İçeriğe Yönlendir

Mondeo IV - Komple Motor Değişimi

İlyas Demirbaş

Recommended Posts

İlyas Demirbaş

1.6 ecoboost mondeo için sandık motor arıyorum yarım motor zor bulabildik. Tavsiye edeceğiniz bir link yada yöntem var mı? 

Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş

Çıkma riskine görmek istemiyorum ne olduğu belli değil sonucda deneme şansımızda yok riske girmek istemiyorum

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

hocam ford orj. ne istiyor sandık motora?

Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş

Bir saat önce, Tayfun Aydın yazdı:

Yarım motora 15 bin +KDV biz onu zaten 7250 ye bulduk

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

hocam 2. ele girmek istemeseniz de yerinizde olsam blok yataklar gömlekler enjektörler dışında diğer çevre elemanları 2. el de olsa alırdım. motorun ana parçalarını tamam sıfır temin edilebilir..

Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

üsütndeki motor ne durumda? neden yeni motor?

Motor Rekteficiye gitmiş rektefiye olamayacağını söylemiş. Bende tam teknik detayları bilmemekle beraber uğraşan arkadaş sağ olsun baya uğraştı ama olmayacağını söyledi. Bursa da bulunan motorda ruhsata işlemeye uygun olup olmadığı da yarın belli olacak. Baya sıkıntılı süreç hem maddi olarak hem manevi olarak geçen pazartesi olay yaşandı belirsizlik insanın canını sıkıyor. İstanbul da bu motoru daha uygun bir fiyata bulma durumu olmaz mı? Sadece bursa da 1 tane varmış koskoca Türkiye de bir tane olması ve onunda ruhsata işlemeye uygun mu yarın arayıp öğreneceğiz.

Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş
23 saat önce, Tayfun Aydın yazdı:

Onu soramadık bile yarın motora 15 bin+KDV dediğine göre ona 25_30 +KDV der artık

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Kuntay Yiğit

Ben de komple motor arıyorum. Siz buldunuz mu? Nedir durum?

Yorum bağlantısı
Kuntay Yiğit
Cem Işık yazdı:

@Serkan Toker e danışın. Ankara’dan yollasın size motoru. 

Cem bey teşekkür ediyorum. Serkan beye yazdım ama uzun zamandır foruma girmedigini gördüm. Telefon numarası varsa paylasir mısınız?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...