İçeriğe Yönlendir

Otoclubtürkiye'nin En leri..

Alpay Sumer

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
6 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Güzel Fikirlerin Güçlü Karekterlerin Birleştiği Oto Fan Clubemoji4.png daha çarpıcı gibi geldi, siz ne dersiniz arkadaşlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aruz veznine göre çok uzun geliyor :)

logo altı slogan  "hebelep hüphüp" diye okunmalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
12 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Forumun en zengini:  petrolcu hasan karabekiroğlu

Yok yaa, eline su dökemeceğim insanlar var burada gizli gizli.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
1 saat önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Yok yaa, eline su dökemeceğim insanlar var burada gizli gizli.

Seni çekirdeğe yazalım ? :D 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
59 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Seni çekirdeğe yazalım ? :D 

Hocam sizin bölüm neydi ? :) 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
34 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Hocam sizin bölüm neydi ? :) 

Dökümcüyüm elhamdülillah.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
16 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

slogan arıyorduk logo altına "hep beraber daha iyiye" olur mu ki?

mangala çabuk bağlanmış, iyi yeidiğimiz doğrudur ocakbaşı candır :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
41 dakika önce, Osman Furkan Sumer yazdı:

enn baldan tatlisi @Ahmet Gül :)

Eyvallah kardeşim. Mahcup ettin beni 😊

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

En az yakanı Ali abidir aksini söyleyen çarpılır :D sayesinde sabahtan akşama kadar hypermilling ile ilgili araştırma yapıp araç sürüş tarzımı tamamen değiştirdim. Şuanda sahip olduğum 1.4 d4d otomatik sedan corolla ile 3.1 litre şehir dışı ortalama gördüm, önceki aracımı yakıtı koklamasıyla bilinen 1.6 hdi c elysee yi şehir içi 10 litre ortalama ile kullanan birisi olarak benim için aşırı derecede büyük bir değişiklik oldu. Arabamı değiştireceğim vakit l200 alıp geniş lastiklerle dağ tepe gezmeyi düşünürken ali abi sayesinde artık manuel lpgli clio ilanlarına bakıyorum. Tutumlu olurken bu kadar zevk alacağımı bilmiyordum bu hypermilling işi çok eğlenceli  :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
38 dakika önce, Ebrar Tüfek yazdı:

En az yakanı Ali abidir aksini söyleyen çarpılır :D sayesinde sabahtan akşama kadar hypermilling ile ilgili araştırma yapıp araç sürüş tarzımı tamamen değiştirdim. Şuanda sahip olduğum 1.4 d4d otomatik sedan corolla ile 3.1 litre şehir dışı ortalama gördüm, önceki aracımı yakıtı koklamasıyla bilinen 1.6 hdi c elysee yi şehir içi 10 litre ortalama ile kullanan birisi olarak benim için aşırı derecede büyük bir değişiklik oldu. Arabamı değiştireceğim vakit l200 alıp geniş lastiklerle dağ tepe gezmeyi düşünürken ali abi sayesinde artık manuel lpgli clio ilanlarına bakıyorum. Tutumlu olurken bu kadar zevk alacağımı bilmiyordum bu hypermilling işi çok eğlenceli  :)

yahu okadarmi etkiledim sizi... Pinti herifin teki demiyonuzda örnekmi aliyorsunuz.. :)

Aslinda benim araba cok yakiyor. Kilolu ve çelimsiz. Daha iyi bir model olan 1.2 polo tdi bluemotion alabilseydim siz gorun ozaman efsaneyi... :) "alinin araba maxot üretiyormuş" derdiniz.. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
35 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

yahu okadarmi etkiledim sizi... Pinti herifin teki demiyonuzda örnekmi aliyorsunuz.. :)

Aslinda benim araba cok yakiyor. Kilolu ve çelimsiz. Daha iyi bir model olan 1.2 polo tdi bluemotion alabilseydim siz gorun ozaman efsaneyi... :) "alinin araba maxot üretiyormuş" derdiniz.. 

Pintilikle alakası yok abi ben pinti değilim ama bende seviyorum bu olayı :) en azından benim gözümde pinti biri değil çevreci trafiği tehlikeye atmayan sakin bi şöförsün :) basa basa gidiyordum yakıt artıyordu arabanın canı çıkıyordu frenlerim daha çabuk eskiyordu bunlar hep milli servet... Daha fazla yaktığım için havayı daha çok kirletiyordum. Gencim kanımız kaynıyor 1.7 corsa yada 1.9 tdi tarzı birşey alıp hardcut yazılımla fabrika bacası gibi gezebilirdim. Ama ben daha 20 yaşındayım oksijen bana uzun bir süre lazım :) ilerde işimi gücümü elime aldığımda kapımda 300 beygir araba olmasını istermiyim ? Kesinlikle isterim, ama yanında hybrid arabam da olur :) cumartesi gecesi gazlayıp hevesimi alırım gerisi gereksiz israf..

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
10 saat önce, Haşmet Güngör yazdı:

arihi eser diyecek de, dili varmıyor😁

Tarihi eser diyecek adamın dili yanar...

En aksakallısı denilebilir.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...