İçeriğe Yönlendir

Zengin Oldum

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Şimdi, Önder Özcan yazdı:

Bence feyk değil. Bana gelseydi bu mail, ki zamanında geldi, hemen istediği belgeleri yollardım, ki zamanında yoll...

Ups :blush: Çırak yollamış yani. Ama işlemlerin başlaması için gereken 5000 usd yerine 4000 usd gönderince hiç bişey alamadı tabi. Çırak.

Off keşke 5000 gönderseydin ya.. 

Şimdi, Tahir Ak yazdı:

hemen kimlik no, banka hesap numaraları kredi kart cvc numarası ayrıca böbrekleri de gazeteye sarıp gönderin.

Şansını dene mi diyorsun.. 

1 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Passat alırsın artık?

1 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Para makinesi?

Hımm.. Bunlardan mı başlamalıyım.. ?

46 dakika önce, Ersev Kaya yazdı:

Size BABA diyebilir miyim?

Fake miş ya.. :(

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Şimdi, Önder Özcan yazdı:

Bence feyk değil. Bana gelseydi bu mail, ki zamanında geldi, hemen istediği belgeleri yollardım, ki zamanında yoll...

Ups :blush: Çırak yollamış yani. Ama işlemlerin başlaması için gereken 5000 usd yerine 4000 usd gönderince hiç bişey alamadı tabi. Çırak.

Abi senin pardon yani çırağın mail adresini alabilir miyim?

Fikrim geldi :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Şimdi, Selçuk Bakış yazdı:

Abi senin pardon yani çırağın mail adresini alabilir miyim?

Fikrim geldi :p

Eşim, eşi eşi, çırağın eşi

Yasakladı mail adresi almayı :blush:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
3 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Zengin olduğuna göre qq a binmezsin artık. Ben ilk uçakla geliyorum :D

ilk uçak karikatür ile ilgili görsel sonucu

3 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

İlk uçak buraya kadar uçamaz bence :)

Sanal havacılığın en ateşli dönemleriydi  hepimiz tam gaz, uğraşıyoruz. Fethi beyin 1914 yılında  gerçekleştirdiği  uçuşu simule ettik. Aynı uçağı bulup  ekledik.Rotası

Kahire Seferi'nin  rotası 

KALKIŞ NOKTASI 
İstanbul - Eskişehir
Eskişehir - Afyon
Afyon - Konya
Konya - Ulukışla
Ulukışla - Adana
Adana - Halep
Halep - Hama
Hama - Humus
Humus - Şam
Şam - Beyrut
Beyrut - Yafa
Yafa - Kudüs
Kudüs - El-Ariş
El-Ariş - Port-Said
Port-Said - Kahire
Kahire - İskenderiye

uçak bu. Max hızı 57 knot  ama 30 dan yukarı çıkmak ne mümkün, birde karşı rüzgar alıyorsa  havada asılı kalıyor.Bileğe kuvvet konya ya kadr olan etabı tamamladık ama herkesin kolu uyuştu. Espiriler de gırla," ya bari  kargaları geçeydik , Wc ye gidemiyorum" Az çatlak değiliz dimi  bu vesile ile, şehit havacılarımızı rahmetle yad edelim.

bleriotxi_se-xmc_ott07_kp.jpg

Bundan 105  yıl önce Fethi, Sadık, Nuri ve İsmail Hakkı Bey'ler 8 Şubat 1914'de İstanbul'dan Kahire'ye gitmek üzere 2 uçakla yola çıktılar. Suriye yakınlarında Fethi ve Sadık Bey'lerin uçaklarının düşerek şehit olması tüm yurdu üzüntüye boğdu. Uçuşu tek uçakla devam ettiren Nuri ve İsmail Bey'ler ise Yafa'da kalkış sırasında yükselemeyerek denize düştüler. Kazada Nuri Bey şehit olurken İsmail Hakkı Bey ise yaralı kurtarıldı. Yarım kalan sefer Salim ve Kemal Beyler tarafından 15 Mayıs 1914 tarihinde tamamlandı. O günler için uçulması imkansız olarak adlandırılan bu sefer Türk Havacılığı'nın dünyaya duyurulmasını sağladı.

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Sanal havacılığın en ateşli dönemleriydi  hepimiz tam gaz, uğraşıyoruz. Fethi beyin 1914 yılında  gerçekleştirdiği  uçuşu simule ettik. Aynı uçağı bulup  ekledik.Rotası
Kahire Seferi'nin  rotası 

KALKIŞ NOKTASI 
İstanbul - Eskişehir
Eskişehir - Afyon
Afyon - Konya
Konya - Ulukışla
Ulukışla - Adana
Adana - Halep
Halep - Hama
Hama - Humus
Humus - Şam
Şam - Beyrut
Beyrut - Yafa
Yafa - Kudüs
Kudüs - El-Ariş
El-Ariş - Port-Said
Port-Said - Kahire
Kahire - İskenderiye
uçak bu. Max hızı 57 knot  ama 30 dan yukarı çıkmak ne mümkün, birde karşı rüzgar alıyorsa  havada asılı kalıyor.Bileğe kuvvet konya ya kadr olan etabı tamamladık ama herkesin kolu uyuştu. Espiriler de gırla," ya bari  kargaları geçeydik , Wc ye gidemiyorum" Az çatlak değiliz dimi  bu vesile ile, şehit havacılarımızı rahmetle yad edelim.

Buraya kadar Salı günü Cuma namazinan ciktik hava 40 derece kar diz boyuydu :)

Rahmetle analim bizlerde.
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
7 saat önce, Ali Gök yazdı:

mail atacak para yok öndem bi 100 dolar gönderde internet faturasını ödeyim de :D 

kontör göndersin

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kesinlike fake .. %52 vermedi, %12 yolladı bıraktılar sonra kızdım ben de....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

üff paraya bak dolarda biraz düşme var ama farketmez 5-10 kurustan :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...