İçeriğe Yönlendir

C-Max I - El Freni Kartını Araca Tanıtma

Mehmet Mamati

Recommended Posts

Mehmet Mamati

Arkadaşlar 2007 ford c maks aracım var geçen ay suya girdim el fren kutusundaki kart yandı çıkma bir kart buldum taktık çalışıyor fakat aracı kitleyince uyku moduna geçmiyor el fren lambası sönmüyor ayna altındaki led lambalarda sönük bir şekilde yanık kalıyor aküyü bitiriyor ne sanırım araç kartı tanımıyor soketini çıkarınca araç normale dönüyor kartı araca kodlamak gerekiyor sanırım ümraniye nuray ford servisine gittim yapamadı başka beyinciye gittim yapamadı nerde yaptirabilirim bu kodlama işini 

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
(düzenlendi)

En yakın serviste ama kart araçla uyumu , nasıl eskisiyle aynımı ? Ecunun onu tanıması gerekli bazen birbirine benzeyen  aracın  kartını almış olabilirsin. Mesela focus veya fiesta gibi .

tarihinde Murat Kırçal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Mamati

Komple kutuyu aldım içi dolu sadece tel giriş yerleri kırık bende kartı söküp taktım c.maks çıkması 

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
4 dakika önce, Mehmet Mamati yazdı:

Komple kutuyu aldım içi dolu sadece tel giriş yerleri kırık bende kartı söküp taktım c.maks çıkması 

söket yerlerimi kırıktı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Mamati

Hayır aldığım çıkma kutunun ayakları kırıktı karþa bir problem yok bende kartı değiştim çalışmasında bir sıkıntı yok sadece el fren ışığı ana ekran ışıgi yanık ve ayna altındaki led lambalar kilitli pozisyonda sönük bir şekilde yanık kalıyor 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

o parçayı detyda incelmedim ancak, belki de aldığınız çıkma parça bu yüzden çıkma olmuştur? yani bozuktur? zira ford beyin mantığında tanıtma yok hiçbir parça değişiminde

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
İhsan Yıldırım

Resimleri varsa basit bir sorun olabilir enddüstriyel kart onarımı yapıyoruz fikir verebilirim

Yorum bağlantısı
Mehmet Mamati

Nasıl yüklenir bilmiyorum tlf verirsiniz vatsaptan atarım teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...