İçeriğe Yönlendir

Ceed - Önden Gelen Hafif Titreşim

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

Merhaba

hafta sonu uzun yola çıktım ,  araç süratlenince ve frene basınca ön taraftan hafif bir titreşim geliyor ve bunu gaza basınca da frene basınca da yapıyor aynı şekilde ve hızlandığımızda daha açık anlaşılıyor , sizce neden olabilir ?

Ben önce balans zannettim ama frene basınca da yapıyor, sonra diskler yamuldu desem sadece frene basınca değil gaza basınca da yapıyor  , Aklıma en son ön poryalar geldi acaba gevşemiş yada boşluk yapmış olabilir mi ? 

pek olasılık gibi görmesem de , rot ayarı ile alakalı bir durum olabilir mi ? 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
7 saat önce, Murat Öngür yazdı:

Merhaba

hafta sonu uzun yola çıktım ,  araç süratlenince ve frene basınca ön taraftan hafif bir titreşim geliyor ve bunu gaza basınca da frene basınca da yapıyor aynı şekilde ve hızlandığımızda daha açık anlaşılıyor , sizce neden olabilir ?

Ben önce balans zannettim ama frene basınca da yapıyor, sonra diskler yamuldu desem sadece frene basınca değil gaza basınca da yapıyor  , Aklıma en son ön poryalar geldi acaba gevşemiş yada boşluk yapmış olabilir mi ? 

pek olasılık gibi görmesem de , rot ayarı ile alakalı bir durum olabilir mi ? 

Merhaba

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımızla.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Konu uygun yere tasindida konuyla ilgili sadece tek yorum gelmesi de şaşırtıcı

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
14 saat önce, Murat Öngür yazdı:

Konu uygun yere tasindida konuyla ilgili sadece tek yorum gelmesi de şaşırtıcı

Yorum gelmemesinin taşınması ile alakası yoktur, zamanla bilgisi olup gören ustalarımız yorumlarlar, müsterih olunuz.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
2 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Yorum gelmemesinin taşınması ile alakası yoktur, zamanla bilgisi olup gören ustalarımız yorumlarlar, müsterih olunuz.

eyw anladım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...