İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2019 Sezonu ve Haberler

Kemal Korkmaz

Recommended Posts

Kemal Korkmaz

2019 Formula 1 Şampiyonası FIA'dan yapılan açıklamaya göre, Rusya'nın Saint Petersburg kentinde düzenlenen Dünya Motor Sporları Konseyi'nde, 2019 Formula 1 Dünya Şampiyonası'nın geçen yıl olduğu gibi 21 yarıştan oluşacağı belirtildi.

2019 Formula 1 Dünya Şampiyonası yarış takvimi bu şekilde: 

17 Mart: Avustralya Grand Prix 

31 Mart: Bahreyn Grand Prix 

14 Nisan: Çin Grand Prix

28 Nisan: Azerbaycan Grand Prix 

12 Mayıs: İspanya Grand Prix 

26 Mayıs: Monaco Grand Prix 

9 Haziran: Kanada Grand Prix 

23 Haziran: Fransa Grand Prix

30 Haziran: Avusturya Grand Prix 

28 Temmuz: Almanya Grand Prix

4 Ağustos: Macaristan Grand Prix

1 Eylül: Belçika Grand Prix 

8 Eylül: İtalya Grand Prix 

22 Eylül: Singapur Grand Prix

29 Eylül: Rusya Grand Prix

13 Ekim: Japonya Grand Prix 

27 Ekim: Meksika Grand Prix

3 Kasım: ABD Grand Prix

17 Kasım: Brezilya Grand Prix 

1 Aralık: Abu Dabi Grand Prix

2019 yılı ilk yarış Avustralya Grand prix için 45 gün var  bakalım bu sene kim şampiyon olacak?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş

Şampiyon bence belli Hamilton, karşısında Vettel çok zayıf kalıyor Eğer Hamilton son 2 sene Ferrari de yarışsaydı Ferrari şampiyon olurdu.Vettel in hatalar yapmasaydı zaten şampiyondu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

bence bu yıl daha çekişmeli gececek,malesef son sezonu ssportta verimli izleyemedik,çokta şikayet aldı yayın konusu bazı yarışları kaçırdık,umarım yayıncı kuruluş zahmet edip yayın konusuna el atar....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
8 saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

8 Eylül: İtalya Grand Prix 

:f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

:f1:

Bence en zevkli yarış SPA Belçika yarışı oyununda bile harika.Ama son 3 sezondur  Azerbaycan yarışları heyecanlı geçiyor ama çekişme bitince zevk de kalmıyor Vettel Hamiltona cevap veremiyor. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu yarışların Türkiye'ye gelme olasılığı var mı? (Oturduğum mahalledeki konut fiyatları bakımından soruyorum)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Biraz zor görünüyor hele döviz kuru bu haldeyken F1 patronları garanti bilet istiyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
7 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yine yokuz.. 

Ne olacaktı :)

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
On 27.01.2019 at 22:28, Mehmet Göktürk yazdı:

Bu yarışların Türkiye'ye gelme olasılığı var mı? (Oturduğum mahalledeki konut fiyatları bakımından soruyorum)

2006, 2007 ve 2011 de yarışları izledim.  Çok güzel bir pistimiz var ancak organizasyon ve talep beklenenin altinda olunca işler değişti. Bu saatten sonra da geleceğini sanmıyorum .

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
16 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yine yokuz.. 

Jean Todt (Fia Başkanı)  Dün Türkiye de önemli isimler ile  görüşme yapmış belki 2020 takvimine dahil oluruz...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Önder Özcan

Formula 1 bu haftasonu başlıyor :)  :f1:

Avustralya, 17 mart pazar.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
39 dakika önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Hangi kanalda.

Sanıyorum paralı platformlarda yayın yapan S Sportta

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Yarış Ssport Kanalından çeşitli platformlardan yayınlanacak. 

16 Mart Saat 09:00 Sıralama Türları 

17 Mart Saat 08:10  Yarış ....

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

1997 yılından beri F1'in Şampiyona Direktörü olan Charlie Whiting Merlbourne'de ali bir rahatsızlıkla hayatını kaybetti. F1 dünyası için çok büyük bir kayıp...

2daa718388e94f18bfebf2d3518f6c8b.jpg

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Charlie Whiting'in hayatını kaybetmesi bu sezonu daha çok önemli kıldı,güzel bir sezon bekliyorum,tek dileğim ssport yarış saatlerinde saçma sapan maçları yayınlamaz,ssport plus paket yıllık 160 tl...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bir saat önce, Erdem Bozkurt yazdı:

Charlie Whiting'in hayatını kaybetmesi bu sezonu daha çok önemli kıldı,güzel bir sezon bekliyorum,tek dileğim ssport yarış saatlerinde saçma sapan maçları yayınlamaz,ssport plus paket yıllık 160 tl...

Ben s sportu turkcell tv+ tan izliyorum. Maalesef geçen sene defalarca premier lig yüzünden, bir kere bir bayanlar voleybol maçı yüzünden F1 i tv den değil tv+ uygulamasındaki bir kanaldan verdiler. Tweetterden bir kaç kez saygılarımı(!) sundum. Ama diğer platformlarda (digiturk-dsmart vs) ayrı bir spor kanalından veriyorlar sanırım.

S sport + dediği gene internetten yayın yapan kanal değil mi? Reklam yapıyorlar sürekli, F1 in tamamı s sport + ta diye. Gene tablete mahkum edecekler bazı haftalar bizi :angry:

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Ben s sportu turkcell tv+ tan izliyorum. Maalesef geçen sene defalarca premier lig yüzünden, bir kere bir bayanlar voleybol maçı yüzünden F1 i tv den değil tv+ uygulamasındaki bir kanaldan verdiler. Tweetterden bir kaç kez saygılarımı(!) sundum. Ama diğer platformlarda (digiturk-dsmart vs) ayrı bir spor kanalından veriyorlar sanırım.

S sport + dediği gene internetten yayın yapan kanal değil mi? Reklam yapıyorlar sürekli, F1 in tamamı s sport + ta diye. Gene tablete mahkum edecekler bazı haftalar bizi :angry:

Ben digiturk vasıtası ile izliyorum SSport u. Geçen sene bazı gran prix leri dediğin gibi digiturk'un max ile biten spor kanallarından verdiler abi. Bir kere de ilk 10 dk yı veremediler yanlış hatırlamıyorsam, startı kaçırdık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

abi sabah baktım formula 1 tv, yarışları izlemek için 2 paket var biri full diğeri klasik,full 65 dolar klasik 27 dolar,güzel sunumlar var takımların radyo telsiz konuşmaları kask üstü canlı görüntüler vs,ssportla veya turkcell tv vs uğraşmaktansa işin kaynağından canlı canlı izlemekte var,ssportu eledim 27 dolarlık yıllık paketi alacağım,tertemiz yayın :)  https://www.formula1.com/en/subscribe-to-f1-tv.html#en

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
38 dakika önce, Erdem Bozkurt yazdı:

abi sabah baktım formula 1 tv, yarışları izlemek için 2 paket var biri full diğeri klasik,full 65 dolar klasik 27 dolar,güzel sunumlar var takımların radyo telsiz konuşmaları kask üstü canlı görüntüler vs,ssportla veya turkcell tv vs uğraşmaktansa işin kaynağından canlı canlı izlemekte var,ssportu eledim 27 dolarlık yıllık paketi alacağım,tertemiz yayın :)  https://www.formula1.com/en/subscribe-to-f1-tv.html#en

Erdem verdiğin linkteki fiyatlar:

1- Dolar değil € üzerinden

2- 27 € olan yarışların tekrarı diyor. 65 € tüm yarışları canlı izle, 27 olan tüm yarışların tekrarını izle?

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
17 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Erdem verdiğin linkteki fiyatlar:

1- Dolar değil € üzerinden

2- 27 € olan yarışların tekrarı diyor. 65 € tüm yarışları canlı izle, 27 olan tüm yarışların tekrarını izle?

65 yüro =403 tl ortak alalım o zaman abi euro ya kulum kim tutar bizi :D pahalı zevk bu üstüne birde golf klubüne yazılırız miss :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
11 dakika önce, Erdem Bozkurt yazdı:

65 yüro =403 tl ortak alalım o zaman abi euro ya kulum kim tutar bizi :D pahalı zevk bu üstüne birde golf klubüne yazılırız miss :D 

Binicilik kulubünü de unutmayalım :D

http://www.istanbulbinicilik.com/

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Çoook eski bir Ferrari taraftarı olarak bu sene de Mercedes'i durduramayacağız gibi bir his var içimde.

İlk Barcelona testindeki antrenmanlarda yine coştu mercedes.

Bakalım Ferrari'nin sakladığı bir silahı var mı?

2006, 2007 ve 2011 de İstanbulpark'da canlı canlı izlediğim zamanları çok özledim.. :(:(

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz
2 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Binicilik kulubünü de unutmayalım :D

http://www.istanbulbinicilik.com/

Ben izlemeye gittim pek keyifli birşey. Bedava hem de izlemesi inanabiliyo musunuz, F1 den ucuza geliyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...