizi düşünürsek kronik neyi olabilir. Cidden al beni diyor ve şu an 69.000 TL

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Alinin aracı 69 a mı verecek

Piston kırma sorunu olabiliyor. Oluyor demiyorum. Olursa az bi masrafı var ona göre pazarlık edin alın güzel araç. 

Tekrar ediyorum çok yakar

Yetkili serviste inceletin. Şanzıman yağı vs düzgün değişmiş mi

Ödüllü motordur..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
3 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Mehmet Bey, söz konusu araç için performansını kabullendiğimizi düşünürsek kronik neyi olabilir. Cidden al beni diyor ve şu an 69.000 TL

Bu arabayı birazdan gideceğim yerde görebilirim. Sormak istediğin bişey varsa bakayım. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volkswagen-hunko-dan-2010-model-volkwagen-tiguan-4-4-manuel-633848947/detay

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
11 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Bu arabayı birazdan gideceğim yerde görebilirim. Sormak istediğin bişey varsa bakayım. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volkswagen-hunko-dan-2010-model-volkwagen-tiguan-4-4-manuel-633848947/detay

Açıkçası soracak pek bir şeyde kalmamış.

Sadece alsak mı almasak mı durumundayız. 4*4 çok yakan bir SUV 'a ihtiyacımız da yok. Sadece fiyatı iyi.

Bu arada ne tutturursak fiyatı yazıyorlar herhalde.

https://www.ikincielhyundai.com/c/6208-VOLKSWAGEN-Tiguan-1-4TSI4x4Sport-StyleSUV-2010-BENZIN-Manuel/

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

normal fiyatı 65-70 dir doğru. bunu km düşük. manuel diye sıkışık. 

8 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Açıkçası soracak pek bir şeyde kalmamış.

Sadece alsak mı almasak mı durumundayız. 4*4 çok yakan bir SUV 'a ihtiyacımız da yok. Sadece fiyatı iyi.

Bu arada ne tutturursak fiyatı yazıyorlar herhalde.

https://www.ikincielhyundai.com/c/6208-VOLKSWAGEN-Tiguan-1-4TSI4x4Sport-StyleSUV-2010-BENZIN-Manuel/

çanakkalede de pek gezecek yer vardır yani :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Sana yok. :)

Recep Bütçen varsa krediye girmeyeceksen alabilirsin. Ama aracı servise baktır. kompresyon testi de yaptır. servis kayıtlarını görmeye çalış.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gözüm korktu 150 lik motordan.. 

Ben direk 2,0 bakayım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Pistonları değişmiş mi diye sor. Değişmedi ise serviste problem oluşmadan önce kaça değişir diye indirimli (kronik çünkü) fiyat al. O kadar pazarlık et 72 den. Aracı alınca pistonları değiş. 72 ye alıp sıfır gibi bin. değişen pistonlar sorun çıkarmıyor. 

Gerekirse yusuf koparan lpg de takıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
8 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Sana yok. :)

Recep Bütçen varsa krediye girmeyeceksen alabilirsin. Ama aracı servise baktır. kompresyon testi de yaptır. servis kayıtlarını görmeye çalış.

Açıkçası benim işimi Vito vb. görür. Amacım da o zaten. Ama bu fiyata 4*4 olunca, rollbar üstüne çıkılır 🙂

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
1 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Açıkçası benim işimi Vito vb. görür. Amacım da o zaten. Ama bu fiyata 4*4 olunca, rollbar üstüne çıkılır 🙂

davulun sesi uzaktan hoş gelir. işini görmez vito. 

piston değişim fiyatı kırılırsa 8-9 bin lira. Kırılmazsa kaç bilmiyorum ayağınla gidersen daha ucuz olabilir. 

Alile kalabalıksa çocuk çombalak varsa 7 koltuklulara bak. captiva olabilir. o da yakar ama en azından heybetli. 4x2 olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
4 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Burdan yeni bir konu çıkar bence, vito mu starex mi tiguan mı konuşuruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Uzun yolda, gerekirse mekan yatak koyabileceğim araba diyelim asıl lazım olana. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
1 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Uzun yolda, gerekirse mekan yatak koyabileceğim araba diyelim asıl lazım olana. 

Bebe için mi lazım yatak 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
6 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Bebe için mi lazım yatak 

Lafın gelişi o biraz ama, çocuk oturmayı ben durmayı sevmiyorum. Çareyi Vito ‘da arıyorum. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Şimdi, Recep Selim Kaya yazdı:

Lafın gelişi o biraz ama, çocuk oturmayı ben durmayı sevmiyorum. Çareyi Vito ‘da arıyorum. 

Anladım, bende öyleyim durmayı hiç sevmiyorum ama el mecbur duracaksın. 500ün arka geniş baya geziyor ama yine de durmak zorunda kalıyoruz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...