İçeriğe Yönlendir

Karavan Bilgi Paylaşımı

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Ali Gök

Fuara gittim bi kac urunun fiyatina baktim normal internet satis diyatlarindan daha pahaliydi fuarda

tavan ustu cadir begeniyorum da cok pahali. Bide devamli tavanda gezmez koyacak yer lazim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
Çekicili işi sakat.
Alalım bi uzun şasi transit.
Ses izolasyonu yaptırrız default_smile.png

Türkiye’de bu olanak var. Ambulans ve itfaiye gibi özel araçları karavana çevrilebilir. Kilometresi az olan İkinci ellerine bakmakta yarar var.
Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek

Türkiye’de bu olanak var. Ambulans ve itfaiye gibi özel araçları karavana çevrilebilir. Kilometresi az olan İkinci ellerine bakmakta yarar var.

Çekme karavanda Başoğlu ihracatı güzel.

Toyota’yı alırken çekidemiri taktırmak istedim Dörtbin beşyüz lira fatura çıkardılar.
Rüzgarda savurur, tünelde sorun yaşarsın, park yeri dengeli olmalı, manevra alanın dar olur giremezsin, yurtdışında problem yaşarsın, otobanda korku yaşarsın, dingil mesafesi yetersiz olur çeken aracını üzersin buna benzeri birçok sorun yaşarsın.
En ideal seçim Göktürk hocanın tavsiyesi veya yukarıda gönderdiğim tür bir tercih olmalı.59d0a7ab3d9c1f0158d378055ec8ce35.jpg

Toyota’yı alırken çekidemiri taktırmak istedim Dörtbin beşyüz lira fatura çıkardılar.
Rüzgarda savurur, tünelde sorun yaşarsın, park yeri dengeli olmalı, manevra alanın dar olur giremezsin, yurtdışında problem yaşarsın, otobanda korku yaşarsın, dingil mesafesi yetersiz olur çeken aracını üzersin buna benzeri birçok sorun yaşarsın.
En ideal seçim Göktürk hocanın tavsiyesi veya yukarıda gönderdiğim tür bir tercih olmalı.59d0a7ab3d9c1f0158d378055ec8ce35.jpg

Transitten biraz uzun ama dünyayı dolaşmak için rahat bir araç [emoji3]
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
5 dakika önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Transitten biraz uzun ama dünyayı dolaşmak için rahat bir araç emoji3.png

Hiçbiyere gitmez bu.. sinemaya plazaya sadece

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
37 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Fuar mı var

hem boat hem karavan. cnr da

47 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Fuara gittim bi kac urunun fiyatina baktim normal internet satis diyatlarindan daha pahaliydi fuarda

tavan ustu cadir begeniyorum da cok pahali. Bide devamli tavanda gezmez koyacak yer lazim

sade merdiveni 700 TL zaten tümü 2500. daha nolsun

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
8 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Hiçbiyere gitmez bu.. sinemaya plazaya sadece

Hocam neden öyle söylüyorsun, bizim gezen bilir karavan grubuna koyacağım bunu, 4 hafta sonra ben bile tanıyamam.

Bu fotoğrafı sabaha karşı abd indiğimde  Brooklyn köprüsü yakınlarında manhattana geçerken  çekmiştim. Sonraları daha büyük araçlar gördüm ilgim azaldı;  adamlar her şeyin büyüğünü seviyorlar. Bizim kullandığımız Suv araçlar onlarda ergenlerin tercih ettiği kasalar.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
fuarda dikkat çeken firmalar ve diazynları:
ortiz karavan

v6V8Br.jpg

malzeme ve iç dizaynı ile farkı hissediliyor.

panomarin

http://panomarin.com/ana-sayfa/kamp-romorku/

285 kg ağırlığında çok pratik bir çözüm. dizayn eden bayan ile tanıştım, kamp yaparken doğan ihtiyaçları imalata yansıtmışlar. pratik hafta sonu gezileri için ideal.

geocamper

şase ve kasa diazynında kullanılan luminyum malzemeler, frenlerin sağlamlığı ve yerden yükseklik ile ön plana çıkıyor.  O1 sınıfında da teslimat yapabiliyorlar. evladiyelik bir karavan yapmışlar.

Yerlide birkac marka disinda problem yasayan cok var. Bu konuyu ayrica konusalim uzun zamandir arastirmadayim.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
25 dakika önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Hocam neden öyle söylüyorsun, bizim gezen bilir karavan grubuna koyacağım bunu, 4 hafta sonra ben bile tanıyamam.

Bu fotoğrafı sabaha karşı abd indiğimde  Brooklyn köprüsü yakınlarında manhattana geçerken  çekmiştim. Sonraları daha büyük araçlar gördüm ilgim azaldı;  adamlar her şeyin büyüğünü seviyorlar. Bizim kullandığımız Suv araçlar onlarda ergenlerin tercih ettiği kasalar.

Brooklyn köprüsünde olur... west virginia dağlarında göreyim onu.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

hem boat hem karavan. cnr da

sade merdiveni 700 TL zaten tümü 2500. daha nolsun

peşin para 2000 e de bırakıyor . ama kaliteli değil görüntü çok iyi ama bezi dandik. adam gibi bişey alacam diyince iş 4 liraya gidiyor

yere kurulan 300 liralık çadırın altına plastik bir taban bitane de merdiven koymak 2200 lira etmemeli. şekil pazarlayıcılığı bu biraz

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 25.02.2019 at 19:49, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Arabaları da güzelmiş.. Çok sevdim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...