İçeriğe Yönlendir

Nazarlığımız Olsun İnşallah :(

Arif Aykın

Recommended Posts

Arif Aykın

Selam arkadaşlar;

Yaklaşık 1.5 aydır foruma giremiyordum 4 gündür girmeye başlamıştım böyle bir konu açmak istemezdim. Bugün akşam eşimi aldıktan sonra trafikte hafif ilerlerken sağ arkadan birisi malesef çarptı. Tamponumuz kırıldı. Adam zaten suçlu olduğunu kabul etti. Eşimle aynı iş merkezinde çalışıyorlar. Tutanak tutmadık araçları şirket aracı olduğundan kiralık araç. Firmasıyla ve kendi muhasebecileriyle görüşecekler ona göre ya kaskodan yada kendileri yaptıracaklar. Ben kasko tarafından yaptırılmasın kendiniz karşılayın dedim ama yarın haberleşeceğiz. Ona göre tutanak  tutacağız veya kendileri yaptıracaklar. Sormak istediğim internette baktığımda 2 3 çeşit arka tampon var. Benim tampon tek parça olanlardan ST diye mi geçiyor bilmiyorum. Araç 2003 1.4 benzin&lpg ghia fiesta. Bu tampon ne diye geçiyor acaba?

JZlnNo.jpg

4jMbQ4.jpg

• Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Geçmiş olsun, St olduğunu sanmıyorum onlarda egzost çıkışı var. Sizinki klasik avatarınızda olan tampon.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Gecmis olsun arif..

Allahtan tampona olmus degisir sıkma canini😖 Ama hafif kaportada da ezik var gibi. O da bu kazada mi oldu?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
11 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Gecmis olsun arif..

Allahtan tampona olmus degisir sıkma canini😖 Ama hafif kaportada da ezik var gibi. O da bu kazada mi oldu?

Boya var abi diğer tarafta arabanın boya izi var sadece ama gündüz bakacağız karşılayacaklar da kasko mu kendileri mi ona karar verecez. Sıkmıyorum ya plastik zaten o yüzden üzülmüyorum bunun gibi olsun nazarlığımız allahım hepimizi daha büyüğünden korusun inşallah

15 dakika önce, Hakan Gürsu yazdı:

Geçmiş olsun, St olduğunu sanmıyorum onlarda egzost çıkışı var. Sizinki klasik avatarınızda olan tampon.

Bilmiyorum ben o yüzen sordum teşekkür ederim. İnternette baktığımda parça parça tampon da var nasıl oluyorsa o yüzden kafam karıştı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Tokcan

çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Öncelikle geçmiş olsun sizin ki tek parça ghia tamponu olarak geçiyor. Aynı araçtan bende de vardı. Arka tamponunu değiştirmiştim oradan biliyorum. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
12 dakika önce, Mehmet Yeter yazdı:

Öncelikle geçmiş olsun sizin ki tek parça ghia tamponu olarak geçiyor. Aynı araçtan bende de vardı. Arka tamponunu değiştirmiştim oradan biliyorum. 

Teşekkür ederim. Bu bilgi yeterli Ghia tampon olması öyleyse 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...