İçeriğe Yönlendir

Zengin Oldum

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Aldığım mail.. 

Banque Atlantique (TOGO) Batı Afrika'da Sorumlu Baş Denetçi Bayan Becky Alfred'den Gizli Teklif.

Sevgili Ortak,
Senin ve ailen için her şeyin yolunda olduğunu sandım. Lütfen bunun size sürpriz bir teklif olmaması için izin verin, çünkü birkaç hafta önce uluslararası rehberden iletişim bilgilerinizi bu hayatta ve gelecekte hayatta kalabilmemiz için kazançlı bir işlemle ilgili olarak sizinle iletişime geçmeye karar vermeden önce aldım.

Ayrıca, bu başarılı ve gizli işlemi size ifşa etmeye karar vermeden önce, size tüm ciddi güveninizi verdim. Bankamıza havale biriminden sorumlu baş denetçi olan Bayan Becky Alfred ve başarımız için üç yüz bin birleşik devlet dolarına (19.300.000,00 $) Doksan Milyon dolar değerinde bu mali işlemle ilgili olarak sizinle iletişim kurma niyetindeyim.

Bu, birkaç yıl önce uçak kazası felaketi ile tüm ailesi ile birlikte ölen banka dış müşterilerimizden birine ait terk edilmiş bir meblağdır. Bu arada, eski ve terkedilmiş müşterilerin dosyalarını başka bir yerde düzenlerken, 2011 yılına karşı yılın resmi bir yeniden belgelenmesi ve denetlenmesi için tüm banka yönetimini imzalamak ve göndermek üzere ölen dosyaya rastladığım için çok şanslıydım.

Kanunen imzalanan bankacılık kural ve düzenlemelerimizde, bu tür bir fonun, yararlanıcının öldüğü tarihten başlayarak 5 yıl öncesine kadar talep edilmediği takdirde, paranın talep edilmemiş bir fon olarak hazineye aktarılacağı açıkça belirtilmelidir. .

Yabancı müşterilerimize bankamızın yol gösterici kurallarına dayanarak verilen bir onur ve avantaj olarak, bir Togo vatandaşı değilseniz, fonu talep etme konusunda mutlak bir yetkiniz olduğu, bu nedenle sizden farklılık göstermesine rağmen yabancı olduğunuzu belirtmişsiniz. ölen kişinin menşe ülkesi. Bu nedenle, yabancı olarak talepte bulunmak, fonun talep edilmesi ve akreditasyonunun, ölen kişinin akrabalarına göre uzatılmış akraba veya uzatılmış olarak güvenilir banka hesabınıza sorunsuz bir şekilde aktarılması için başvurmanız gerekmektedir.

Bu fonun hesabınıza devredilmesi durumunda, {39%} varlık (7,527,000.00 ABD Doları), hesabın sağlanması ve fonun banka hesabınıza aktarılması sırasında sağlanan yardımınızdaki payınız olacaktır, {52%} olmak ( 10.036.000.00 ABD Doları, işlemin koordinatörü olarak benim payım olurken, geri kalan {9%} olan (1.737.000 ABD Doları), Dünyadaki Yardımsever Kuruluşlar, Annesiz Bebekler evleri ve çaresiz engelli insanlar gibi saygın Organizasyon Merkezleriyle paylaşılacak.

Bu işlemdeki güvenilirliğiniz, güvenilirliğiniz ve gizliliğinizden gerçekten eminseniz, benimle iletişime geçin ve fon hesabınıza girdiğinde beni aldatmak ya da hayal kırıklığına uğratmak için fikrinizi değiştirmeyeceğinizi kabul edin. Üstelik hiçbir korkuyu eğlendirmemelisiniz, çünkü bankadaki içeriden biri olarak başarılardan eminim. Lütfen güvenceyle cevap verin, ...

1) Adınız ve Adresiniz:
2) Mesleği:
3) Ehliyet veya nüfus cüzdanı gibi geçerli bir kimlik belgesi.

Bilgilerinizi, söz konusu fonun mülkiyet belgelerinin adınızı, fonun lehtarı olarak istediğiniz herhangi bir hesaba kolay ve sorunsuz bir şekilde aktarılması için sizin adınıza değiştirmesini sağlamak ve güvence altına almak için kullanacağım. Yanıtladığınız anda bu işlemi derhal sonuçlandırmak için izlenecek bir sonraki adımı size bildireceğim.

Acil iletişiminizi bekliyorum.

Saygılarımla,
Bayan Becky Alfred

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Para parayı çeker. Bıyıklı kesin bişeyler aldı sattı kasasında epey mangır var. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

mail atacak para yok öndem bi 100 dolar gönderde internet faturasını ödeyim de :D 

• Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Ne kadar dolan o kadar yalan... Çok uzatmış.

Hal bu ki; "Mısır 'da ölen dedenizden miras kaldı. Bu mirastaki hakkını istiyorsa ara beni" dese daha inandırıcı olurdu.

Ekleme: Bu arada "Sevgili Ortak" diye başlamış konuya. Bunu ortaklarına okuttun mu abi? :D Kovirem sizi...

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Şurda 141 142 başsınız. Vallah sataram köyü haa.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız

Abi biz 90li yillardan beri zenginiz. Sen daha yeni olmussun tabi heyecan yapmak hakkin. :-) Dur daha ne servetler goreceksin. :-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Zengin olduğuna göre qq a binmezsin artık. Ben ilk uçakla geliyorum :D

ilk uçak karikatür ile ilgili görsel sonucu

• Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İlk uçak buraya kadar uçamaz bence :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Şimdi, Mehmet Ozyurek yazdı:

İlk uçak buraya kadar uçamaz bence :)

Eşek sırtında bile gelirim,

İlgili resim

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Zenginlik başa bela abi boşver :) 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Face'de tüm Becky Alfred 'lere baktım ekmek çıkmaz :vroom:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Şimdi, Selçuk Keleş yazdı:

Face'de tüm Becky Alfred 'lere baktım ekmek çıkmaz :vroom:

Hadi yaa. Fake mi yani.. :shok:

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Şimdi, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Zenginlik başa bela abi boşver :) 

sıkıntısını çeken biliyor tabi :D 

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Mehmet Abi bana bir uçak alırsın artık...😂

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Şimdi, Kemal Korkmaz yazdı:

Mehmet Abi bana bir uçak alırsın artık...😂

Yok öyle har vurup harman savurmak.. 

Sana bir CRV alayım.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

bu devirde zengin olduğunu ilan etmek cesaretten öte şaka gibi :) hayırlısı...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Şimdi, Erdem Bozkurt yazdı:

bu devirde zengin olduğunu ilan etmek cesaretten öte şaka gibi :) hayırlısı...

Olamamışım zaten ya. fake imiş.. :(

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bence feyk değil. Bana gelseydi bu mail, ki zamanında geldi, hemen istediği belgeleri yollardım, ki zamanında yoll...

Ups :blush: Çırak yollamış yani. Ama işlemlerin başlaması için gereken 5000 usd yerine 4000 usd gönderince hiç bişey alamadı tabi. Çırak.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Kızılhaç kandırmacası vardı bi ara, mailleşiyorduk karşı tarafla [emoji23]
Güya havayoluyla bir çanta dolar gönderecekti, incirlik üssünde görev yapan biri varmış da, yardım edecekmiş de, bla bla.
Açıp baktım ki, binlerce kişiye aynı mailden gitmiş bilhassa yabancı forumlarda [emoji1]
Karamanın koyunu, sonra çıkar oyunu.
Geçmiş olsun Emmi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

1) Adınız ve Adresiniz:
2) Mesleği:
3) Ehliyet veya nüfus cüzdanı gibi geçerli bir kimlik belgesi.

hemen kimlik no, banka hesap numaraları kredi kart cvc numarası ayrıca böbrekleri de gazeteye sarıp gönderin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...